Zaloguj się do konta

Stawy w Pilicy

utworzono: 2010/08/09 16:57
GUGA

Witam wszystkich . Możecie powiedzieć coś na temat stawów w miejscowości Pilica? Chodzi o stawy i miejscowość w województwie śląskim za Ogrodzieńcem. Byłem tam parę razy , nie ukrywam że odniosłem niezłe efekty , ale interesuje mnie na którym stawie lepiej łowić. I jak łowić i na co , żeby złowić coś innego niż karpie. Nie myślę tu o drapieżniku. Ale np. lin , sum ...Jeżeli ktoś z Was tam jeździ , to czy może mi odpowiedzieć dlaczego trzeba tam płacić takie pieniądze??? Dawno nie byłem , chyba 2005 roku ale wtedy już krzyczeli za możliwośc łowienia chyba 20 zł!! Deczko dużo...chyba.
[2010-08-09 16:57]

W zeszłym roku na rybkach spotkałem gościa, który opowiadał mi o tych stawach. Z tego co pamiętam to wtedy było 30 zł. Co do rybek, to opowiadał o szczupakach metrówkach. Miałem tam jechać, ale do tej pory nie udało mi się. Jeżeli możesz to napisz co to za łowiska, jaka głebokośc, czy zarośnięte? [2010-08-09 20:19]

bonek18

http://sswiwpilica.ubf.pl/news.php\
Tu macie strone internetową.A jeśli chcecie coś dokładniej się dowiedzieć to pisać na gadu do mnie. 9479672. Mieszkam w Pilicy i wędkuje tam 5lat i wodę tom znam jak własną kieszeń.Nad wodą jestem codziennie także jak coś to pisać
[2010-08-09 21:47]

GUGA

Hej. Dzięki za odpowiedź. Ja byłem na Pilicy kilka razy. Pierwszy staw , wjeżdżając od strony Pilicy wydaje mi się bardziej "rybny". Drugi jest bardziej dziki. Ale też na nim miałem efekty. Łowiłem głównie karpie. Można wziąć 2 sztuki , a złowiłem..nie chwaląc się 17 !!! Oczywiśćie większośc nie miarowych. Ogólnie obydwa stawy nie są zarośnięte. Może troszkę więcej trzcin na tym "dzikim". I tak jak wcześniej pisałem: łowi się tam świetnie....ale cena za tą przyjemnośc też jest "świetna". Link który podał bonek 18 nie działa. Jeżeli możesz daj właściwy.
[2010-08-11 21:59]

bonek18

www.sswiwpilica.ubf.pl
Ten powinien działać.Jeżeli chodzi o cene to rzeczywiście jest wysoka.Ale ryby jest bardzo dużo.
Jeżeli chodzi o ten rok to na dolnym złapiecie karpia 35-55cm i karasie na czerwonego do 40cm.
A ten górny według mnie teraz bardziej rybny mimo mniejszej ilości.Traficie teraz zazwyczaj karpie około 40cm amury około 50cm i karaski.Na stronie pisze troche więcej.Lecz strona dopiero powstaje także jeszcze wiele rzeczy możecie nie znalezc ale najważniejsze są.
[2010-08-12 13:32]

siri34

hej Bonek to jaka teraz cena tam obowiązuje?Chce jechac tam w tym tygodniu na pewno, może się umówimy na jakąś nocke?
[2010-09-05 15:09]

marcinblachlinski

Cześc jestem nowy i chciałbyś się zapytać czy stawy na Pilicy są bez karty wędkarskiej   no i jakby cos ile kosztuje opłata
[2011-08-10 19:12]

siri34

jakie efekty macie teraz na pilicy? [2013-07-09 19:31]