Stawy sekcyjne w Bytomiu

/ 18 odpowiedzi
Lokalizacja , opłaty , rybostan ... cokolwiek wiecie - proszę o podzielenie się wiadomościami .
perwer


A z jakiej pan jesteś dzielnicy ,bo Bytom to nie wieś i nie będziesz pan z Miechowic na sekcje do Łagiewnik jeździł.
W niektórych zadawanych pytaniach musi być jak w wędkarstwie ,precyzja proszę pana ,precyzja. (2012/01/24 19:23)

Roxola


Lokalizacja;

Amendy  - Łagiewniki
Cantrum  - Bytom Olimpijska .i Odrzańska
Jadwiga  - Szombierki
Górnik Karb  - Karb
oś.Miechowice  -  Miechowice
Rozbark  - Bytom Arki Bożka
Barbara  - Bytom Kędzierzyńska (2012/01/24 21:10)

Krzykir


Jestem z Miechowic - to co teraz mamy na stawie na ul.Nickla to TRAGEDIA , uważam że dojazd do jakiejkolwiek dzielnicy tj. około 10km nie stanowi  problemu jak jest tam miła i przyjazna atmosfera , no i jak się wie , że siedząc na rybkach będzie co wypuszczać do wody gdyż się dobrze powędkuje  (wracam do wędkarstwa po 12 latach i pewnie nieraz zadam tutaj "dziwne" dla niektórych pytanie ponieważ jestem samoukiem i nie mam od kogo się uczyć sztuki wędkarskiej)  . POZDRAWIAM . (2012/01/25 11:22)

gaardian


http://www.lin.e-zabrze.pl

To z pewnością pozycja godna uwagi.

Pozdrawiam (2012/01/27 08:04)

polst


Witam!

Wędkuje od kilku lat na stawie Amendy w Łagiewnikach.

Co do ryby to sekcja w przyszym roku ma 50 lat istnienia więc  odpowiedz jakiej wielkości są w tym stawie ryby.Rybostan; dużo szczupaka, płoć ,wzdręga, lin,karś,węgorz, karp regularne zarybienia dwa razy w roku,troche leszcza ,jaźa, sandacz,amura.Więcej informacji podam jeżeli będziesz zainteresowany.

Pozdrawiam

 

(2012/01/30 08:56)

darekbytom


witam jestem z Łagiewnik i myśle że warto by połowić na amendach wiesz może jaka opłata jest u nich w sekcji (pytanie do kolegi "polst") pozdro i połamania (2012/02/05 10:22)

Roxola


Składka członkowska na Sekcję Amendy w Łagiewnikach wynosi 300zł.
Wpisowego brak. (2012/02/06 21:38)

darekbytom


dzieki ale to troche kosmiczna składka

pozdro (2012/02/09 21:46)

Woa-VooDoo


Jest jeszcze staw sekcyjny galman na suchej górze. (2012/02/10 10:22)

Woa-VooDoo


Witam , chciałbym się coś dowiedzieć o tym stawie sekcyjnym na olimpijskiej ?Jak on się nazywa ? jaka opłata ? rybostan ? jak się dostać ? :)  (2012/11/01 20:43)

u?ytkownik138994


Usunięto mój wątek "Modlitwa do św. Franciszka z Asyżu" , choć nieznane mi są powody i  motywy  takiego postępowania.Nikt mi nie zabroni przecież modlić się na forum , nie ma takiego regulaminu , który mówiłby ,że modlitwa"narusza" regulamin portalu Wedkuje.pl. Za moją racją przemawia fakt,iż dodatkowo umieściłem swój wątek modlitewny w stosownej ku temu rubryce "Hyde Park. Na każdy temat", która nie ma nic wspólnego z wędkarstwem i służy jak (łatwo się domyślić) - poruszaniu zgoła innych tematów niż wędka.
Skoro jednak komuś wydaje się ,że modlitwa narusza , regulamin portalu zasady,  TO PROSZĘ ZLIKWIDOWAĆ RÓWNIEŻ TEN WĄTEK :
http://forum.wedkuje.pl/post/dzien-zmarlych/556026/0
.
CZYM SIĘ RÓŻNI TEN WPIS OD MOJEGO ? MOŻE TYM ,ŻE JEST BARDZIEJ  ADEKWATNY CO DO ŚWIĘTA  DNIA ZADUSZNEGO A NIE JAK MÓJ DO DZISIEJSZEGO ŚWIĘTA - JAKIM JEST DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ? A PROPOS TYCHŻE ŚWIĄT: DZIŚ  W ISTOCIE OBCHODZIMY ŚWIĘTO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - A WIĘC MODLITWA DO ŚWIĘTEGO I W SPRAWIE ŚWIĘTYCH , JEST DUŻO BARDZIEJ NA CZASIE NIŻ , BY SIĘ TO KOMUŚ MOGŁO WYDAWAĆ. Niezorientowanym przypominam (lub wyjaśniam ) ,że Dzień Zaduszny , obchodzimy dopiero jutro.
Wątek z modlitwą w intencji zmarłych - nie został usunięty ,ale modlitwa do świętego ( konkretnie do św. Franciszka z Asyżu ) , już tak .... Pytam publicznie : dlaczego ?
  Proszę o wyjaśnienie.Dzień Wszystkich Świętych obchodzimy 1 listopada każdego roku. To święto ma na celu kultywowanie tradycji umacniania pamięci o  różnych świętych : znanych bardziej lub mniej.W dniu dzisiejszym wybrałem św Franciszka z Asyżu , który kochał przyrodę i potrafił cieszyć się jej pięknem.
Tak naprawdę , usuwanie wątku dotyczącego świętych w dzień Święta Wszystkich Świętych to żenująca wpadka, gdyż nawet dzieci wiedzą, co to za dzień i jakie ma znaczenie. Świadomość tego dnia i jego znaczenie wśród dzieci wychowanych w duchu katolickim - procentuje tym ,że dzieciaki coraz częściej  bawią się zgodnie z tradycją - przebierając się za świętych a nie  praktykując bezwartościowe  gusła i  okultyzm jakim jest niewątpliwie Helloween.
W Dzień Wszystkich Świętych wspominamy przede wszystkim świętych i ich doniosłą rolę w tworzeniu wielowiekowej kultury chrześcijańskiej. Mam zatem prawo wspominać świętego - jakiego mi się żywnie podoba i wbrew pozorom - nie jest to żadne naruszenie regulaminu!
(2012/11/01 21:25)

basia123


witam,jakie warunki trzeba spełnić aby wędkować na stawie sekcujnym Amendy?pozdrawiam (2013/09/21 18:23)

Roxola


Opłacona składka członkowska PZW - koniecznie i członkowskie na sekcję 300 złCzyn do odpracowania 10 godzin lub 100 zł wpłata  (2013/09/21 19:39)

Roxola


Jest jeszcze staw sekcyjny galman na suchej górze.

To staw sekcyjny Koła Radzionków  (2013/09/21 20:02)

Roxola


Witam , chciałbym się coś dowiedzieć o tym stawie sekcyjnym na olimpijskiej ?Jak on się nazywa ? jaka opłata ? rybostan ? jak się dostać ? :) 




To staw Sekcji Centrum, a dostaniesz się tam, jeżeli przyjdziesz w którąkolwiek środę o 18:00 do siedziby Koła Bytom na ulicy Nawrota 23 (2013/09/21 20:06)

polst


Witam

Jeżeli kolega jest w dalszym ciągu zainteresowany wędkowaniem na stawie sekcyjnym Amendy w Bytomiu -Łagiewnikach w roku 2014 to przekazuję garść informacji:
-Karta PZW minimum opłata członkowska
- wniesienie składki członkowskiej (sekcyjnej).
Więcej informacji na priw

Pozdrawiam (2014/01/06 21:25)