Stawy karpiowe w Małopolsce

/ 8 odpowiedzi
Witam was serdecznie mieszkam koło chrzanowa dokładnie to w pogorzycach mam pytanko interesuje mnie jakis staw jezioro rzeka gdzie dominującą rybą jest karp chciałbym łowic na karpiówke z siatką pva bi kulką mam normalnie oplaconą kartę wędkarską w chrzanowie zalezy mi na tym by to łowisko nie znajdowało sie daleko od mojej miejscowosci dotychczas łowiłem na Chechle i staw "Trzykrotek" w jaworznie z góry dziękuje
mateo111132

widze że bardzo rozgadani jestescie dodam ze na chechle jak i na trzykrotku łowiłem na kulke truskawka a na drugiej wanilia z średnią siateczką pva (2013/06/04 19:49)

luzy

Na Żarkach polecam .Google mapy - 50.061051,19.3507 (2013/06/05 17:19)

mateo111132

Na Żarkach polecam .Google mapy - 50.061051,19.3507
No nie wiem bylem tam jakies 2 lata temu i obrucz zaczepów i sumików karłowatych to nic tam nie brało no ew. raz tam na białego szczupaka złowiłem na zylke 0 14 na spławik odziwo nie przegryzl ale mial 27 cm O.o no na kulke tam nigdy nie łowiłem masz jakies tajne miejsca albo cos bo ja tam jeszcze nnic ciekawego nie złowiłem jakas miejscuwka bez zaczepów i na seriio są tam karpie ??
(2013/06/05 21:54)

JarekTRZ

Witam

Masz makowiska w jaworznie (są karpie, liny,amury, dużo szczupaka, płoć, okoń,podobno sandacz był wpuszczany w tamtym roku), możesz spróbować na 4 na groblach (na spiningu po godzinie walki coś mi zjadło zestaw) P.S nad chechłem podobno ostatnio idzie fajną rybę wyciągnąć (2013/06/08 11:11)

mateo111132

Witam

Masz makowiska w jaworznie (są karpie, liny,amury, dużo szczupaka, płoć, okoń,podobno sandacz był wpuszczany w tamtym roku), możesz spróbować na 4 na groblach (na spiningu po godzinie walki coś mi zjadło zestaw) P.S nad chechłem podobno ostatnio idzie fajną rybę wyciągnąć

makowiska powiadasz a na co tam najlepiej idzie łowic chodzi mi o karpie leszcze liny i amury byłem dzis nad chcechłem od 05 00 do 12 00 i nawet nie pierdło a i jeszcze jak dojechac na te makowiska bo nie mam pojęcia  a na groblach bylem ale 3 lata temu na tycch co są w karcie wędkarskie koła chrzanów i terz nic nie pierdlo z góry dzieki (2013/06/09 16:41)