Stawy hodowlane okolice Radomia

/ 14 odpowiedzi
Witam


Gdzie w okolicach Radomia można połowić rekreacyjnie rybki. Sprawa wyglada tak ze nie posiadam karty wedkarskiej i dlatego potrzebuje jakichs stawow itp.


Z gory dziekuje za odp
Sitownik


W Iłży jest w miejscowości Stoki .. Można zjeść rybke .. Opłata to 5zł od wędki a w weekendy biorą jeszcze 10zł zaliczki .. Płacisz za karpie a białoryb jest za darmo.. Rekord łowiska to chyba 6kg. Nie radze kulek proteinowych tylko zwykłą kukurydze.. Aa.. I jeszcze w Wielgim czy jakoś tak są stawy płacisz 45zł ( Chyba za tydzień czy jakoś tak ) i bierzesz co chcesz i ile chcesz kiedy chcesz i gdzie chcesz :)))


Pozdrawiam Filip :) (2012/06/20 17:42)

3Bit


W Orońsku masz stawy hodowlane, opłata 20 za wędke, 25 za dwie, w cenie zabierasz co złowisz, ja jeżdźę głównie po drapieżnika, choć białorybu też sporo, karpik, amur. Dużo miejscówek i właściciel wporządku, jak wracasz bez efektów to czasem coś spóści z ceny, ogólnie polecam.

(2012/06/20 18:01)

3Bit


W Zbożennej jest jeszcze konkretne gospodarstwo, wody bardzo obfite w karpia. Biorą na wszystko, zwykła kukurydza, chleb, biały. 5zł od wędki i 14zł/kg z tego co wiem. W kilka godzin można nałowić x-dziesiąt kg ryby. Opiekun nieprzyjemny, to on decyduje kiedy kończysz łowić :)  (2012/06/20 18:09)

Sitownik


W Zbożennej jest jeszcze konkretne gospodarstwo, wody bardzo obfite w karpia. Biorą na wszystko, zwykła kukurydza, chleb, biały. 5zł od wędki i 14zł/kg z tego co wiem. W kilka godzin można nałowić x-dziesiąt kg ryby. Opiekun nieprzyjemny, to on decyduje kiedy kończysz łowić :) 






To mnie zniechęciło :)) (2012/06/20 18:26)

dorian


Dziekuje bardzo za odpowiedzi. A propo miejscowosci Stoki to jest ta kolo Pionek tak ? (2012/06/20 19:00)

3Bit


W Zbożennej jest jeszcze konkretne gospodarstwo, wody bardzo obfite w karpia. Biorą na wszystko, zwykła kukurydza, chleb, biały. 5zł od wędki i 14zł/kg z tego co wiem. W kilka godzin można nałowić x-dziesiąt kg ryby. Opiekun nieprzyjemny, to on decyduje kiedy kończysz łowić :) 






To mnie zniechęciło :))

:) Trzeba samemu spróbować, facet poprostu się czasem gotuje jak masz za dużo brań a nie chcesz płacić za wszystko co złowisz. Ale co do miejsca to naprawde pożądne, można trafić na duże karpie, na sumy, nawet ponoć sporo jesiotra, choć te ostatnie są na największym zbiorniku, który nie zawsze jest dostępny z niewiadomych przyczyn. 

Mimo, że każe kończyć wcześniej, to gwarantuje Ci, że zdążysz nałwić do tego czasu :)

(2012/06/20 19:14)

Sitownik


Dziekuje bardzo za odpowiedzi. A propo miejscowosci Stoki to jest ta kolo Pionek tak ?





Nie... Koło Kowalkowa :) (2012/06/20 19:16)

leszek1768


Nieprzyjemny?to zbyt delikatnie powiedziane!!!.Obydwoje[małżeństwo] są strasznie arogańccy,za każdym razem kiedy przyjezdżam narzucają nowe zasady wędkowania,nie mówiąc już o opłatach,na dzień dobry 10 zł. od osoby, pózniej wyznaczają Ci staw,na którym masz łapac, jeden z wodą brudną jak w publicznej toalecie, następne mozna przesikać z jednego na drugi brzeg a następnie informują Cię ze mósisz wziąc wszystko co złapiesz a kg.karpia zaczyna się od 15 zł.za kg. o innych rybach juz nie wspomnę.Stawy na ,których można by powedkować są wyłaczone dla wędkarzy!!!.Moje wędkowanie skończyło się po 1 godzinie poniewaz w przeciągu godziny złapaliśmy 5 szt.3 małe karpiki,ktore pomimo zakazu wypusciłem, i 2 wziołem po 1,10 kg.za ktore mósiałem zapłacic 33zł.+20zł za wejsciówkę.Cóż miałem siedżieć i modlić się ,żeby nie brały,???Szkoda kilometrów.Byłem w tym roku tam pierwszy i ostatni raz.Brak regulaminu łowiska[każdy jest skazany na rozmowę z antypatycznymi gospodarzami]brak koszy na śmieci,brak toalet,przerybiony karpikami do 1kg.brudny staw.To wszystko,za co trzeba płacic na tym łowisku.Za opłatę i złowione ryby nie otrzymasz żadnego dowodu opłaty


























in (2014/03/30 11:29)

barrakuda81


Nieprzyjemny?to zbyt delikatnie powiedziane!!!.Obydwoje[małżeństwo] są strasznie arogańccy,za każdym razem kiedy przyjezdżam narzucają nowe zasady wędkowania,nie mówiąc już o opłatach,na dzień dobry 10 zł. od osoby, pózniej wyznaczają Ci staw,na którym masz łapac, jeden z wodą brudną jak w publicznej toalecie, następne mozna przesikać z jednego na drugi brzeg a następnie informują Cię ze mósisz wziąc wszystko co złapiesz a kg.karpia zaczyna się od 15 zł.za kg. o innych rybach juz nie wspomnę.Stawy na ,których można by powedkować są wyłaczone dla wędkarzy!!!.Moje wędkowanie skończyło się po 1 godzinie poniewaz w przeciągu godziny złapaliśmy 5 szt.3 małe karpiki,ktore pomimo zakazu wypusciłem, i 2 wziołem po 1,10 kg.za ktore mósiałem zapłacic 33zł.+20zł za wejsciówkę.Cóż miałem siedżieć i modlić się ,żeby nie brały,???Szkoda kilometrów.Byłem w tym roku tam pierwszy i ostatni raz.Brak regulaminu łowiska[każdy jest skazany na rozmowę z antypatycznymi gospodarzami]brak koszy na śmieci,brak toalet,przerybiony karpikami do 1kg.brudny staw.To wszystko,za co trzeba płacic na tym łowisku.Za opłatę i złowione ryby nie otrzymasz żadnego dowodu opłaty

He,he,he - dobre.Emocje jak w horrorze:-)Dajcie sobie spokój z takim dziadostwem - lepiej powedkować na "dzikiej wodzie".To zupełnie inny klimat i... za darmo!


























in
(2014/03/30 11:38)

leszek1768


Ten powyższy opis dotyczy łowiska w żbożennej za pałacykiem w lewo od  Radomia.Dodam jeszcze ze za wszystkie opłaty ,których dokonujesz nie dostaniesz dowodu wpłaty!!!Ale już tym powinien zainteresować się PIH i fiskus.!!! (2014/03/30 11:38)

leszek1768


Masz rację,wyleczyli mnie z łowisk komercyjnych!!! (2014/03/30 11:44)

leszek1768


Nieprzyjemny?to zbyt delikatnie powiedziane!!!.Obydwoje[małżeństwo] są strasznie arogańccy,za każdym razem kiedy przyjezdżam narzucają nowe zasady wędkowania,nie mówiąc już o opłatach,na dzień dobry 10 zł. od osoby, pózniej wyznaczają Ci staw,na którym masz łapac, jeden z wodą brudną jak w publicznej toalecie, następne mozna przesikać z jednego na drugi brzeg a następnie informują Cię ze mósisz wziąc wszystko co złapiesz a kg.karpia zaczyna się od 15 zł.za kg. o innych rybach juz nie wspomnę.Stawy na ,których można by powedkować są wyłaczone dla wędkarzy!!!.Moje wędkowanie skończyło się po 1 godzinie poniewaz w przeciągu godziny złapaliśmy 5 szt.3 małe karpiki,ktore pomimo zakazu wypusciłem, i 2 wziołem po 1,10 kg.za ktore mósiałem zapłacic 33zł.+20zł za wejsciówkę.Cóż miałem siedżieć i modlić się ,żeby nie brały,???Szkoda kilometrów.Byłem w tym roku tam pierwszy i ostatni raz.Brak regulaminu łowiska[każdy jest skazany na rozmowę z antypatycznymi gospodarzami]brak koszy na śmieci,brak toalet,przerybiony karpikami do 1kg.brudny staw.To wszystko,za co trzeba płacic na tym łowisku.Za opłatę i złowione ryby nie otrzymasz żadnego dowodu opłaty.Takie jest łowisko w Zbożennej.




























(2014/03/30 11:47)

Kubaaa


Mówicie panowie o tych stawach gdzie są 2 pomosty na jednym ze stawów i jest basen z pstrągami ? (2014/03/30 16:23)

leszek1768


tak,tylko w tym stawie nie było wody (2014/03/30 17:20)