Stawy hodowlane za Wyszkowem

/ 7 odpowiedzi
Stawy hodowlane za Wyszkowem, jadąc na Ostrów Maz. Czy ktoś tam łowił
Proszę o opinie???
altershepi

nie łowiłem tam ale się wybieram... znajomy ciągał tam karpie takie około 5-6 kilo w zeszłym roku... łapał na kulki proteinowe... (2012/04/13 22:05)

JKarp

CześćSam drobiazg.JK (2012/04/13 22:17)

altershepi

Panie Januszu proszę sprecyzować co dla Pana jest drobiazgiem... :D Bo wiem że takie 5 kilowe nie robią na Panu wrażenia :) (2012/04/16 01:39)

JKarp

CześćZnaczy, że większego jak 5kg to chyba nie ma :-)Każda ryba mnie cieszy szczególnie na początku sezonu. Z ostatniej zasiadki największy 5kg. Ale przy tej pogodzie co była to jak dla mnie sukces. Wiem, że tam gdzie byłem są i większe - łowiłem i widziałem jak Koledzy łowili ale trzeba jeszcze ciepełka, żeby te większe na dobre zaczęły brać. Choć słyszałem, że na jednym z łowisk złowiono 17,300kg a na drugim 14,400kg - to wszystko z tego roku oczywiście od piątku do niedzieli.Jeszcze na koniec -  jestem Janusz a nie żaden " pan " :-)JK (2012/04/16 10:29)

Marciniak9

"Choć słyszałem, że na jednym z łowisk złowiono 17,300kg a na drugim 14,400kg - to wszystko z tego roku oczywiście od piątku do niedzieli"
Rozumiem że piszesz o łowisku za Wyszkowem ? (2012/04/16 16:20)

altershepi

Mam przynajmniej taką nadzieją bo w tym roku się wybieram nad te stawy... Ale nastawiam się chociaż w przedziale do 3kg... To już był by dla mnie wielki sukces i ogromna frajda... 

"Jeszcze na koniec - jestem Janusz a nie żaden " pan " :-)"

Muszę jeszcze raz zacytować swoją wypowiedz z PW 

"Głupio mi tak zwracać się na Ty, ponieważ jestem młody mam zaledwie 22 lata a Pan jest odemnie starszy i jakiś szacunek powinno się mieć zresztą wymaga tego kultura osobista..."

(2012/04/16 23:04)

JKarp

CześćNie pisałem o tej wodzie za Wyszkowem.17 - Okoń14 - NowodwórNiech Ci nie będzie głupio :-)Bo przestanę odpowiadać na pytania jak nie będziesz mówił po imieniu !!!!Oczywiście żartuję ale proszę mów mi po imieniu :-)JK (2012/04/17 06:33)