Zaloguj się do konta

Stawy Groble koło Chrzanowa

utworzono: 2013/02/04 09:42
zwirek71

Mam zamiar wykupić pozwolenie na ten rok
Czy ktoś tam już łowił i czy warto
[2013-02-04 09:42]

luzy

Stawy okupowane przez wędkarzy "emerytów kopalnianych" siedzą dzień i noc. Oni łapią jak wpuszczą . Byłem na jesiennych zawodach i na ok 40 zawodników nikt nic ciekawego nie złapał sama płotka a największy był leszczyk na 21cm. 200 pln trochę dużo. Stawy mocno zarośnięte latem . Wielką zaletą łowiska jest dobry dojazd oraz możliwość łowienia dosłownie z samochodu.
[2013-02-04 17:29]

zwirek71

Luzy a jakie łowisko polecasz koło Chrzanowa
mam opłacony okręg Katowice
[2013-02-05 12:09]

Dandol

Jest jezioro Chechło ale to już jest małopolska o ile się nie myle. [2013-02-05 12:42]

luzy

Luzy a jakie łowisko polecasz koło Chrzanowa
mam opłacony okręg Katowice

Nie daleko jest kanał Smolice oraz ładny odcinek rzeki Wisły ryb dość sporo.
Chechła (zalew) nie polecam za bardzo. Choć sam tam jeżdżę często bo blisko i ze znajomymi można pogadać. Rybostan na Chechle jest mizerny. Jak coś wpuszczą to ryba bierze ale szybko sobie z nią radzą "mięsiarze" i po dwóch tygodniach po zarybieniu to jedynie leszczyka zkarłowaciałego można złapać.

[2013-02-05 13:39]

luzy

Jest jezioro Chechło ale to już jest małopolska o ile się nie myle.

Chechło koło Chrzanowa to otwarta woda okręgu Katowice.
[2013-02-05 13:41]

zwirek71

potwierdzam to co luzy pisze
mieszkam niecałe 2 km od zalewu Chechło
50% wędkarzy i 50% mięsiarzy i kłusowników bez karty wędkarskiej

a co luzy sądzisz o zakolu A i B w Rozkochowie
warto wykupić tam roczną wkładkę (łapałeś już tam)

[2013-02-06 08:09]

luzy

Ja osobiście w Rozkochowie ani na Źródłach nie łowię za często bo po prostu nie warto bo drogo. Wkładka na jeden dzień kosztuje 15 pln. Ale moi znajomi łowią i opłacają składkę roczną ok 200 pln na rok. Rozmawiając z nimi mówią że efekty są mizerne. Czasami jakiegoś niewielkiego sandaczyka udało się im wyciągnąć . Myślę że już bardziej jest warto zapłacić Groble albo okręgówkę Bielską i na Skawie koło ujścia połowić. A co do klubu Karaś już Ci drogi Kolego odpisałem ( ktoś się nimi powinien zająć i tyle)
[2013-02-06 09:02]

zwirek71

Dzięki za informacje
[2013-02-06 12:45]

marcin7610

witam jak mam okreg katowice moge lapac na sosinie kolo jaworzna lapal tam ktos 

[2013-03-16 20:41]

luk 83

Nie łowiłem na Sosinie.A co do zalewu Chechło zgadzam się z opiniami powyżej marnie tam z rybą ,jak wpuszczą to coś tam bierze ale tydzień po jest wszystko wyłapane przez mięsiarzy emerytów górników.Wedle oficjalnych informacji koła 122 w Trzebini w 2013roku zalew Chechło ma być zarybiony karpiem (1000kg) węgorzem(5kg) sumem (15kg) a także szczupakiem linem jaziem (ilosci nie pamiętam) . Ma być zarybiona też rzeka Chechło  jaziem i kleniem . Koło 122 posiada swoją wodę BALATON to 3hektary w samym centrum Trzebini jest to zalany kamieniołom wkładka na rok 120zł można wykupić 3dniowe zezwolenie w każdy czwartek{godziny popołudniowe) w siedzibie koła .BALATON zarybiany jest pstrągiem tęczowym (wtedy jest to kilku dniowa mekka mięsiarzy ) karpiem a także niewielkimi ilościami szczupaka, sandacza ,węgorza w zbiorniku występuje też kleń, płoć ,ukleja.  A  TAK POZATYM MAM PYTANIE CZY KTOŚ NA CHECHLE ZŁAPAŁ WĘGORZA LUB SUMA !!! [2013-03-22 17:27]

luzy

W tamtym roku złapałem jedną "sznurówkę" na 55cm. A co do suma to istna plaga!!! Na trupka (uklejkę) to nieraz się po cztery wyciąga ale wszystko "kijanki takie max 50 cm.
Luk 83 z kąt masz takie informacje o zarybieniach? W ubiegłym roku wpuścili 2 razy po 200kg karpia, leszcza, lina i raz na jesień szczupaka ( pistolety po 45cm) ze 100 kg. W tym roku wpuszczą pewnie jeszcze mniej !!!
[2013-03-25 20:39]

Podobno mają czyścić staw w Bolęcinie i jakieś koło się tworzy cena za dzierżawę kosmiczna pisali w Przełomie .Co do ryb Chechła prawda .
Smolice -Kanał -Skawa ujście -kleń/płoć/jaź z (czerniaczką/czerniawką)wybitnie no kill dlatego jest zabawa  :) Znam przypadki że biorą tą rybę do konsumpcji smacznego .
[2013-03-25 21:51]

luk 83

Wszystkie informacje na temat zarybień wiszą na tablicy w siedzibie kola PZW 122 w Trzebini otwarte tam jest w każdy czwartek popołudniami . Informacje dotyczą rzeki Chechło,zalewu Chechło i Balatonu.A z tym sumkiem to ciekawe spotkałem się z opinią że nie powinno się zarybiać zbiorników zamkniętych do 100hektarów bo mogą narobić niezłego spustoszenia.Ja byłem w porzednim sezonie na dwóch zasiatkach na węgorza wynik-dwa szczupłe 30cm 40cm na martwą ukleje. [2013-03-27 19:42]

luk 83

Kompania Węglowa chce za gliniak w Bolęcinie 25tyś za rok dzierżawy . Co do wody to strasznie zarośnięta można złamać kij przy sciąganu zestawu a do tego PLAGA!!! SUMIKA KARŁOWATEGO !!! [2013-03-27 19:49]

zwirek71

może ktoś coś wie o łowisku Ślepowron
które należy PZW Podolsze

[2013-04-02 17:09]

32271

Kompania Węglowa chce za gliniak w Bolęcinie 25tyś za rok dzierżawy . Co do wody to strasznie zarośnięta można złamać kij przy sciąganu zestawu a do tego PLAGA!!! SUMIKA KARŁOWATEGO !!!

A wolno tam w ogule łowic? Mam opłacone katowice. [2013-06-12 09:38]

zwirek71

Kompania Węglowa chce za gliniak w Bolęcinie 25tyś za rok dzierżawy . Co do wody to strasznie zarośnięta można złamać kij przy sciąganu zestawu a do tego PLAGA!!! SUMIKA KARŁOWATEGO !!!

A wolno tam w ogule łowic? Mam opłacone katowice.

Gliniak w Bolęcinie to dzikie łowisko można łowić bez karty wędkarskiej
[2013-06-12 09:48]

luk 83

Mam pytanie czy ktoś łowił i jakie ma efekty na wyrobisku po glinie zwanym CEGIELNIA woda znajduje się za marketem MAJSTER W TRZEBINI przy głównej drodze 79.Łowisko jest dzike i można łowić bez karty.Ponoć ma tam być zrobione łowisko komercyjne.Wie ktoś coś na ten temat??? [2013-10-02 15:49]

mateo111132

Jeśli temat aktualny to tez mam oploconą karte pzw trzebinia.Strasznie nie zadbane łowiska ,zarybiają na wiosne jak sie uchowa to sie uchowa jak nie to nie strasznie chamsko......    jedyne co ci moge polecic to staw 3krotka ten mniejszy bo jest jeszcze większy ale tylko na wiosne bo pózniej to kłusole sie z rybą rozprawią ale mozna zlowic ladne karasie i od czasu do czsu trafi sie jakis 1kg karpik ale ogólnie nie polecam łowisk z tego okręgu sam sie zastanawiam co teraz oplacic bo nie bardzo mi sie widzi pzw [2013-12-02 13:06]

zee81

Za majstrem co mi się udało złowić to sporo okonia i dużo płoci, większą rybę też widać lecz na nią się nie nastawiałem więc się nie wypowiem. [2014-01-29 21:12]