Zaloguj się do konta

Staw w Pyskowicach k. Gliwic

utworzono: 2011/02/22 10:59
gregorio1977

Witam wszystkich.Czy ktoś z kolegów wie coś na temat stawu który znajduje się w Pyskowicach koło Gliwic.Wiem że znajduje się niedaleko drogi Pyskowice-Dzierżno.Do kogo należy i czy warto pomoczyć tam kija??Dziekuje za pomoc [2011-02-22 10:59]

konik777

witam
opisz konkretnie o który staw ci chodzi czy ten koło rybaczówki (sekcyjny za dopłata i tylko było na spławik) czy ten koło energetyka ( taki zarośnięty to jest dziki jest tam dość ciekawie ale mało stanowisk ładny lin i karaś ale trafia się też karpik nie wiem jak będzie teraz po powodzi z tamtego roku) czy ten po drugiej stronie Dzierżna (ten jest za specjalnym pozwoleniem podobno to są tzw "pompy" trudno się tam dostać)
[2011-02-22 17:12]

gregorio1977

Witam .Wiem że żeby dojechać do tego stawu,trzeba przejechać przejazd kolejowy na starych pyskowicach (stoi tam stara lokomotywa) i jechać ok.200 metrów,pózniej skrecasz w lewo w polną droge i jedziesz ok 500-700 metrów.Nie wiem czy jest to jakiś ze stawów opisanych przez Ciebie? [2011-02-22 17:36]

konik777

nie nie byłem tam nigdy sorki nie pomogę ci
[2011-02-22 20:11]

zorro

hejka powiem Ci tak.

byłem tam około 5 lat temy. Pięknie połowilem wzdregi i płotki na bata - lecz było to latem. tej ryby napewno jest tam bardzo durzo. A NA GRUNT MIAŁEM JEDNO POTEŻNE BRANIE NA ROSÓWKE.... NIE WIEM CO TO BYŁO bo nie mogłem tego zaczymać i wyprostowało mi Hak nr 2...

ale byłem tam tylko raz, gdyż przeraziło mnie to, iz lowili tam wszyscy, bez kart wedkarskich, ogólnie stawy fajne, lecz samemu bym tam nie jechał... tym bardziej na nocke... pozdrawiam

[2011-02-22 23:06]