Zaloguj się do konta

Staw rybne w okolicy Łodzi

utworzono: 2011/04/27 10:02

Prosze pomozcie mi !!
Chcialbym wybrac sie na jakis staw hodowlany niedaleko lodzi i nie wiem na jaki blagam pomocy. I prosze nie piszcie rybakowka ani ciosenka bo rybakowka w tym sezonie zamknieta a ciosenka nie jest warta podrozy. Interesuja mnie karpie, liny, szczupaki i okonie oczywiscie inne tez potrzebuje zabawy bo puki co nie mam jeszcze karty wedkarskiej [2011-04-27 10:02]

zabadnb

nigdy nie byłem na takich stawach ale słyszałem że fajnie jest w bełdowie w ineternecie jest masa takich łowisk wystarczy poszukac zadzwonic zapytac poogladac zdjecia i poczytac opinie wędkarzy na forum 
http://www.wedkuje.pl/znajdz-lowisko?fraza=&okreg=&wojewodztwo=410&ryba1=0&owner=311&woda=0 [2011-04-27 10:13]

kimi

moge polecic ,, zgnile blota ,,tam tez sa stawy prywatne nigdy tam nie lowilem ale slyszalem ze mozna tam powedkowac nie male okazy tylko ze za oplata [2011-04-27 10:57]

SETA81

jeszcze Piorunów w okolicach Kwiatkowic ale nie wiem czy już czynne
[2011-04-27 11:05]

zabadnb

moge polecic ,, zgnile blota ,,tam tez sa stawy prywatne nigdy tam nie lowilem ale slyszalem ze mozna tam powedkowac nie male okazy tylko ze za oplata

czy na zgniłych błotach są juz stawy do połowu ryb ?? jeżdze tam często ale tam nigdy nie wolno było łapać ryb , w zeszłym roku włąsciciel podał informacje że zaczyna kopać staw specjalnie pod łowisko ale czy juz  go wykopał ?? kimi skąd to info ? [2011-04-27 11:21]

Bełdów jest fajnym łowiskiem, stawy po prawo od drogi to  10 zł za cały dzień, ryba każda do zabrania, a ten po lewo 2 zł za godzine + ryby. Nigdy nie było tak żebym wrócil bez ryby, w zeszłym roku pieknie połapałem okoni dwa razy, raz 11 sztuk w 15 minut(dluzej nie moglem lapac bo zerwalem jedynego twistera ktorego mialem ;) nie bylem nastawiony na spining wiec lapalem jakims teleskopem z mala gumka.), drugi raz 6 w pol godziny, tylko wszystkie 25 w gore. Na feedera zapiąlem chyba płetwonurka, bo po 40 minutach nawet go nie zobaczyłem a żyłki wywlekał mi z  kołowrotka po 100 metrów. Więc warto, ale trzeba usiąśc w dobrym miejscu. Jeśli masz głowe to bez trudu będziesz wiedział gdzie szukać ryb ;) [2011-04-27 13:15]

Elvinhio

Ja polecam "Glinnik" lub "Pacyfik"-okolice Zgierza .
[2011-04-27 20:24]

ZIELU79

PACYFIK TAM JEST FAJNIE POLECAM
[2011-04-27 22:29]

domin77

na zgniłych błotach się nie łowi obok sa stawy ale rocznie placi się 200zł,co do bełdowa to ryby mają,ale łowisko brzydkie wykoszona patelnia wkoło zadnego krzaczka,jesli chodzi o ciosny są tam dwa łowiska nie wiem gdzie byłeś,jest też łowisko psary [2011-04-28 00:00]

kajtek88888

PACYFIK TAM JEST FAJNIE POLECAM

ja byłem na PACYFIKU ale mi się nie podoba w 3h złowiłem 1karpia małego i parę płotek
[2011-12-18 12:50]

PitekSRD

Zdecydowanie polecam Łowisko Bełdów! jade tam zawsze kiedy mam czas, rybki biora tam ładnie i całkiem dużę... Sam łowiłem tam karpie, jesiotry,ogromne liny, amury....Nawet sandacz na białego robaczka sie złapał... Jedyna wada tego łowiska to to że jest bardzo małe(chodzi mi o ten staw po lewej). Przychodzi tam naprawde duzo wędkarzy, praktycznie wszyscy metodą gruntową, bardzo często zdarza się ze przerzucimy któregos z wedkarzy i jest wielka plontanina...:( A ogólnie to naprawde bardzo ładny i fajny zbiornik, co ważne ZARYBIANY dużymi rybkami. Jeśli lubicie łowiska komercyjne tego typu to zdecydowanie polecam!!!
[2012-02-07 21:09]

esio

A ja polecam łowisko w Brzezinach (wylot na Stryków). Bardzo fajne miejsce - 3 stawy: jeden średni ze pstrągami, drugi duży z wysepką a trzeci mały, na którym wyciągnąłem 80centymetrowego szczupłego na kukurydze oczywiście przypadkiem:D stawy zarybiane dużą rybą. Głównie łowi się tam (oprócz wspomnianych pstrągów) karpie, karasie trafiają się liny, amury, szczupaki oraz podobno są sumy i sandacze, których osobiście nie widziałem. Na miejscu można wypić złocisty trunek oraz kupić robaki lub kukurydze na przynętę.

oto strona łowiska:http://www.aturex-lowisko.yoyo.pl/
[2012-03-09 17:12]

owczarki

OSOBIŚCIE DOŚĆ DALEKO POLECAM W OKOLICACH KONINA STAW Z DUUUUUUUŻYMI KARPIAMI ZOBACZ NA MOIM FORUM [2012-03-09 17:53]

mikijan

Są też stawy za Bełdowem w miejscowości Kontrewers (nie jestem do końca pewien czy tak to się nazywa), od Bełdowa należy przejechać przez las (na zachód) ok. 4km i pod następnym laskiem skręcić w lewo. Byłem też kilka razy na stawach pomiędzy miejscowościami Zdrzychów i Zagrotniki. Jeśli się jedzie od strony Aleksandrowa drogą 709, to należy skręcić w Złotnikach w lewo i jechać cały czas prosto przez jakieś 3 km. Stawy będą po lewej stronie.
[2012-03-09 18:33]

owczarki

OSOBIŚCIE DOŚĆ DALEKO POLECAM W OKOLICACH KONINA STAW Z DUUUUUUUŻYMI KARPIAMI ZOBACZ NA MOIM FORUM

www.goslawice.com.pl
ciekawe miejce dla wedkarza [2012-03-10 16:38]

kamilo5196

miały być okolice łodzi
podpinam się pod temat
[2012-03-10 17:11]

boro69

Na Kontrewersie są 3 stawy na których można łowic płacisz 5zł za cały dzień a osoba towarzysząca 1zł. Jest ładny amur , karp , lin , karaś za które płacisz nie płacisz za szczupaka,okonia . Stawy nazywają się ranczo i otwarte jest od świtu do zmroku. Nie ma takiego tłoku jak na Bełdowie są ławki i stoliki można zrobic grila nie jak na Bełdowie.  [2012-03-15 19:07]

maniek630

Plecam łowsko Arturex fajna atmosfera, złowione ryby można wypuścić, stawy zarybiane dużymi okazami, [2012-05-13 20:25]