Staw Borki, Morawa, Hubertus II.

/ 3 odpowiedzi
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają tamtejsze wody, co można złowić i w którym stawie najlepiej połowić. Chciałbym się wybrać na jeden z tych stawów na feeder. 
doczu

Przez ostatnie 2 tygodnie bytowałem na wszystkich tych łowiskach ze spinningiem. Liczyłem na jakiegoś okonka, ale ani na Hubertusie, ani na Morawie nawet jednego bicia nie miałem. I to zarówno na paprocha jak i mała obrotówkę. Na Morawie pusto jak na Lotnisku w Radomiu, na Hubertusie paru wedkarzy siedziało.
Jedynie Borki  dały jaką taką frajdę, z drobnymi okonkami i przyłowem w postaci szczupaków  po 20 kilka cm. Raz trafił się tęczak 35-36 cm.
Grunciarze raczej narzekali, choć z opowieści słyszałem że ktoś tam pociągnał jakiegoś karpia. Ale co byłem na rybach, to grunciarze nie mieli nic. (2016/04/04 06:27)

patryk200

Na borkach karp brał ale 3 tygodnie temu teraz to sporadycznie 1 lub 2 na dzień na cały staw wczoraj zarybyli karpiem hubertusa małego i nie zamykali więc wal śmiało (2016/04/05 10:47)

doczu

Na borkach karp brał ale 3 tygodnie temu teraz to sporadycznie 1 lub 2 na dzień na cały staw wczoraj zarybyli karpiem hubertusa małego i nie zamykali więc wal śmiało
Aaaa daj spokój - jak zarybili to do wody się nie dopcham, choć może już po tych 3 tygodniach da się coś posiedziec.
  (2016/04/20 07:53)