Starorzecza Narwi w okolicy Pomiechówka

/ 4 odpowiedzi
Panowie (Panie) mam pytanie. Czy ktoś z Was jest zorientowany jak dojechać do starorzecza Narwi, które podobno znajduje się gdzieś w okolicy Pomiechówka? Będę wdzięczny za info:)
wojtekm


W Pomiechówku koło mostu trzeba skręcić w prawo i przez łąki można dojechać do Narwi.Niestety teraz wszystko jest zalane. (2009/03/21 18:16)

Siarra


Tak rzeczywiście o taj porze jeszcze utrzymuje się tam wysoki poziom wody na Narwi i nieźle wylewa.Chyba będziesz musiał jeszcze trochę poczekać z wyprawą na Narwiańskie starożecza! (2009/03/21 20:28)

wojtekm


Proponuję wyprawę na drugą stronę Narwi, na tak zwane BUCHTY na wprost ujścia Wkry do Narwi.Są tam fajne główki,cisza, spokój.Dojechać można z Nowego Dworu jadąc niskim wałem w stronę Borek.Dobre miejsce to także Borki za Nowiakiem, tam też jest starorzecze.Bzura przy ujściu do Wisły to też el dorado,z tym że tłoczno i samotnikom nie polecam za duży gwar i chamstwo.Powodzenia w poszukiwaniach. (2009/03/22 16:19)

Siarra


Dzieki sam chętnie skorzystam, z tamtej strony nie miałem okazji jeszcze wędkować!Pozdrawiam. (2009/03/22 20:51)