Zaloguj się do konta

Stargard Szczeciński i okolice

utworzono: 2014/06/21 12:16
Fozden79

Witam wszystkich kolegów po kiju. Od niedawna mieszkam w Stargardzie. Głównie wędkuje metodą gruntową. Jednak niezbyt dobrze się orientuję gdzie można połapać leszcza w okolicy Stargardu. Kolega z pracy polecił mi jezioro Grabowskie. Na pierwszy rzut oka wydawało się ok. Więc spróbowałem tam moich sił. Rzucałem na kukurydzę, czerwonego i białego robaka, ale oprócz kilku płotek niczego innego nie złapałem. Moja prośba do was. Znacie może jakieś jeziora w okolicy Stargardu gdzie można złapać fajne leszcze? Proszę o podpowiedz. Pozdrawiam [2014-06-21 12:16]

Hej jestem z okolic i mogę ci trochę pomóc,tak więc J.Miedwie, J,Marianowskie,J Grabowskie już znasz super ;)J Będgoszcz tam łapałem naprawdę duże leszcze,mógłbym ci pisać i pisać w zachodniopomorskim jezior,rozlewisk,stawów jest mnóstwo, 30 km jest fajna komercja niedaleko mnie dokładnie 2 km od mojej miejscowości dokładnie w Przelewicach można tam złapać leszcze do 7 kg i karpie do 25 kg tylko mi to już z brzydło bo bywałem tam prawie codziennie. Ale takich zagłodniałych wędkarzy takie duże ryby jakie tam są cieszą i to bardzo ;) [2014-06-21 21:11]

marcinstg

Nie jest to moja metoda połowu, ale proponuje spróbować na jeziorze Parlino Duże w miejscowości Parlino ... do jeziora jest dostęp od prywatnych działek, południowa część, lub z środka pływającego pod warunkiem, ze jest w posiadaniu ... spotkałem się z opinią, że są tam doskonałe leszcze ... sam łowie na spinning, ale kiedyś widziałem wypływającego wędkarza na leszcze dobrze przygotowanego, wspominał o połowie naprawdę dobrych sztuk.Pozdrawiam,http://www.wedkuje.pl/lowisko,jezioro-parlino-duze-parlinskie,13948 ).
[2014-06-21 22:44]

kafarszczak

Polecam Chociwel :)
[2014-08-15 08:24]

robban

Spróbuj zawitać nad Miedwie. Sa tam fajne węgorze. Potem, możesz spróbować na cegielince w szczecinie.  [2014-08-15 22:55]