Zaloguj się do konta

Stare suchary

utworzono: 2013/08/08 11:45
JKarp

CześćNie żebym był zazdrosny czy coś ale na stronie głównej zamiast pierwszego mojego wpisu o zasiadce pojawiły się dwa wpisy nawet nie z tamtego roku. Ponadto o ile pamiętam wpis o zawodach jak również wpis o Polesiu były następne czyli za moim wpisem. 
Jak ktoś lubi sobie pomajstrować niech kupi sobie Przybornik Majsterkowicza i naprawi rower czy odkurzacz.
JK
[2013-08-08 11:45]

ryukon1975

Przecież zawsze tak było.
Końcem kwietnia też pojawiły się na stronie głównej moje stare wpisy o metodzie żywcowej bo były po prostu "na czasie".
Nikt nie pisze nic sensownego i aktualnego to Reakcja musi radzić sobie tym co ma "zamarynowane" na zimę.:)
Jednak czasem warto przeczytać i coś starszego szczególnie jak ktoś nie zrobił tego wcześniej.

Oczywiście to tylko moje zdanie i każdy może mieć inne.
[2013-08-08 11:58]

JKarp

CześćOwszem - artykuliki fajne i niechby były. Tylko zamiana miejsc ze sponsorem zawodów jest jakby nie fair ;-).
Będąc z lekka złośliwcem chciałbym się dowiedzieć co ciekawego wnosi artykuł o karmieniu szczupaka - no oprócz tego, że fajnie się czyta takie nieprawdopodobne historie ;-) ???Bo w to, że szczupły kilka razy na dobę konsumuje nie wierzę ;-)
JK
[2013-08-08 12:19]

ryukon1975

Żerowanie szczupaka to już osobny temat ale coś w tym jest.
Nie raz zdarzyło mi się złowić szczupaka który trawił łeb całkiem sporej ryby, z przełyku wystawał mu jej ogon a on uderzył w wobler choć nie byłby w stanie nic przełknąć.
Z innymi gatunkami jest podobnie jak żre to żre normalnie wciąż i wszystko, a jak przestanie to i przez kwartał nie można złowić jednej rybki danego gatunku.
Amplituda intensywności żerowania dla danego gatunku w ciągu roku wychyla się niesamowicie to w plus to w minus a jej skrajne wartości są dla człowieka jedzącego codziennie kilka razy poza zasięgiem pojmowania rzeczy.:)
[2013-08-08 12:39]

Mija

ahhaha czytam tytuł posta "Stare suchary" i zastanawiam się czy chodzi o tych, którzy do niego zajrzą, napiszą w nim czy te spotkane nad wodą w gorączce nocy letniej ;) a tu taka niespodzianka ;) stare opowieści ;)
W sumie też zdziwiła mnie dzisiejsza kolejność opowieści ale w ogóle nie zwróciłam uwagi na ich daty...
[2013-08-08 14:37]

Zibi60

Widać wysoka temperatura i w Redakcji dała się we znaki, od jakiegoś czasu zrobił się niezły mętlik - o czym w innym temacie.
[2013-08-08 17:10]

Zibi60

[2013-08-08 17:11]

Jack14

Lub raczej w tym przypadku nie może. [2013-08-08 17:37]