Stare przynęty spiningowe

/ 6 odpowiedzi / 3 zdjęć
Cześć kilka dni temu mój kolega ofiarował mi znalezioną gdzieś w zaroślach Zalewu Zemborzyckiego starą obrotówkę. Doprawdy ani on ani ja nie wiemy  o niej nic poza tym, że ma problemy z kręceniem się i że na paletce ma wybitą nazwę "OKOŃ 2". Pomyślałem sobie, że byłoby na prawdę super gdybyśmy w jednym wątku mogli pokazać co mamy unikalnego w swoich skrzynkach i torbach, a przy okazji pogawędzili trochę na temat ich skuteczności i producentów. W komentarzach chyba nie ma możliwości wstawiania zdjęć, ale zawsze można je wrzucić na jakiś portal hostingowy lub dodać do galerii swojego profilu a następnie podać link. Myślę, że dla jednych będzie to wspomnień czar a dla takich jak jak bezcenna lekcja wędkarstwa i jego historii.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom

Ostatnio na odrze znalazłem takie cudo które pływało sobie :)  Ster prawie takiej długości jak cała przynęta :)))   (2016/10/04 15:46)

kaban

Jak dla mnie ta wirówka jest więcej warta niż jigwobbler opisywany niedawno. Ot sentymentalny się robię :)))  (2016/10/04 18:30)

Aren

Witam serdecznie. Stałem się posiadaczem kilku starych blaszek po zmarłym Teściu i między innymi sa 2 prawdopodobnie produkowane na rynek jeszcze ZSRR. Są to Gloria i Fortuna. Ktoś może cos wie na ich temat ? (2018/06/10 12:33)

David48

Witam. Czy ktoś spotkał sie z tego typu przynętami ? Pare lat temu odkupiłem je od wędkrza,który wczesnej zamówł je gdzies w internecie.Pisze,poniewasz szukam twórcy tych "samoróbek" i chętnie zakupiłbym jeszcze kilka sztuk lecz nie mam z nim kontaktu. (2018/06/10 14:18)

ryukon1975

Te wobleryprzypominają mi przynęty jakie wykonuje kolega z portalu nick kobikobi1.
http://kobikobi1.wedkuje.pl/blog/index.php?ID=1422 (2018/06/10 14:47)

David48

Dziękuję :) (2018/06/10 21:01)