Zaloguj się do konta

Stara Odra ok Nowej Soli zakaz wędkowania.

utworzono: 2014/04/06 10:21
marci107

Witam.Może ktoś napisać w którym miejscu jest zakaz wędkowania na starej odrze ok Nowej Soli .Wiem tylko że od strony przyborowa ,ale od którego miejsca do którego dokładnie.Z góry dziękuje za odpowiedź. [2014-04-06 10:21]

MASTINO

Masz wiadomość na priv. [2014-04-06 12:36]

marci107

ok dzieki
[2014-04-06 15:08]

marci107

Pod podanym przez kolegę numerze tel nikt nie odbierał ,więc postanowiłem zadzwonić do okręgu PZW Zielona Góra .No ale jak to w zarządzie o 12 w południe jeszcze chyba śpią bo dzwoniłem i nikt nie odbierał (fajnie tak mieć wszystko gdzieś a człowiek dzwoni jak głupi ).W końcu wybrałem któryś  z kolei numer z listy na oficjalnej stronie pzw zielona góra i odrazu odebrał bardzo miły pan Dariusz Czaja zadałem mu pytanie o starą odre ok nowej soli i co? nareszcie jakaś kompetentna osoba odpowiedziała mi na to pytanie.A więc dla tych co są zainteresowani to ZAKAZU NIE MA tak mnie poinformowano .Troche to dziwne wszystko bo kolega mi mówił że od strony przyborowa są tabliczki ZAKAZ WĘDKOWANIA jeżeli są tablice a zakazu nie ma to powinny być ściągnięte żeby nie wprowadzać ludzi w błąd .I jeszcze jedna uwaga do okręgu proszę brać przykład z pana Dariusza ,bo po to podajecie numery telefonów aby człowiek mógł się z wami skontaktować w razie potrzeby a nie wydzwaniał jak głupi i nic. Jak nie odbieracie to zlikwidujcie po cholere są na strone okręgu nie będzie telefonów nie będziecie mieć problemów z odbieraniem . [2014-04-07 12:44]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia