Stanica wędkarska w Norwegii

/ 10 odpowiedzi

witam serdecznie

mam do Was prośbe o ocene mojego pomysłu na biznes

mam szanse na kupno domu w okolicach wyspy Hitra

chciałbym zapytać was co sądzicie o wyjezdzie na ryby do  Norwegi i jaką kwote jesteście na taki wyjazd przeznaczyć,lepiej dla Was lecieć samolotem czy przyjazd własnym samochodem

z mojej kalkulacji wychodzi ze za pobyt powinienem brać 2500-3000 koron *(1500 zł)

na miejscu łodzie ,gps,....

czekam na Wasze podpowiedzi

wuran

te 1500 zł to za cały dom? Jęśli tak to cena dobra.
firmy organizują wyjazdy do Norwegii od 3000 zł/osoba. Popatrz na róznych stronach to będziesz widział co jest w pakietach. (2013/11/12 13:49)

krzysztof1970

widziałem rozne ogłoszenia,na stronach polskich ,norweskich....

ja przeliczyłem ze 1500 zł od osoby bez dojazdu i bez benzyny do łodzi....

ilu wedkarzy jezdzi do Norge ?? zna ktoś jakieś  dane ??

(2013/11/12 14:23)

danko254

Witam
co do ceny kater wszystko zalezy gdzie na hitrze masz mozliwosc zakupu kwatery
jakie masz motorowki alu czy plastik jaki silnik
cena hmmm ciezko mi powiedziec co masz w domku
ja ogolnie zalatwiam  kwatery na 10 os (cena za 1 os od 1000 wzwyz)
ile osob jezdzi hmmm ciezka statystyka ale powiem zeby zalatwic fajna kwatere w ok hitry trzeba ja rezerwowac we wrzesniu
jesli dojazd samolotem nie zabierzesz tyle sprzetu musisz na miejscu wypozyczyc auto
ja osobicie jezdze tam co roku i jezdzimy 1 osobowym a 2 to cos wiekszego zeby zabral sprzet jedzenie
jesli masz wiecej pytan napisz postaram sie odp
POZDRAWIAM (2013/11/13 00:18)

użytkownik162240

srednio na glowe wypad na hitre z pl na kolach to okolo 4 tys zl zalezy jeszcze ile osob jedzie i czym pomysl masz dobry bedziesz mial jeden domek wiec potrzebna ci lodz do tego . Pozdrawiam i zycze powodzenia  (2013/12/01 17:55)

krzysztof1970

witam

dziekuje serdecznie za podpowiedzi,

ja zamierzam kupić dom na wyspie Smola,tuż obok Hitry

dom jest do remontu ,wymaga nakładów ,ale chciałbym tam otworzyć stanice z prawdziwego zdarzenia ,dla wedkarzy ktorzy przyjadą wlasnym samochodem lub moge po nich wyjechać moim samochodem na lotnisko w Trondhein.Moj przyjaciel ma rozpoczac produkcje łodzi aluminiowych,wiec łodzie bedą Profesjonalne...

jest tam cztery sypialnie,dwie kuchnie,łazienki i dużo miejsca....

dlamnie jest ważne jakie wy byście mieli wyobrazenie o stanicy,co dla was jest ważne w takim miejscu.

(2013/12/05 16:37)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bohun2006

W szczycie sezonu od kwietnia za lokal dla czterech osób średnio 4 do 5 tys koron z łódką,jak masz full wypas ośrodek możesz wołać 8 ,ale na starcie musisz dać niższe ceny żeby zgarnąć klientów,zakup łodzi to sobie możesz sprawdzić na http://www.finn.no/finn/boat/used/result?&BOAT_CLASS=2184  ,sprowadzenie z kraju to dopłata rzędu 60 procent,cło ,podatek itp ,jak nie będziesz miał świadectwa importu nie zarejestrujesz i nie ubezpieczysz a to wymóg podstawowy przy turystyce (2014/01/31 11:08)

barrakuda678

czesc czy mozesz pokazac nam mape batymetryczna okolicy twojej przyszlej bazymysle ze kazdy spojrzy na mape i bedzie wiedzial czy wogole bawic sie w to w tym miejscupozdrawiam cie bardzo dobry pomysl!!!! (2014/02/06 22:35)

bohun2006

Mapa batymetryczna wokół Hitry?Prosta jak budowa cepa w  promieniu 200 metrów od brzegu do 300 metrów głębokości,a przy każdym spadku ryby... (2014/02/10 20:20)

barrakuda678

no to rewelacja kolego zaraz na to spojrze a jak z odlegloscia od bazy do wody? (2014/02/10 20:38)

barrakuda678

fajnie tam jest i ciekawiedaj znac jak bedzie gotowa bedziesz mial grupke z anglii w 2015 (2014/02/23 21:01)