Stan Odry w okolicach Zielonej Góry-Pomorsko,Brody

/ 7 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam.Mieszkam na Dolnym Śląsku, ale pod koniec października wybieram się nad Odrę do Pomorska.Czy możecie mi powiedziec jaki jest tam obecnie stan wody? Czy przeprawa promowa jest aktywna?pozdrawiam i z góry dziękuję
wirefree

Do konca pazdziernika to sie moze bardzo duzo zmienic a juz poziom wody to napewno. Dzisiaj troche sie podniosla woda ale i tak jest nisko, a prom pewnie dziala.

(2012/10/04 21:05)

arcybiskup

Witam.Mieszkam na Dolnym Śląsku, ale pod koniec października wybieram się nad Odrę do Pomorska.Czy możecie mi powiedziec jaki jest tam obecnie stan wody? Czy przeprawa promowa jest aktywna?pozdrawiam i z góry dziękuję

Możesz sobie sprawdzic aktualny stan wody w Połecku to jest za pomorskiem ale tak na oko mozna ocenic jaka jest woda w pomorsku :) (2012/10/04 21:09)

arcybiskup

http://www.pogodynka.pl/polska/hydro/odra/  (2012/10/04 21:10)

striggley

na tej stronie masz aktualizowany co kilka godzin stan rzeki na wybranych odcinkach , o ile spada czy sie podnosi .

http://www.luis-bb.de/w/hwmz/frankfurt/oder/pegel/W7100019/

na dzień dzisiejszy jest tragedia jeśli chodzi o stan odry w lubuskim miejmy nadzieje że coś pomogą jesienne deszcze :) (2012/10/05 17:04)

wirefree

Odswierze troche temat bo byłem dzisiaj nad odra i jesli ktos sie wybiera to woda jest bardzo wysoka Bolen Bije jak wariat szczuply i klen tez szaleje.    A najwazniejsze jest to ze przy takim stanie wody ryba miala gdzie sie wytrzec i rozwinac tak ze za kilka lat bedzie duzo szczupaka.

UWAGA komarów juz jest w Qr...we tak ze jakis specyfik na robale na ten rok to koniecznosc bo nie mozna dluzej wytrzymac jak zaczna ciac.

:)

(2013/05/09 22:00)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

wirefree

Most w Cigacicach jak widac wszystko pozalewane jak tylko opadnie mozna ruszyc na dołki za ryba zanim wyschna.

(2013/05/09 22:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Gray Fox

Witam, na co sie najlepiej nastawic na połow w rozlewiskach? Co najczęściej zostaje w tym miejscu? Juz dawno chciąłem iśc na odre, ale chyba szybko sie jeszcze tam nie da wejsc. (2013/05/21 13:46)