Zaloguj się do konta

Stacja pogodowa na wyprawy wędkarskie

utworzono: 2014/10/23 23:37

co to jest i ile kosztuje, jak komuś obiło sie o oczy coś takiego to był bym wdzięczny za info
[2014-10-23 23:37]

89krzysztof

Popatrz tutaj -> http://stacje-pogody.pl/
[2014-10-24 00:04]

Witam . dzięki za podpowiedz,przydadna strona, ale identycznej niemoge znależc,ma solidny zaczep aluminiowy, dla jakie grupy to przypisać alpinisci ,żeglarze,wędkarze, łaziory :)  ????
[2014-10-24 12:51]

Witam , dzieki za info strona przydatna , ale takiej samej pogodowej stacji nieznalazłem ,ma solidny uczwyt aluminiowy i jest w dodatkowej obudowie ,niewiem alpinisci ,zeglarze,wędkarze,łaziory:)
[2014-10-24 12:55]

manisz45

http://www.amazon.com/NLDA-Sensor-Tech-Weather-Carabiner/dp/B0092ZG6DO  jest. Jak byś kupował weż 2 odkupie , nie mam pojęcia jak to kupić w tym sklepie. [2014-10-24 21:31]

kumpel ma taki z usa, tylko chciał znalesc ,co to jest i ile koszt,pewnie sprzedać chce
[2014-10-28 12:43]

zurawinowy

A po co taka stacja?
[2014-10-28 20:51]

a ja wiem :). jak sie ktos zna ,to z tego co wyczytałem w pierwszym linku . od kolegi 'manisz45' to do przewidywania pogody , 1 h temu 2/4 /6 /i 12godz temu jakie było cisnienie na graficznym wykresie co 5sekund aktualizowane,no i aktualne z tendencją jaka jest w tej chwili: wzrostowa czy spadkowa + wilgotnosc w % . jak ktos sie zna to z tych danych mozna sie dowiedzieć czy wypływamy czy nie na srodek jeziora pontonem :). sprawdzam to  po swojemu patrząc na radary na pogodynce i cos zaczynam chyba łapać. raz na rybach pół godz przed deszczem zaczoł raz zmienać wilgotnosc strzałka w góre poszła i lekko podrosła wilgotnosć chmurki na ekranie, i pare innych parametrów, a niemiało sie na deszcz na oko...ale dobrze ze był przystanek koło łowiska bo polało dobrze, ..teraz np.widze ze cisnienie z ost 12stu godz spadło o jakies 6 jednostek. na brania też dobra rzecz, jak kto ma to obcykane...
[2014-10-29 13:01]

eljot1987

Witam. Posiadam praktycznie identyczną stację pogodową. Była zakupiona ok rok temu w Tchibo. Temperaturę pokazuje ok, wilgotność pewnie też. Niestety co do ciśnienia nie ma co ufać we wskazania tej stacyjki. Sprawdziłem to parę razy na starym, porządnym barometrze.
https://www.tchibo.pl/zewnetrzna-stacja-meteorologiczna-p400033013.html?x=H4sIAAAAAAAAAGNgYGBgNNoiBSQ9E-MidzCIOLoG6zs7OesHeDsHmwYkpqRk5qUzNDAIMAioXY66cUJlQrn8nSNhbHefpwO1CpxYNFP_3lm_ht0Hz-_8H1RozCCS3pB4kVdB48yrFGOD9jP3X-1orMsHAGuuvxVmAAAA
[2014-10-30 15:04]

manisz45

kumpel ma taki z usa, tylko chciał znalesc ,co to jest i ile koszt,pewnie sprzedać chce a za ile
[2014-10-30 22:59]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia