Średnia torba spiningowa.

/ 6 odpowiedzi
Witam.

Szukam jakiejś torby na spining większej niż chlebak ale też nie takiej wielkiej jaką mają wyczynowcy i karpiniarze do której zmieszczę: dwa kołowrotki z pokrowcami, trzy mniejsze pudełka z przynętami, akcesoria m.in. szczypce, rozwieracz, miarkę i takie tam, termos 1l. W internecie jest ogromny wybór ale podane tam same wymiary nic do mnie nie mówią i nie jestem w stanie stwierdzić czy to wszystko mi się zmieści. Ma ktoś już taką wypraktykowaną i godną polecenia?
Sith

Od roku używam torby JAXON-a http://www.wedkarski.com/pokrowce-torby/9165-torba-wedkarska-fishing-team-jaxon.html w całości i z nadwyżką spełni Twoje potrzeby. Nie jest to cudo, ale w zupełności wystarcza. Dla usprawnienia użytkowania usztywniłem dno i boki paskiem tektury i jest luksus za małe pieniądze. (2015/08/04 12:53)

Sith

Bez przesady, w tej torbie którą wskazałem mieści mi się wszystko co chce ze sobą "targać" autor. Po co plecak, a i te torbiszcza DRAGON-a nie dość, że drogie, to też za wielkie. (2015/08/04 14:12)

Obcy2

Plecak na pewno odpada.
Ja tylko chce do tej torby schować dwa kołowrotki w sztywnym pokrowcu i trzy pudełka z przynętami i to wszytko z grubszych rzeczy i żeby nie trzeba było ich upychać na siłę tylko luźno wchodziło. Jeżeli te wszystkie rzeczy zmieściły by się do tej torby co podał Sith to jak najbardziej mi ona pasuje. (2015/08/04 20:44)

ryukon1975

Właśnie o ten luz w tej torbie Jaxona się obawiam, 14 cm szerokości wystarczy ledwo na dwa pudełka a kołowrotki nawet jak wejdą to trochę na siłę i będą leżeć jeden na drugim a na nich jeszcze wspomniany termos a nie jest to mała i lekka rzecz.

Masz propozycje decyzję podejmiesz sam.

(2015/08/05 04:10)

Sith

Plecak na pewno odpada.

Ja tylko chce do tej torby schować dwa kołowrotki w sztywnym pokrowcu i trzy pudełka z przynętami i to wszytko z grubszych rzeczy i żeby nie trzeba było ich upychać na siłę tylko luźno wchodziło. Jeżeli te wszystkie rzeczy zmieściły by się do tej torby co podał Sith to jak najbardziej mi ona pasuje.

Spokojnie mieszczę w tej torbie dwa duże pudła http://www.wedkarski.com/skrzynki-pojemniki/8011-pudelko-uac-e002-mikado.html dwa kołowrotki całą masę drobiazgów i butelkę wody 1l. Dla wygody użytkowania dno i boczne ścianki usztywniłem pasem grubszego kartonu, ale to nie jest konieczne. (2015/08/05 06:33)