Zaloguj się do konta

Sprzęt WFT na duże sumy

utworzono: 2013/01/27 13:40
patryk6patryk

Witam. moja pasja jest wedkarstwo a najbardziej kocham lowic sumy. Wobec tego mam pytanko. Na stronie summania.pl znalazlem ten sprzet:

WFT JAKUB VAGNER NEVER CRACK BANK CAT /2,70/200-1 000g

WFT OFFSHORE 2 SPEED 30LW LD LH lewy

Moze ktos ma takie zabawki i cos o nich powie BO NIC O NICH NIE WIEM.
Dzieki za pomoc
[2013-01-27 13:40]

arturoML

Witaj.Osobiscie uzywam kiji daiwa 200-600/330 a drugi shimano 200-500/325 i nie zdarzylo mi sie cholowac ryby dlozej niz 15-25 minut a osiagaly ponad 2,5m. Polecam te kije.Wedka o ktora pytasz posiada moj kumpel z ktorym bardzo czesto polawiam sumy i nie ma najmniejszych problemow z cholem tych podwodnych koni.Jest w posiadaniu: WFT big fisz 150-700/300    250-1000/320

[2013-01-27 14:30]

patryk6patryk

Dzieki kolego za odpowiedz. A co sadzisz o tym multiku? Mam juz okume ale przy tym wydaje sie Bardzo slaby. Ten sprzet dostepny jest tylko na summania.pl czy mozna go zdobyc gdzie indziej?
Moze polecasz inny bardzo wytrzymalu multiplikator?
[2013-01-27 15:00]

arturoML

Bardzo bym chcial Ci pomodz  w decyzji zakupu multiplikatora lecz nie moge bo ich nie uzywam, na swoim stanie mam 2 kolowrotki FIN-NOR spin950 i one mi sluza do polowu sumow.Kazdy sprzet zakupuje w niemczech bo jest o wiele tanszy, i oferty sa o niebo lepsze niz w polsce.Sprobuj pogrzebac www.ebay.dejak bedziesz mial problem wal simialo
[2013-01-27 15:41]

patryk6patryk

Dzieki wielkie kolego. zaraz poszukam na ebay-u i powiem co tam wyszperalem;)
[2013-01-27 15:50]

patryk6patryk

przepraszam ale mam jeszcze jedno pytanko zwiazane z sumami. gdzie moge zlapac ladnego suma w okolicy ŁĘCZNEJ?-LUBELSKIE?
[2013-01-27 15:51]

arturoML

W tym ci wogole nie pomoge bo lowie sumy w Europie a tam kazdy glupiec i slepiec lowi potezne sumy i karpie. [2013-01-27 15:58]

gruby12345

Poczytaj na forum sumowym masz tam testy wędek kołowrotków i multiplikatorów jakich chcesz a firma wft to to samo co penn tylko nie wiadomo czemu ceny różnią się 2 razy.
[2013-01-27 16:05]

patryk6patryk

A lowiles moze na Ebro? Planuje sie tam wybrac bo to moje marzenie od zawsze. dlatego chce sprzet skompletować.Podobno to raj na ziemi:). patrze na ebay-u ale te kreciolki sa tylko 3 i okolo 100zl tansze niz w polsce za to wedka wychodzi na prawde tani wiec dzieki za dobra rade.
[2013-01-27 16:07]

patryk6patryk

Kolego gruby12345 a znasz jakies dobre forum sumowe gdzie moge znalezc ten konkretny sprzet?
[2013-01-27 16:11]

arturoML

Tak naturalnie!W kwietniu ruszamy z ekipa na tydzien nad strumyk Ebro ale wcale nie trzeba dralowac az do Hiszpani, we wloszech na PO lub poludnie Francji rzeka Soana jest tych sumow tam od groma o reszcie bialorybu nie wspomne. [2013-01-27 16:24]

arturoML

WFT to amerykaniec-PENN to niemiec i maja cos ku sobie.Produkcja niemiecka jest droga wiec szkop na tym sie wspiera choc wedki penn jak i wszystkie inne produkowane sa w chinach itp.Nieniecka firma niemiecka cena produkt chinskiAmerykanska firma amerykanska cena produkt chinski [2013-01-27 16:45]

patryk6patryk

kolego a ile taka wyprawa nad ebro moze dla 1 wedkarza kosztowac? nie wliczajac ceny sprzetu itp. Wszedzie sa niby super oferty ale wszedzie trzeba najpierw na swoj koszt dojechac. moze mi cos polecisz?

[2013-01-28 13:29]

arturoML

najtaniej dla 1 osoby, to opcja samolot trzy miechy wczesniej zarezerwowac, na miejscu pole namiotowe dla 1 osoby na tydzien to okolo 105€, lodz trzy osobowa z kierownica 200€, karta wedkarska 40€ , sprzet wedkarski(czyli 2 wedki) wyporzyczenie 40-45€, echosada 40€.to jest obcja na jedna osobe  caly tydziennigdy nie wybieralem sie sam na wyprawy wedkarskie zawsze jade z ekipa 4-6 typa  i zawsze jezdzimy autem takze sam widzisz koszty automatycznie maleja tym bardziej ze wszyscy mieszkamy w niemczech w okolicach stuttgart  i do ebro mamy 1500 km
najlepiej zmatowac ekipe 6 nawet 8 osob busa i na Ebro lub Pad po wielkie ryby

[2013-01-28 15:07]

patryk6patryk

DZIEKI KOLEGO ZA RADY I DOBRE SLOWA!
Wychodzi znacznie taniej niz myslalem:) jedzie nas niestety tylko 4 ale to i tak duzo jak na dziure w której mieszkam. musze tylko teraz zakupic sprzet i na rybki nad EBRO!
[2013-01-28 15:29]

arturoML

koledzy wedkarze  jadac nad Ebro planujcie wyprawy wtedy gdy teperatura powietrza nie przekracza 30 C latem nad ebro teperatura ludzi wykancza i  odechciewa sie nawet tych polowow [2013-01-28 15:56]

patryk6patryk

Kolejna dobra rada i oby takich jak najwiecej:)
[2013-01-28 17:35]

sci24

Pytanie dotyczące wędki wft Never Crack 300cm i 250-1000gr wyżut.To wędka pod multiplikator czy klasyczny kołowrotek? [2018-03-18 15:50]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia