Sprzęt wędkarski Jaxon

/ 63 odpowiedzi
czerwcowy0520


Brawo i niech Ci służy.


Mam nadzieję że posłuży:) dzieki

WITAJ czerwcowy0520
JAK JUŻ KUPISZ I PRZETESTUJESZ , OPISZ PROSZĘ SWOJE WRAŻENIA - MOŻE BĘDZIE TO POWÓD DO ZWERYFIKOWANIA POGLĄDÓW.
PS. ŻYCZĘ NAPRAWDĘ UDANYCH ZAKUPÓW.

Nie ma sprawy kolego, przetestuje napewno i coś skrobne:)
Podejrzewam tylko że od razu kijek pojedzie do pracowni na wymiane przelotek na alconite Fuji, ale zobaczymy jak tek Zirkonie radza sobie z plecionką. Moze nie będzie tak źle...

PS. Ja tez sobie życze udanych zakupów uwierz mi...:)

(2011/03/28 22:54)

miejscowy


JAKIŚ CZAS TEMU PRZESTAŁEM SIĘ PRZEJMOWAĆ TEKSTAMI W STYLU - JA BYM NIGDY NIE DAŁ TYLE ZA KOŁOWROTEK.
SPRZĘT JEST MÓJ , JEST DLA MNIE I ZA MOJE.TRAKTUJĘ SWOJE HOBBY POWAŻNIE I PAKUJĘ W NIE KAŻDY SWÓJ WOLNY GROSZ .A NAJWAŻNIEJSZE JEST TO , ŻE JEST MI Z TYM DOBRZE. (2011/03/28 22:55)

miejscowy


CZERWCOWY ŻYCZYŁEM TOBIE BEZ UKRYTEJ IRONII UDANYCH ZAKUPÓW.PODZIWIAM CIĘ ZA ODWAGĘ .MNIE NA TĄ CHWILĘ NIKT I NIC NIE PRZEKONA DO TEJ FIRMY, ZBYT WIELE ZŁEGO DOŚWIADCZYŁEM Z TYM LOGO.OPISAŁEM TYLKO NAMIASTKĘ.
POZDRAWIAM SERDECZNIE. (2011/03/28 23:00)

kaziks403


Miejscowy - szacuneczek.Właśnie tak się powinno to robić. "ja jestem zrażony", "Ja nigdy już nie kupię" itp. A nie jak większość pisze "szajs", "gó...o nie sprzet" itp.
   BRAWO (2011/03/28 23:17)

miejscowy


JAK CIĘ WIDZĄ - TAK CIĘ PISZĄ. HE HE 
SZACUNEK I KULTURA PRZEDE WSZYSTKIM. (2011/03/28 23:25)

czerwcowy0520


No mnie czasem poniesie przyznaje, ale jak sie nie denerwowac, jak ktos łowi pół roku kupił Catanke i twierdzi że jest super i wogóle i ma czelność doradzać osobom które szukają naprawde sprawdzonego i dobrego sprzetu...ale niewazne. Fajnie chłopaki że mozemy sobie tak pogadać, szkoda że na forum a nie nad jakimś fajnym jeziorkiem z piwkiem w ręku (oczywiście w drugim wedeczka).

PS. Co tego Jaxona to niestety nie dowiedziałem sie z jakich materiałów zostął zroiony także nic nie moge powiedzieć na temat tego kijka, coś tam niby pisze, ale ok...mam tylko nadzieje że jest szybki i że jak zapierdziele sandałkowi po pysku to go chociaż zobacze a kijek to wytrzyma:) (2011/03/28 23:35)

kaziks403


Nooooooooooooo. Oj się będzie działo.Połamania (2011/03/28 23:50)

miejscowy


No mnie czasem poniesie przyznaje, ale jak sie nie denerwowac, jak ktos łowi pół roku kupił Catanke i twierdzi że jest super i wogóle i ma czelność doradzać osobom które szukają naprawde sprawdzonego i dobrego sprzetu...ale niewazne. Fajnie chłopaki że mozemy sobie tak pogadać, szkoda że na forum a nie nad jakimś fajnym jeziorkiem z piwkiem w ręku (oczywiście w drugim wedeczka).

PS. Co tego Jaxona to niestety nie dowiedziałem sie z jakich materiałów zostął zroiony także nic nie moge powiedzieć na temat tego kijka, coś tam niby pisze, ale ok...mam tylko nadzieje że jest szybki i że jak zapierdziele sandałkowi po pysku to go chociaż zobacze a kijek to wytrzyma:)

ANO. W ZUPEŁNOŚCI CIĘ ROZUMIEM.JAK CZYTAM PORADY NA FORUM JAKI KIJEK ITP. TO MAM NIEODPARTE WRAŻENIE , ŻE KAŻDY SWOJE CHWALI.STOSUNKOWO RZADKO SIĘ WYPOWIADAM - WYZNAJĘ ZASADĘ ŻE SWOJĄ TEZĘ NALEŻY POPRZEĆ TWARDYMI ARGUMENTAMI , A NIE ZAWSZE TAKIE SĄ. (2011/03/28 23:59)

jurcio6


Panowie, proszę raz jeszcze przeczytać moje wcześniejsze posty... ja używałem Jaxonów co najmniej 10 lat wcześniej i tak jak już pisałem - WEDŁUG MNIE kiedyś był dobry, teraz niestety jest inaczej.. i mowa tu o kołowrotkach głównie i po części o kijach.

Natomiast sam używam akcesoriów od Jaxona takich jak śruciny, krętliki, czy inne pierdółki, bo są po prostu tańsze od reszty.

Josi1994 - sorry za ten tekst z uklejami, ale mnie poniosło.. wiesz czemu? Ponieważ odnoszę wrażenie, że nie masz wystarczającego porównania sprzętu z różnych przedziałów cenowych, aby móc oceniać czy faktycznie Jaxon robi dobre rzeczy, czy nie.. dodatkowo nie podałeś żadnych argumentów czy sytuacji, które by te opinie potwierdzały. Być może się mylę, ale takie odniosłem wrażenie czytając Twoje komentarze.

Raz jeszcze zachęcam do przejrzenia moich pierwszych trzech komentarzy w tym temacie - czy w którymś z nich grzmiałem "NIE KUPUJCIE JAXONA!"??? NIE! W żadnym. W każdym z nich pojawia się "moim zdaniem", więc naprawdę nie wiem o co wam chodzi.. proszę o dokładne czytanie, zanim zaczniecie kogoś strofować. (2011/03/30 10:19)

mango45


Jak oceniacie Jaxona ? Jakie przedmioty najbardziej polecacie? (2017/10/10 17:51)

Jakub Woś


Polecić mogę wodery Prestige Plus. Mam od dwóch lat i są ok. W tej cenie nie ma mowy o jakimś oddychającym materiale więc w lato trochę gorąco ale poza tym są ok

Natomiast żyłki radzę mijać szerokim łukiem. Od samego patrzenia się rwą. (2017/10/10 18:36)

jacek1987


ja kupiłem zylke satori feeder 0.25 i jestem zadowolony. (2017/10/10 20:16)