Zaloguj się do konta

Sprzęt wędkarski firmy Cupido

utworzono: 2010/12/27 12:18
arturo093

Co sądzicie o tej firmie ? Morze macie jakiś sprzęt tej firmy?
[2010-12-27 12:18]

Kupiłem haczyki do białych, na pierwszy rzut oka normalne, dodatkowe zadziorki na trzonku i gitara. Okazały się strasznie tępe i większość robaków pękała przy nabiciu. Z żadnymi innymi haczykami nie miałem podobnego problemu.


Kolega ma feeder Cupido, raczej niższa półka, taki za 80 zł, za tą cenę cudów nie ma, początkowo narzekał na lakier w przelotkach szczytówki, ale się przebił i jakoś tym łowi.


Sklep Cupido w Elblągu ładnie, profesjonalnie urządzony, sprzęt niedrogi, ale podejrzewam, że idzie to w parze z jakością. Ja po doświadczeniach z haczykami jestem trochę anty jeśli chodzi o firmę, co nie znaczy, że mam rację. Jeśli chodzi o "polskich" producentów, ufam sprawdzonym firmom Dragon (kosztuje, ale jeszcze się nie naciąłem) i do pewnego stopnia Mikado, bo tu też z jakością bywa różnie.

[2010-12-27 15:28]

pocisk22

Kolega ma feeder Cupido, raczej niższa półka, taki za 80 zł, za tą cenę cudów nie ma, początkowo narzekał na lakier w przelotkach szczytówki, ale się przebił i jakoś tym łowi.

78zl heehe





[2010-12-28 14:20]

 

Posiadam 2 baty Cupido z serii Platinium. Są ...... zajefajne :-D. Cena do przejścia (8m ok 600zł, 7m ok 500zł), kije dość lekkie, nawet łowiąc kilka godzin nie odczuwam zmęczenia. Problem pojawił się w momencie kiedy popełnilem grzech śmiertelny i świadomie złamałem szczytówke. Po odbyciu pokuty ;-) udaałem się na poszukiwanie jakiejś igły do wklejenia i tu ZONK, nic nie pasuje. W końcu pojechałem do Iławy, do importera i tam, po zamówieniu i dwutygodniowym oczekiwaniu, w końcu dostałem. Z bacików jestem zadowolony, i przynajmniej tu moge Cupido pochwalić.  

[2010-12-28 19:23]

Ja mam jakiegoś kręcioła Cupido,nazwy nie pamietam,kosztował jakieś 3 setki i jestem z niego jak najbardziej zadowolony.Spory model ,używam go do naprawdę ciężkiej orki i jak dotąd nie zawiódł,praca cały czas bez zarzutu.Dodać muszę iż z lenistwa często podczas zaczepu,przeciagam nim łódkę bliżej,aby wychaczyć...Przeciążenia w tym momencie są okropne dla takich mechanizmów,on jednak cały czas chodzi,jak zegarek.
[2010-12-28 19:40]

einstein25

Ja z kolei posiadam wklejaneczkę na okonki,taką do 8-miu gram chyba z serii "King".Kijek kupiłem na jakiejś aukcji internetowej za niewielkie pieniądze ok.120 zł.Na początku bylem zły i niezadowolony,nie leżał mi.Więc go lekko poprawiłem mianowicie skróciłem mu dolnik i założyłem mniejszy kołowrotek.Śmigam nim od dwóch lat i jest ok.Doceniłem dużą moc dolnika i dobre przenie drgań na rękojeść. a dwa sezony intensywnego użytkowania nie odbiły się negatywnie na walorach użytkowych.Tylko ten wygląd, kolorystyka do bani no i te naklejki .Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony,zobaczę jak będzie po następnym sezonie.
[2010-12-28 20:31]

dominikstefanski

Witam,Jestem w posiadaniu wędki Cupido Aqua Dolce i muszę powiedzieć, że sprzęt sprawuje się bardzo dobrze. Nigdy nie miałem z nim problemów.
PozdrawiamDominik [2010-12-29 15:59]

spines21


 
gruby22Witam . Ostatnio postanowiłem sobie kupić kołowrotek . W końcu wybrałem i kupiłem go . Jest to kołowrotek z tylnym chaulcem marki Cupido model Mobiki na 2 łożyskach kulkowych . Moje pytanie brzmi czy za nie go nie przepłaciłem , bo 36 zł . A czy może ma ktoś taki , to niech się podzieli wrażeniami . Z góry dzięki .
[2013-02-02 15:16]