sprzęt wędkarski allegro - okuma

/ 7 odpowiedzi

  • konto usunięte

Witam serdecznie Kolegów .Chciałbym ze szczerego serca przestrzec wszystkich wędkarzy kupujących sprzęt na ALLEGRO ( do których ja sam się nie zaliczam , starając sie kupować potrzebny sprzęt wędkarski w sklpie czyli miejscu typowym do zawierania transakcji ) i pokrótce wypowiedzieć się na temat pewnej nieuczciwiej i do głębi bulwersującej mnie aukcji .Ostatnimi czasy zauważyłem wzrost popularności wędzisk nie tyle bazarowych co podrabianych i skrajnie tandetnych pseudowęglowych kijaszków opatrzonych nazwą OKUMA . Wędka tego typu sprzedawana jest na ALLEGRO przez zwykłego oszusta o pseudonimie NOSTRADAMUS . Wspomniany delikwent - w bezczelny sposób nazywa zwykły bazarowy niesort "prawdziwą węglówką " czym może niektórych wędkarzy wprowadzić w błąd i zwyczajnie wyłudzić pieniądze gdyż oferowany przez niego kij jest wart co najwyżej połowę proponowanej ceny (49.99 ) . Opis produktu wprawdzie nie jest zbyt przekonywujący jednakże są jeszcze wędkarze dający się nabrać na tego rodzaju nieuczciwe fortele i haniebne praktyki będące w rzeczywistości zwykłym przestępstwem . Skoro już jesteśmy przy temacie podrabianych wędek OKUMA to stosunkowo niedawno bo w ubuiegłym tygodniu Policji i Służbom Granicznym udało się przechwycić transport tandetnych i podrabianych wędeczek OKUMA ,które jednak z OKUMĄ nie miały i nie mają nic wspólnego gdyż OKUMA produkuje niewielką ilość specjalistycznych wędzisk nie przenikajacych na rynek europejski .Drodzy Koledzy - jesli daliściesię nabrać przez tego bezczelnego oszusta i małostkowego krętacza - to współczuje Wam i jednocześnie radzę porzucić zainteresowanie ofertami tego typu .... Korzystając z najlepszej po temu okazji - chciałbym również zwrócić uwagę na niski poziom bezpieczeństwa aukcji zawieranych na największym chyba portalu aukcyjnym w Polsce - które spsiał do reszty i już dawno sięgnął bruku zrzeszając w swoim gronie wszelkiej maści oszustów obliczonych na naiwność innych .Pozdrawiam i nie nie dajcie się nabrać przez polskich cwaniaków dopuszczających się zwykłego szalbierstwa na swych rodakach !!!!! Pozdrawiam .
użytkownik13410


Myślę, że sama cena powinna dać potencjalnym kupcom do myślenia. 50 zł za "profesjonalną" wędkę to troszkę mało. A tak między nami to bazarem trąci w oczy już za pierwszym razem. Ta rękojeść... (2009/07/15 21:28)

użytkownik695


Masz rację Czermin - ale chyba zgodzisz się ze mną że ten gość ma naprawdę tupet .... (2009/07/16 15:35)

użytkownik695


Witam ponownie kolegę CZERMIN'a - jako jedyny zrozumiałeś sens merytoryczny mojej wypowiedzi i zrozumiałeś co mam na myśli .Pozdrawiam . (2009/07/16 21:32)

MATIG


Ja osobiscie na allegro nie kupuje wedkarskich rzeczy poniewaz nie mam do tego zaufania. Juz wole dolozyc te 30 40 zl i kupic jaka kolwiek rzecz w dobrym sklepie wedkarskim niz na allegro . W sklepie wedkarskim mozna dana rzecz dokladnie obejrzec w przypadku kija czy kolowrotka wziasc do reki , a na allegro nie ma takiej mozliwosci. (2009/07/20 11:38)

użytkownik695


Masz rację kolego . Sprzęt wędkarski powinno się kupoiwać przede wszystkim w sklepie .Pozdrawiam . (2009/07/20 22:38)

użytkownik695


NIE KUPUJCIE TEGO GÓWNA ... ZA 50 ZŁ KUPICIE LEPSZĄ WĘDKĘ . (2009/08/08 16:19)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja