Sprzęt Tubertini - opinie użytkowników

/ 12 odpowiedzi
Znalazłem ciekawą ofertę na  tubertini.com.pl/sklep-najtaniej/ ale nie wiele wiem na temat tego sprzętu. Może ktoś ma jakieś doświadczenie jak sprawuje się w boju?
Rys67


Witam wszystkich.Ja używam tego sprzętu na morze i sandacze metodą dropshota.Jest naprawdę dobry ale, widzę ze strasznie przepłaciłem.Na stronie tubertini.com.pl są naprawdę niskie ceny.Ciekawe co tam się dzieje.Ponoć teraz jest jakiś inni sklep i przedstawiciel ale ceny ma dużo wyższe. (2014/04/09 14:00)

bastien


Witam.Posiadam i uzywam 4 wedki pstragowe tej marki cw 2-6 gr,6-12gr,15-25 gr.20-30gr. i jeden spinning na duze ryby cw.125 gr.Co do jakosci  wszystkich wedek..dla mnie rewelacja,same plusy.Jesli chodzi o ceny wedek nic nie pisze ,nie mieszkam w Polsce.Jak dla mnie wszystkie warte swojej ceny.Pozdrawiam. (2014/04/09 14:53)

notaki


Mam nieodparte wrażenie, ze ktoś tu reklamuje ten sklep, a sklep który nie podaje kosztów wysyłki jest co najmniej dziwny.
Byłbym baaaardzo  ostrozny, bowiem najpierw sklada się u nich zobowiązanie zakupu ( kompletne wrażliwe dane osobowe ) , a później dopiero otrzymuje informację o kosztach przesyłki.
I to przesyłki z Anglii (2014/04/09 15:29)

Rys67


Nieprawda Panie kolego.Też sparwdziłem.Towar wysyłany z Łodzi a możliwy odbiór wlasny z magazynu.Mam wrażenie że nie ktoś robi reklamę tylko ktoś robi antyreklamę. (2014/04/09 15:35)

notaki


do tego brak jakiejkolwiek formy kontaktu poza mailowym ( choćby telefonu ) i jakis adres w Londynie, choć sklep reklamuje się jako "Tubertini Polska ".
Ja przynajmniej od podobnie prymitywnie skleconych tepą siekiera stronek  z zerową informacją o jej włascicielacj trzymał bym się na kilometr. (2014/04/09 15:36)

notaki


Kzdy ma prawo kupować, gdzie tylko chce. To Jego pieniądze i jego ryzyko.
Wiem natomiast, że zgodnie z polskim prawem kazda spółka prowadzaca działalność na terenie RP ma obowiazek podania danych spółki, numeru regon oraz numeru wpisu do Krajowego Rejestru Spółek jak choćby pierwszy z brzegu sklep http://crazycarp.pl/content/4-o-firmie

Ta strona nie zawiera jakichkolwiek informacji. Tyle dostrzegłem i przed tym przestrzegam (2014/04/09 16:06)

Rys67


Nie wiem o co chodzi ale ja nie widzę tych strasznych braków.Każda spółka podaje NIP a ten jest podany.Widać ze kolega ma cosik do nich.Pewno konkurencja.Jestem tego samego zdania że każdy kupuje gdzie chce ale te twoje wpisy są tylko czystym oczernianiem.Ceny są paskudnie niskie w porównaniu z każdym innym, używają logo Tubertini, więc chyba nie sa na tele głupi żeby takie rzeczy robić bez odpowiednich kwalifikacji.Nie pękaj tylko nie kupuj i po sprawie. (2014/04/09 16:26)

JKarp


No to ja oczekuję rzeczowej odpowiedzi na temat tego kołowrotka:Tubertini Ryobi SUPERCAST 8000http://www.tubertini.it/upload/prodottigruppi/img/159599071-Supercast-8000.jpg
Jakieś dane dotyczące tego modelu ( bo nie ma )  i ile kosztuje dostawa?JK
(2014/04/09 16:57)

matt3


Sprzęt zakupiony sprawuje się świetnie testowałem Optimo Feeder MT 3,90 Gr 150 świetnie
Polecam. (2014/05/09 13:19)

89krzysztof


Śmierdzi tanią reklamą na kilometr.
Na stronie nie ma żadnego opisu sprzętu sprzedawanego, to już daje do myślenia. (2014/05/09 13:29)

s1bartosz


Reklama reklamą ale co do jakości sprzętu tubertini a zwłaszcza jeśli chodzi o wyczyn to światowa półka. Podobnie ma się sytuację z colmiciem, doskonały sprzęt ale problemy dystrybucyjne i serwisowe prowadzą do takich sytuacji jak wyżej opisane. Tubertini jak i colmic to doskonała jakość ale ze względu na brak serwisu (bynajmniej na razie) odradzam zakupy, do czasu jak nie znajdzie się oficjalny przedstawiciel na Polskę. Chyba, że ktoś będzie serwisował sprzęt we Włoszech co jednak trochę trwa i kosztuje.  (2014/05/09 16:51)

bastien


Wlasnie mieszkam we Wloszech ,uzywam 5 wedek pstragowych Tubertini  i 3 Colmic.Te drugie sporo drozsze ale wszystkie z wyzszej polki na rynku wloskim.Uzywane rowniez na zawodach,,wiec uwierzcie mi ze sa duzo uzywane.Sa naprawde rewelka.Zadnych problemow czy potrzeby kontaktowania sie z serwisem.Jedyne uszkodzenia..to moja niedbalosc.
Dwa lata temu kupilem spina Tubertini do 125 gr.na sumy i rowniez jestem zadowolony. (2014/05/09 20:27)