Zaloguj się do konta

Sprzęt spinningowy-wybór z kilku propozycji

utworzono: 2010/12/11 17:14
kiepor5

Witam wędkarskom brać:)                                                                                                    Wstawiam ten wątek z prośbą o opinie ewentualnie poradę o skompletowanie sprzętu.              Dotyczy to połowu z brzegu i z łodzi.                                                                                  Cupido King Spin IMX9 270 cw 2-8 +kołowrotek Daiwa CrossFire 2000X na Okonia+?                    Jaxon Charisma JIG SPIN 270 cw 3-14 +kołowrotek Shimano Exage 2500FB na Jaż,Kleń,Pstrąg.     Mivardi Imperium JIG SPIN 240 cw 3-15 + kołowrotek Shimano Catana 2500FA na Okoń,Szczupak.  Mikado Medium MK Heavy Spin 240 cw 12-30 + kołowrotek Shimano Catana 4000 RA na Sandacza,szczupaka.                                                                                                        Żyłka,plecionka,w zalerzności od łowiska.                                                                            Wędkuje od dziesięciu lat, spławik,grunt,na spining wzieło mnie tak od ubiegłego sezonu dlatego będę wdzięczny za wpisy za co dziekuje.                          Serdecznie pozdrawiam wszystkich wędkujących:) [2010-12-11 17:14]

kaziks403

Witam serdecznie.Widzę, że sporo gotówki chcesz od razu zainwestować. Moim skromnym zdaniem niepotrzebnie. Proponuję zakupić wklejkę ok. 12-14gr 270cm. - będzie służył do połowu okonia, klenia, pstrąga itp. i do tego żyłka (nie plecionka).Drugą do ok.35gr. 270 na bolenia, sandacza, szczupaka + plecionkaDługość 270 jest moim zdaniem uniwersalna na brzeg i łódkę. Zamiast w ilość, poszedł bym w jakość - wędziska Team Dragona, St.Croix  a kołowrotki Shimano lub Spro.Pozdrawiam [2010-12-11 17:35]

hapten

zgadzam sie z kaziks403. kołowrotki spro także polecam , ja na swoim spiningu mam spro passion i sprawdza sie bezbłędnie, a cena jest naprawde przystępna.
[2010-12-11 18:36]

kiepor5

Przepraszam kaziks403 za niezrozumienie.Ja nie zamierzam kupować ja tensprzęt posiadam.Chodzi mi o to czy go mniej więcej dobrałem do gatunku ryb:) [2010-12-11 20:22]