Zaloguj się do konta

Sprzęt podlodowy York - wędka podlodowa Yorka

utworzono: 2011/11/26 10:19
rawciu

Witam:)
Ostatnio kupiłem wędkę pod lód i kołowrotek ale nie jestem pewny co do tego sprzętu ponieważ firmy YORK próbuje pierwszy raz:D Podpowiedzcie jeżeli macie to jak wam sie sprawuje ten sprzęt i co o nim sądzicie.;)



Wędka to York ICE ELEGANCE 60cm
Kołowrotek to York ICETech 102             przełożenie 5,2:1
[2011-11-26 10:19]

Papczak

Trudno powiedzieć wędka jak dla mnie jest ok fajna kołowrotek też ok,ale dla kogoś lepszego może być to słabe:)..Ja mam wedke za 30zł z mikado i multiplikator i wszystko mi się ok sprawuje a dałem 60 zł za sestaw :)   Pozdrawiam i połamanego kija i napiętej żyłki kolego:D
---------------Zapraszam na mojego wędkarskiego blooga www.wkg.bloog.pl------------------
[2011-11-26 12:00]

rawciu

Ja za swój zestaw dałem 51zł:))


Również życze połamania kija chociaż bez lodu marnie to wiedze;D
[2011-11-26 13:10]

Tomekw1

Wędka jak i kołowrotek dadzą radę. Jak chodzi o sprzęt podlodowy to wszystko jedno , czy to będzie Jaxon , Mikado czy York - to wszystko to samo. Ja nie używam wedek sklepowych bo jak dla mnie nie nadaje się żadna ;) Łowię tylko na samoróbki ;)

Fajny sprzęt podlodowy znajdziesz w sklepie Liwi - właścicielem firmy jest Robert Florczak , a on ma pojęcie o łowieniu pod lodem, polecam sklep , zwłaszcza ich bałałajki , świetne wędeczki.

Choć ja tam wolę swoje ;)

[2011-11-26 13:51]

Artur z Ketrzyna

Wszystko okaże się nad wodą, a dokładniej na lodzie. Kupiłeś tak więc i tak jest już po ptakach. Miejmy nadzieję, że ten kołowrotek nie będzie tak samo jak syna Konger na mrozie ciężko chodził.
Do jakiej metody chcesz ją użyć?

Ps. mógł byś swemu sprzęcikowi fotkę zrobić i wkleić w poście.
[2011-11-30 19:53]

rawciu

głownie to do szarpaka..jakaś blaszka czy coś;D
A fotki postaram sie wstawić..
:)
[2011-12-01 16:45]

rawciu

;) [2012-01-29 11:24]