Zaloguj się do konta

Sprzęt kłusowniczy na tablica.pl

utworzono: 2013/05/26 11:50
kuba2996

http://tablica.pl/oferta/witam-mam-do-sprzedania-nowa-na-gwarancji-ID2VCOt.html#a79444f129
Czy to jest legalne ? sprzedawanie takiego sprzętu na aukcjach ?
Czy da to sie gdzieś zgłosić ?
[2013-05-26 11:50]

luki1006

ostatnio to samo widziałem na allegro. Z tego co kiedyś czytałem to podobno jest to legalne ale do połowy w stawie hodowlanym przez właściciela lub pracowników, lub w prywatnym stawem a na wodach PZW jest to zakazane gdzieś w RAPA piszę nawet o tym [2013-05-26 12:10]

grzesiu92

Lagalne, wolnoc tomciu w swoim domciu tylko na wodach pzw nie mozna tym "trzepać". Na tego typu portalach sa wotony drygawice skrzydlaki bebenki wyrzutki nawet widzialem. Wszystko praktycznie co do sieci to głównie fińskiej produkcji. Posiadanie nei jest przestepstwiem.
[2013-05-26 12:34]

kamil11269

"witam sprzet jest nowy na gwarancji w zestawie przewody podbierak 3.20m uziemienie kto wie o co chodzi to czekam na telefon" [2013-05-27 14:58]

ogier2121

Kolego to sprzęt do łowienia prądem metoda bardzo szkodliwa zabija małe ryby te które przeżyją karlowacieja nie wspomnę juz o innych organizmach żyjących w wodzie.jezeli chodzi o inne sprzęty do polowu ryb taki jak sieci zaki itp może je posiadać osoba która ma jakiś akwen wodny w przeciwnym razie może być oskarżony o kłusownictwo i tłumaczenie wujek,dziadek ma staw nie pomoże pozdrawiam. [2013-05-28 22:37]

grzesiu92

Kolego to sprzęt do łowienia prądem metoda bardzo szkodliwa zabija małe ryby te które przeżyją karlowacieja nie wspomnę juz o innych organizmach żyjących w wodzie.jezeli chodzi o inne sprzęty do polowu ryb taki jak sieci zaki itp może je posiadać osoba która ma jakiś akwen wodny w przeciwnym razie może być oskarżony o kłusownictwo i tłumaczenie wujek,dziadek ma staw nie pomoże pozdrawiam.

Nie zabija, to jest prąd zmienny a nie jeb*nie agregatem czy ze słupa. Ryba wpada jak by to powiedziec trans tzw. reakcje anodową po kilku sekundach po wyjeciu "kabli" z wody odpływa. Zalezy jeszcze od rodzju "wedki" i jej ustawienia :)
[2013-05-28 23:14]

janek1985

Takie wędki elektryczne są używane przez PZW do odłowu ryb to nie szkodzi rybą jeśli wszystko jest odpowiednio ustawione ,a ludzie odpowiednio przeszkoleni
[2013-05-29 23:37]

Roxola

Piękna reklama ten temat.
Nie tylko etyczni wędkarze czytają ten wątek, a jestem przekonana, że zwiększyło się dzięki temu zainteresowanie tym, co oferuje sprzedający.
:) [2013-05-30 00:33]