Sprzęt karpiowy za 400zł

/ 7 odpowiedzi
Witam kolegów po kiju. Mam pytania skierowane do miłośników karpiarstwa. Mam zamiar w najbilższym czasie zakupić sprzęt karpiowy ale dokładnie chcę dowiedzieć sie opini na temat wędzisk i kołowrotków które są warte swojej ceny i będą służyć przez kilka sezonów , a także o ich przykłady z waszej strony. Dysponuję kwotą 200zł wędka 200zł Młynek . Interesują mnie wędki o cw . 3 Lbs i dł 360.

FLO92

Wedke moge polecic w tej cenie z czystym sumieniem daiwa black widow, mam jeszcze karpiowke giume giga carp cena taka sama ale duzo lepiej wyglada daiwa i tez mi sie nia lepiej lowi fajnie sie zachowuje podczas holu (2013/07/21 12:32)

kargul

Witam kolegów po kiju. Mam pytania skierowane do miłośników karpiarstwa. Mam zamiar w najbilższym czasie zakupić sprzęt karpiowy ale dokładnie chcę dowiedzieć sie opini na temat wędzisk i kołowrotków które są warte swojej ceny i będą służyć przez kilka sezonów , a także o ich przykłady z waszej strony. Dysponuję kwotą 200zł wędka 200zł Młynek . Interesują mnie wędki o cw . 3 Lbs i dł 360.

mam karpiówkę 3 częściowoąMitchella ale 3.90 3.25 Lb jestem bardzo zadowolony miesiąc temu zasiadka i misiek 12 kg holowany na te kije i pięknie pracowały odciążały kołowrotek praca na całej długości i spokojnie zmieścisz się w 200 zł :)

(2013/07/21 12:38)

TyberxSpin

Wedke moge polecic w tej cenie z czystym sumieniem daiwa black widow, mam jeszcze karpiowke giume giga carp cena taka sama ale duzo lepiej wyglada daiwa i tez mi sie nia lepiej lowi fajnie sie zachowuje podczas holu

Wędka Daiwa black widow też mi wpad ła w oko jednak jednym minusem tego kija jest długość transp. 184 cm ...  Odnośnie kołowrotka to przed chwilą wróciłem ze sklepu i oglądałem bardzo ciekawy model Dragon Maxmia Carp 1050i . Coś jeszcze możecie zasugerować z produkcji Dragona Daiwy ewentualnie shimano ? (2013/07/21 14:53)

LuceKK

Wędka Prologic C1 a kręciołek Spro Long Cast (2013/07/21 15:04)

Robson86

Witam. Mam Maxime 1060i jest to dobry sprzęt jak za te pieniądze, nie narzekam..  gwarancja 5 lat.. i daj rade, hamulec pracuje płynnie, wolny bieg również nie mam nic do zarzucenia. Holowała już parę ładnych rybek i nie zawiodła.. (2013/07/21 20:55)

figo1231235

kolego za 200 zł nic dobrego nie kupisz ( wędka + kołowrotek ) . jeśli chodzi o wędki to polecam firme Mikado ( są godne swojej ceny ) natomiast kołowrotki to spro , daiwa i może mistrall maximuss którego używam i jest wszystko okej . połamania!! (2013/10/11 18:20)

cebullos

wędzisko - proligic c1 (180zł)
kołowrotek - okuma powerliner (250zł) na allegro lub srtonie sklepu askari.pl

!!!!!!!!! :) (2013/10/20 23:23)