Zaloguj się do konta

Sprzęt firmy Rumpol

utworzono: 2010/02/12 18:31
jacek-221

CZY KTOS MA MOZE SPRZET TEJ FIRMY . JAK GO OCENIACIE .
[2010-02-12 18:31]

jacek-221

CHODZI MI O KIJE I KOLOWROTKI
[2010-02-12 18:38]

Norbert Stolarczyk

Głuchych tu nie ma Kolego.
[2010-02-12 18:58]

Witam

Nigdy nie używałem tego sprzętu, ale nie polecam.

Po zdjęciach, opisie wydaje się to być sprzęt taki "bazarowy", typu golden itp.

Jak zaczynałem przygodę z wędkarstwem kupiłem właśnie na bazarze takie wędki i kołowrotki.

Po jednym sezonie sprzęt można było wyrzucić.

To mnie nauczyło, że nie warto kupować takiego sprzętu. Warto dać więcej kasy za sprawdzony sprzęt. Pomimo że jest droższy to i tak w perspektywie czasowej wychodzi nas taniej – po prostu posłuży parę ładnych lat.

Na dobrym, sprawdzonym sprzęcie jest też większa frajda z łowienia, bo jasne jest, że hol rybki na finezyjnym kilku jest o wiele przyjemniejszy niż na kiju od szczotki:)

Moim zdaniem lepiej poczekać, zaoszczędzić i kupić sprawdzony sprzęt.

Na tym portalu jest naprawdę wiele porad, co do dobrego sprzętu, poszukaj a na pewno znajdziesz informacje, jaki sprzęt warto kupić.

Pozdrawiam

kazik_kz2

 

 

[2010-02-12 19:03]

Rumpol= Lumpol
[2010-02-12 19:42]

jacek-221

Dziieki wielkie za rady . Tez tak mysle aby dolozyc ale kupic sprzet na kilka sezonow . Nie ma sensu pakowac co roku w firme KRZAK . Mysle okupnie kolowrotka firmy DRAGON ( mam jeden i jestem bardzo zadowolony z niego) i kija MIKADO . Znajomy twierdzi ze MIKADO to dobra i nie droga marka wiec chyba sie skusze ale jeszcze jest czas na decyzje .
[2010-02-12 22:08]

Artus

Witam

Nigdy nie używałem tego sprzętu, ale nie polecam.



Jeśli nie używałeś to za wiele na ten temat nie możesz napisać.

[2013-03-03 18:42]

piotr2015

witam kolegów
ja znowu mam wmiarę dobre zdanie o przynętach morskich są tanie a nieodbiegają jakoscia od
niby polskich producentów nie będe ich tu reklamował
nawet mam kij morski Rumpol i służy mi już kilka lat nie powiem o wysokiej półce Ja...n który nie wytrwał wyprawy a reklamacji nie uznano
osobiście jestem zwolennikiem firmy Penn niezniszczalnej

[2015-01-18 18:40]

Reo

Ja mam kupiony spinning i kołowrotek, na razie czeka na otwarcie sezonu, kołowrotek bardzo dobrze spasowany zero luzów i chodzi bardzo płynnie. Wędka ma krzywo wklejone 2 ostatnie przelotki ale po za tym całość w miarę solidnie wykonana jak na tą cenę. [2015-01-18 19:19]

OdraFan

Ja mam feeder Rumpola od trzech sezonów.Fakt jakością,pracą i w ogóle niczym nie powala na kolana ale za takie pieniądze nie ma co marudzić.Najważniejsze ,że ryby łapie.
[2015-01-18 21:48]

Ja miałem Sadzyk/pojemnik na zanętę z materiału tej "firmy"początkowo byłem zadowolony ,spełniało swoja zadanie,ale szybko okazało się "chłamem" po kilku wyprawach odpadło dno no i wylądowało w koszu.Na szczęście kosztowało grosze więc jakoś specjalnie żal nie było ale niesmak jest ,no ale czego się spodziewać po firmie która handluje Chińskimi śmieciami? więcej nic już u nich nie kupie. [2015-01-18 22:08]

pakul1206

Ja mam kupiony spinning i kołowrotek, na razie czeka na otwarcie sezonu, kołowrotek bardzo dobrze spasowany zero luzów i chodzi bardzo płynnie. Wędka ma krzywo wklejone 2 ostatnie przelotki ale po za tym całość w miarę solidnie wykonana jak na tą cenę.

Kiedyś też myślałem o mniej znanych markach ale jak na razie rozsądek mi to odradza, przelotki krzywo wklejone!!!! porażka.Miałem dawno temu świetny kijek jaxon orion, kolega ułamał mi z 10cm szczytówki, mimo że zostało naprawione tak że mało kto by się na tym poznał kijek poszedł w odstawkę, nie pasowło mi łowienie kijem 2,4 który tak naprawde ma niecałe 2.3.

[2015-01-18 22:44]