Sprzęt dla strażników

/ 14 odpowiedzi

  • konto usunięte

Dziś strażnicy otrzymali sprzęt od lokalnego samorządu:

http://www.spoleczna-straz-rybacka.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=184&Itemid=199
u?ytkownik146847


No naprawdę zajefajny sprzęt , na pewno posłuży do ochrony wód , burmistrz naciągnął budżet miasta  na takie  koszty , nic innego tylko pogratulować (2015/05/01 02:44)

Sniper64


Cześć..Wszystkim:)Latarka bardzo fajna,mam taką na wyposażeniu,daje super i jest poręczna! Pozdrawiam  (2015/05/01 10:34)

tomaszgud


sprzet to znaczy 2 latarki hahaha żenada żenada żenada!!!panowie potrzebuje wiecej sprzetu np:aparaty lornetki łodzie itp to wtedy moge pogratulowac intencji!a takie cos to na gwiazdke mozna dostać eh (2015/05/01 12:51)

Jędrula


sprzet to znaczy 2 latarki hahaha żenada żenada żenada!!!panowie potrzebuje wiecej sprzetu np:aparaty lornetki łodzie itp to wtedy moge pogratulowac intencji!a takie cos to na gwiazdke mozna dostać eh





Ale żenada w jakim sensie ? Kto jest żenujący ?

(2015/05/01 12:59)

kedzio


To teraz wykrywalność będzie o 100% wyższa co nie? No bo przedtem po ciemku panowie musieli... a teraz łatwiej będzie po krzaczorach naginać. (2015/05/01 15:30)

slawomir66


To teraz wykrywalność będzie o 100% wyższa co nie? No bo przedtem po ciemku panowie musieli... a teraz łatwiej będzie po krzaczorach naginać.


kedzio każdy podarowany sprzęt dla strażników SSR jest bardzo mile widziany w każdej grupie . Nie każdy chce obdarowywać społeczników. Wiem to po grupie SSR działającej przy moim kole. Z 5 gmin do których wystąpiliśmy o pomoc tylko z mojej gminy mam obiecaną pomoc.
A takie komentarze jak twój są prostackie. (2015/05/01 17:22)

kedzio


Nie prostackie, tylko dosadne.

Gminę, starostwo, wojewodę czy tam inne organa, stać jedynie na zakup  "taszlampy dlo strażoka" ?

Czytaj podtekst.

To jest śmieszne i prostackie. Jeszcze ta pompa..." pani mówiła o ważnej roli SSR" itd.... to jest właśnie prostackie. Dali im po "taszlampie", którą sie będą dzielić w kilka osób. Może pójdą trójkami na patrol, a na szpisy pójdzie ten szczęśliwiec z latareczką. Od tego pewnie podskoczy bezpieczeństwo wód.

Ta pompa jest prostacka, i jeszcze info o tym na forum, a nie mój post.

Pozdrawiam. Chyba rozumiesz, co chcę powiedzieć.

Pewnie sie teraz kłusole boją, bo SSR dostało dwie latareczki...........

Żenada.............

(2015/05/01 18:42)

u?ytkownik116256


To teraz wykrywalność będzie o 100% wyższa co nie? No bo przedtem po ciemku panowie musieli... a teraz łatwiej będzie po krzaczorach naginać.


kedzio każdy podarowany sprzęt dla strażników SSR jest bardzo mile widziany w każdej grupie . Nie każdy chce obdarowywać społeczników. Wiem to po grupie SSR działającej przy moim kole. Z 5 gmin do których wystąpiliśmy o pomoc tylko z mojej gminy mam obiecaną pomoc.
A takie komentarze jak twój są prostackie.
Cześć Sławku. Dokładnie tak jak piszesz każdy sprzęt podarowany SSR przez lokalne samorządy jest bardzo przydatny. My dzięki takim podarunkom z samych gmin  mamy już sprzęt pozwalający w sposób profesjonalny przeprowadzać patrole w porze dziennej i nocnej. 
(2015/05/01 20:30)

kedzio


Teraz dali im dwie latarki.

Za rok, lub dwa, dadzą im dwie baterie do nich, a za rok po pasku do radyjka. Za 20 lat, będą już mieli może pompkę do pontonu.

Nadal nie kapujecie o co mi chodzi?

(2015/05/01 21:30)

pakul1206


Kedzio to zakup strażnikom trzy latarki wtedy będziesz mógł zrobic jeszcze większą pompę, społeczniakom nawet baterie się przydadzą , żenujące jest to że burmistrz się tym chwali, dwie latarki!!! powinni go wybrać na następną kadencje taki on błyskotliwy. (2015/05/01 22:11)

kedzio


No i powoli łapiesz o co mi chodzi. (2015/05/01 22:19)

pakul1206


No i powoli łapiesz o co mi chodzi.

Jak to powoli? przecież to mój pierwszy post :) (2015/05/02 11:50)

jogi


Koledzy ! Przestańcie ironizować. Każdy najdrobniejszy sponsoring jest mile widziany. Są Grupy które zaopatrują się w taki drobny sprzęt z własnej kieszeni. Być może że następny sprzęt który dostaną przyprawi Was o wytrzeszcz oczu.Nigdy nic nie wiadomo.Pozdrawiam. (2015/05/02 11:58)

emista


Po co tyle krzyku.Burmistrz dała i strażnik Majewski podziękował. Swoją drogą niechby krzykacze zostali strażnikami, ale nie tymi co polują na wędkarza i tak "przy okazji" sprzątali łowiska zgodnie z wytycznymi nowego regulaminu. Nie jestem burmistrzem ale worki na śmieci dam. (2015/05/02 12:16)