Sprzęt dla posiadaczy konta VIP

/ 189 odpowiedzi / 10 zdjęć
Witam, kiedy ostatnio był wydany sprzęt dla posiadaczy konta VIP do testowania?bo z tego co widzę było parę wydań sprzętu i na tym się skończyło, no chyba że było nie dawno i pominąłem :)
Imatyta


W Październiku redakcja pisała że niedługo następne rozdanie sprzętu. Ale sądzę że takowe będzie dopiero na wiosnę :)

Konkurs sms z super nagrodami (2013/01/07 09:26)

Artur z Ketrzyna


No też się zastanawiam nad tym. Bo już dawno nic nie słychać o tym by jakiś teścik sprzętu szykowali. (2013/01/07 20:25)

Zander51


Spokojnie panowie. Piszcie coś na swoim blogu a będziecie mile zaskoczeni... (2013/01/07 20:42)

Imatyta


Lepiej napisać jeden dobry artykuł zamiast 10 krótkich i na siłe, jak niektórzy chcący tylko nabić punkty. Chyba nie po to się jest na tym forum, by pisać głupoty w nadziei na darmowy sprzęt. (2013/01/08 07:36)

89krzysztof


Imatyta, mylisz forum z blogiem, to raz. A dwa, sprzęt jest rozdawany za aktywność, a nie za treściwość. Tu chodzi o marketing, nie o rzeczowość wpisów :) (2013/01/08 08:10)

Imatyta


Myślałem że aktywność to udzielanie się na forum jak i wpisy na blogu, a nie tylko jedno. Można się domyślić że nikt nie będzie czytać/oceniać wpisów i postów pod względem treści, ale tak czy siak żal mi ludzi, którzy napierdzielają na siłę, tylko żeby wyglądało że są aktywni. (2013/01/08 08:50)

89krzysztof


Co do drugiej części zdania, zgadzam się w 100%. Ten portal zna losy ludzi, którzy wklejali przepisy na kanapkę z masłem i pomidorem żeby tylko dostać punkty za aktywność. (2013/01/08 09:58)

u?ytkownik141264


Jak widac dla niektórych forum to tylko nagrody i chęc zysku, ale cóż przecież o taką Polskę walczyliśmy. (2013/01/08 11:50)

Imatyta


Jak widac dla niektórych forum to tylko nagrody i chęć zysku, ale cóż przecież o taką Polskę walczyliśmy.


To się po prostu zwie, "Bycie Polakiem". Chora mentalność ludzisk którzy tutaj żyją. Powiem wam że byłem tu i tam i miałem znajomych z wszystkich zakątków świata i tylko Polacy są tak zrypani genetycznie. Nie wszyscy, ale z 90%-95% ludzi. Chciwość, zazdrość, ciekawstwo itd. Dlatego mieszkając za granicą nie wypierałem się tego że jestem Polakiem, lecz gardziłem Polakami i nie kolegowałem się z żadnym. Żyjąc w Polsce robię tak samo. Wolę mieć jednego dobrego, normalnego i szczerego kumpla, niż 20 pseudo kumpli, którzy są fałszywi i bardziej interesują się życiem kogoś niż własnym. Nie powiem co zrobiłbym z wszystkimi dwulicowcami i innymi którzy praktykują te chore wrodzone cechy Polaka. Może kiedyś się to wyplewi, choć w to wątpię. Jestem dumny z bycia polakiem, lecz utożsamiam się z moją narodowością i kulturą, a nie ludźmi którzy zamieszkują ten kraj. Ale tacy są Polacy... (2013/01/08 12:10)

Artur z Ketrzyna


Kolego Imatyta, nie obrażaj innych bez zdania racji.
Wielu z nas wędkarzy marzyło o tym by być testerem dla jakieś firmy. Wielu z nasz czytając blogi testerów zazdrościło im że mogą połączyć przyjemność z pracą.
I redakcja, coś wymyśliła. Odpłatne konto VIP i obiecała że co jakiś czas będą rozdawać posiadaczom tych kont sprzęt wędkarski, a my w zamian będziemy na łamach wędkuje.pl umieszczać wpisy z recenzjami/wynikiem testu tych sprzęcików.
Jak na razie, z tego co wiem były 2 rozdania sprzętu do testowania, i to na początku powstania tych kont.
Minęło już sporo czasu od ostatniego rozdania sprzęciku do testowania... I jakoś nie słychać nawet zapowiedzi.
Tak więc nie dziw się że niektórzy się denerwują że chyba redakcja zapomniała o tym.

Z resztą sam założyłem sobie odpłatnie konto VIP, właśnie ze względu na możliwośc przetestowania jakiegoś sprzęciku. Bo dodatkowe opcje konta VIP nie interesowały mnie, a już napewno nie były warte tej dopłaty... (2013/02/10 21:57)

Artur z Ketrzyna


Redakcja nawet założyła grupę dyskusyjną dla posiadaczy kont VIP. (2013/02/10 22:13)

Imatyta


Oczywiście ja nikogo bezpośrednio nie dissuje. Po prostu wiadomo że bardzo dużo osób zakłada konto VIP, tylko żeby coś zyskać, bez jakiegokolwiek udzielania się na forum. Takie osoby to niech sobie lepiej w konkursy grają. (2013/02/11 15:22)

Diablo


Oczywiście ja nikogo bezpośrednio nie dissuje. Po prostu wiadomo że bardzo dużo osób zakłada konto VIP, tylko żeby coś zyskać, bez jakiegokolwiek udzielania się na forum. Takie osoby to niech sobie lepiej w konkursy grają.

Muszę cie zasmucić ale dla redakcji warty dużo więcej jest ten kto zakałada Vipa i pojawia się tylko na rozdania sprzętu niż ten który pisze dziesiątki porad na portalu. Nie oszukujmy się Redakcja ma głeboko w poważaniu czy ktoś z tutejszych zalogowanych łowi ryby On ma płacić za Vipa bo wtedy jest kapucha. (2013/02/11 15:34)

u?ytkownik97760


Oczywiście ja nikogo bezpośrednio nie dissuje. Po prostu wiadomo że bardzo dużo osób zakłada konto VIP, tylko żeby coś zyskać, bez jakiegokolwiek udzielania się na forum. Takie osoby to niech sobie lepiej w konkursy grają.

Muszę cie zasmucić ale dla redakcji warty dużo więcej jest ten kto zakałada Vipa i pojawia się tylko na rozdania sprzętu niż ten który pisze dziesiątki porad na portalu. Nie oszukujmy się Redakcja ma głeboko w poważaniu czy ktoś z tutejszych zalogowanych łowi ryby On ma płacić za Vipa bo wtedy jest kapucha.

Kapucha jest też większa z 10 bzdurnych artykułów niż z jednego konkretnego. Wszak wiadomo, że chodzi o statystyki a nie o jakość materiałów. Stąd pomysły na konkury typu. Kto więcej książek kucharskich przepisze lub kto więcej łowisk opisze. Nie kto lepiej, dokładniej, ciekawiej, poprawniej ale kto WIĘCEJ!!!! - To przykre ale takimi prawami rządzi się komercja.

Co do VIPów to należy jedynie współczuć oszukanym. Płacą za darmowy portal społecznościowy:):):) (2013/02/11 16:05)

piotr-strzalkow


Oczywiście ja nikogo bezpośrednio nie dissuje. Po prostu wiadomo że bardzo dużo osób zakłada konto VIP, tylko żeby coś zyskać, bez jakiegokolwiek udzielania się na forum. Takie osoby to niech sobie lepiej w konkursy grają.

Muszę cie zasmucić ale dla redakcji warty dużo więcej jest ten kto zakłada Vipa i pojawia się tylko na rozdania sprzętu niż ten który pisze dziesiątki porad na portalu. Nie oszukujmy się Redakcja ma głęboko w poważaniu czy ktoś z tutejszych zalogowanych łowi ryby On ma płacić za Vipa bo wtedy jest kapucha.

Ci, którzy piszą blogi też są chyba cenni dla redakcji. Portal to nie tylko forum. To również strona główna, na której w zdecydowanej większości pojawiają się artykuły wędkarzy. Gdyby nie oni, śmiem twierdzić, że portal nie był tak popularny.

Właśnie Ci, którzy piszą i posiadają konto VIP, w pierwszej kolejności otrzymują sprzęt. Niektórzy twierdzą, że można pisać byle co, a i tak się punkty złapie. Może, ale nie wszystkie artykuły pojawiają się na stronie głównej. Czy Redakcja patrzy również na stronę merytoryczną wpisów... nie wiem, ale mam taką nadzieję. (2013/02/11 16:15)

u?ytkownik97760


Oczywiście ja nikogo bezpośrednio nie dissuje. Po prostu wiadomo że bardzo dużo osób zakłada konto VIP, tylko żeby coś zyskać, bez jakiegokolwiek udzielania się na forum. Takie osoby to niech sobie lepiej w konkursy grają.

Muszę cie zasmucić ale dla redakcji warty dużo więcej jest ten kto zakłada Vipa i pojawia się tylko na rozdania sprzętu niż ten który pisze dziesiątki porad na portalu. Nie oszukujmy się Redakcja ma głęboko w poważaniu czy ktoś z tutejszych zalogowanych łowi ryby On ma płacić za Vipa bo wtedy jest kapucha.

Ci, którzy piszą blogi też są chyba cenni dla redakcji. Portal to nie tylko forum. To również strona główna, na której w zdecydowanej większości pojawiają się artykuły wędkarzy. Gdyby nie oni, śmiem twierdzić, że portal nie był tak popularny.

Właśnie Ci, którzy piszą i posiadają konto VIP, w pierwszej kolejności otrzymują sprzęt. Niektórzy twierdzą, że można pisać byle co, a i tak się punkty złapie. Może, ale nie wszystkie artykuły pojawiają się na stronie głównej. Czy Redakcja patrzy również na stronę merytoryczną wpisów... nie wiem, ale mam taką nadzieję.

Niestety Piotrze. Wiele bzdur trafia na pierwszą stronę tylko dlatego że np zdjęcie ciekawe. Poza tym to stek błędów i bzdur. Tak samo jak wiele świetnych artykułów nie widziało pierwszej strony tylko są zagrzebane gdzieś na blogach. To co pojawia się na stronie głównej to raczej dzieło przypadku. (2013/02/11 16:20)

piotr-strzalkow


Są lepsze i gorsze teksty. Ciężko oczekiwać, żeby wszystkie powalały na nogi. Tu też tkwi "urok" i prawdziwość portalu. W zdecydowanej większości jest on tworzony przez wędkarzy.

Błędy i niedocenione artykuły to smutna rzeczywistość. Oby tego jak najmniej. (2013/02/11 16:47)

Diablo


Oczywiście ja nikogo bezpośrednio nie dissuje. Po prostu wiadomo że bardzo dużo osób zakłada konto VIP, tylko żeby coś zyskać, bez jakiegokolwiek udzielania się na forum. Takie osoby to niech sobie lepiej w konkursy grają.

Muszę cie zasmucić ale dla redakcji warty dużo więcej jest ten kto zakłada Vipa i pojawia się tylko na rozdania sprzętu niż ten który pisze dziesiątki porad na portalu. Nie oszukujmy się Redakcja ma głęboko w poważaniu czy ktoś z tutejszych zalogowanych łowi ryby On ma płacić za Vipa bo wtedy jest kapucha.

Ci, którzy piszą blogi też są chyba cenni dla redakcji. Portal to nie tylko forum. To również strona główna, na której w zdecydowanej większości pojawiają się artykuły wędkarzy. Gdyby nie oni, śmiem twierdzić, że portal nie był tak popularny.

Właśnie Ci, którzy piszą i posiadają konto VIP, w pierwszej kolejności otrzymują sprzęt. Niektórzy twierdzą, że można pisać byle co, a i tak się punkty złapie. Może, ale nie wszystkie artykuły pojawiają się na stronie głównej. Czy Redakcja patrzy również na stronę merytoryczną wpisów... nie wiem, ale mam taką nadzieję.

Chciałbym żeby było tak jak piszesz, niestety jesteś w błędzie. Redakcji niewiele daje kilku czy kilkunastu bloggerów. Dla nich dużo ważniejsze są setki martwych dusz. Które wyślą po 200 smsów w konkursie sms czy dorobią się VIPa często ze służbowch telefonów. Ile osób sie udziela na forum a ile pod artem o konkursie sms. (2013/02/11 17:11)

pstrag222


Skoro ludziom tak nie pasuje postępowanie redakcji to po co tu się nadal logują??
Portali wędkarskich są setki (2013/02/11 18:41)

Piotr 100574


Skoro ludziom tak nie pasuje postępowanie redakcji to po co tu się nadal logują??
Portali wędkarskich są setki





dobrze że się co niektórzy logują z powrotem:)))))))))))bez nich ten portal by zdechł w przeciągu pół roku ,są ludzie którzy są cząstką tego portalu i bez nich by tu była czarna dziura (2013/02/11 18:50)

JKarp


Cześć" dobrze że się co niektórzy logują z powrotem:)))))))))))bez nich ten portal by zdechł w przeciągu pół roku ,są ludzie którzy są cząstką tego portalu i bez nich by tu była czarna dziura "
Przyroda nie toleruje pustki.Jak nie ten to inny ;-)JK (2013/02/11 19:21)

Zibi60


Podniecają się nie-VIPY tym sprzętem, podam przykład: dostałem do testowania (nie miałem na to żadnego wpływu) 5 szt ripperów w wielkości MEGA. Łowię o połowę mniejszymi, ale... dokupiłem główki, miałem wędzisko którym mogłem posłać "to" do wody na granicy wytrzymałości, ale nic nie złowiłem po kilkunastu próbach. Dostałem PW od Redakcji abym dokonał opisu połowu tymi gumami, bo nie dostanę innych gadżetów w przyszłości. Co miałem pisać, że mi nie odpowiadają, że nic nie złowiłem, że do d...* - kicha ? (2013/02/11 19:31)

ZanderHunter


Podniecają się nie-VIPY tym sprzętem, podam przykład: dostałem do testowania (nie miałem na to żadnego wpływu) 5 szt ripperów w wielkości MEGA. Łowię o połowę mniejszymi, ale... dokupiłem główki, miałem wędzisko którym mogłem posłać "to" do wody na granicy wytrzymałości, ale nic nie złowiłem po kilkunastu próbach. Dostałem PW od Redakcji abym dokonał opisu połowu tymi gumami, bo nie dostanę innych gadżetów w przyszłości. Co miałem pisać, że mi nie odpowiadają, że nic nie złowiłem, że do d...* - kicha ?




Zbyszku z skąd ja to znam...:) nie martw się nie jesteś sam też to przerabiałem tylko tyle że u mnie gumy w hakerach zostały...10 rzutów i po testach...oj bardzo czepliwą mam tą wodę ale i rybki mają przynajmniej spokój....:)))

P:) (2013/02/11 20:22)

89krzysztof


mi się udało przetestować jako tako, ale z braku pomysłów na wpisy aktywność moja jest niska, więc chociaż mam spokój, bo wiem że nic nie dostanę :) (2013/02/11 20:48)