Zaloguj się do konta

Sprzedaż auta

utworzono: 2013/09/08 19:45
erykom

Chcę sprzedać auto i powiedzcie mi jaką polecacie dobrą darmową stronę na dodanie ogłoszenia motoryzacyjnego... [2013-09-08 19:45]

przemo1980

gumtree

tablica.pl

sprzedajemy.pl


Tyle ,że i tak nic nie pobije allegro i otomoto :)
[2013-09-08 21:08]

marekzalewski

kolego, proponuje Ci sprzedamgo.pl

serwis płatny ale za 200 zl (dolicz do ceny auta) sprzedadzą Ci go :) ja tak zrobiłem, pół roku płacenia za allegro i nic, a oni sprzedali go w 2 tyg :)

[2013-09-09 12:42]

Jack14

@marek.... pół roku sprzedawałeś samochód ???

Pytań nie mam może jedno ?

Czy nie za drogo wystawiłeś ?

 

[2013-09-09 13:50]

adam-konopnicki

Tablica.pl
Mój znajomy jest handlarzem i tylko tam wystawia samochody, schodzą mu bardzo szybko, serwis jest darmowy, sam wystawiałem tam części samochodowe i nie narzekałem na brak klientów. Ale żaden serwis Ci nie pomoże jak wystawisz za zbyt dużą cenę.
Niektórzy to przesadzają i to zdrowo.. [2013-09-09 16:23]

troc

Swoje poprzednie autko sprzedałem w 2 godziny na Allegro.....

I to za rozsądną cenę........
[2013-09-09 19:06]

Najlepszy darmowy Tablica.pl [2013-09-09 19:57]

jezier

Swoje poprzednie autko sprzedałem w 2 godziny na Allegro.....

I to za rozsądną cenę........




To ja byłem nieco lepszy, autko wystawiłem na allegro, przeszedłem się do sklepu a w drodze powrotnej już miałem telefon, w ciągu godzinki gość przyjechał, obejrzał i było po sprawie.
[2013-09-09 20:11]

cierpliwy1

To kwestia ceny,wystawiłem swój samochodzik i sprzedałem na drugi dzień  a tydzień temu zdecydowałem sprzedać drugi i będąc u mechanika (wymieniałem sworzeń ) powiedziałem o ty głośno i pana mechanika szwagier natychmiast dał zaliczkę . [2013-09-09 20:48]

Bernard51

Widzę że każdy ma swój rekord w szybkim sprzedaniu auta, ale zapomnieliście ze najszybciej można sprzedać oddając na złom?
[2013-09-10 05:59]

Artur z Ketrzyna

To zależy jakie autko mamy do sprzedania. Bo jedne są chodliwe inne dużo miej. No i trzeba autko dobrze opisać i dać ładne foty.
Jak wiadomo, allegro i moto są już od dłuższego czasu. Dlatego tam wielu zagląda. Tablica jest krótko, ale coraz większa rzesza tam zagląda.
[2013-09-11 08:39]

andrzej79

a możecie mi podpowiedzieć jak szybko sprzedać auto? zależy mi na czasie, i w ciągu tygodnia no max 1,5 tygodnia potrzebne mi są pieniądze, myślałem nad skupem aut, wiem, że płacą mniej niż cena rynkowa, ale mam taką a nie inną sytuację, możecie mi polecić jakiś uczciwy skup w Warszawie, Łodzi lub Radomiu? osobiście myślałem nad np. selcar.pl, bo załatwiają formalności no i istnieją już długo na rynku, ale czekam na Wasze opinie, pozdrawiam
[2013-09-24 12:22]

grzegorz not

a możecie mi podpowiedzieć jak szybko sprzedać auto? zależy mi na czasie, i w ciągu tygodnia no max 1,5 tygodnia potrzebne mi są pieniądze, myślałem nad skupem aut, wiem, że płacą mniej niż cena rynkowa, ale mam taką a nie inną sytuację, możecie mi polecić jakiś uczciwy skup w Warszawie, Łodzi lub Radomiu? osobiście myślałem nad np. selcar.pl, bo załatwiają formalności no i istnieją już długo na rynku, ale czekam na Wasze opinie, pozdrawiam


Wystaw na jakimś portalu, np. otomoto, allegro...na pewno dostaniesz więcej niż od skupu a i jak ceny nie zawyżysz to szybko sprzedasz... [2013-09-24 21:56]