Sprzę wędkarski firmy Mivardi

/ 14 odpowiedzi
Witam. Czy ktoś z Was używa sprzętu tej firmy? Nigdy o niej nie słyszałem,a mają kształty haków, jakich nie ma w innych wędkarskich blisko mnie. Macie jakieś doświadczenia? Może używacie ich haków ? Proszę o opinie,pozdrawiam.
marianelwuo

Mivardi to Czeska firma , sporo sprzętu masz na stronie Górka . (2012/04/27 13:39)

maras74

oczywiście, że czeska w Polsce od niedawna rok może dwa, mało popularna wiec na opinie raczej marne szanse.pzdr. (2012/04/27 13:59)

gregx1

Używam od roku spinningu tej firmy Mivardi Reactor Spin 2.40 5-20g i muszę powiedzieć że sprzęt choć tani, sprawuję się jak na razie całkiem nieźle. Służy mi najczęściej jako lekki spinning, ale wyholowałem już na niego szczupaka 96 cm i dał radę. Firma choć czeska, to niektóre rzeczy wykonuje również w Chinach (podobnie jak zapewne większość innych producentów), opatrując je swoim logiem, a jak dobrze poszukać, można znaleźć nalepkę "Made in China" :) (2012/04/27 14:47)

u?ytkownik111910

Firma czeska ale wlasciciel wloski Reglassa tak samo jak Colmica Drodzy Panowie. Dla kogo nieznana dla tego nieznana nie dla mnie. W Polsce rok albo dwa chyba jednak troche dluzej niz rok czy dwa bo prawie dziesiec. Od niedawna rok moze dwa to sprzet karpiowy ale wedki i kolowrtoki od 2005 to przynajmniej.

(2012/04/27 15:40)

rafal05

Dzięki za odpowiedzi, połamania na rekordowych miśkach. Pozdrawiam. (2012/05/01 19:58)

Rudinni

Witam może nie koniecznie do tematu, ale zakupiłem ostatnio wędkę Mivardi Reactor Spinn 2.7m/cw. 10-30g. Jak na wędkę w tym przedziale cenowym (w sklepie gdzie się zaopatruje 88zł.) jestem miło zaskoczony, przyjemna pół sztywna akcja i dość delikatna za razem, sprawiają komfort podczas łowienia na wszelakie sztuczne przynęty. Wykonanie dobre, matowe węglowe ładnie wykonane blanki, miły w dotyku korek, i tu się zdziwiłem :) SIC przelotki z wzorowym oplotem, plecionki się nie boją i moja power pro gładziutko po nich sunie. To oczywiście moja tylko moja opinia. Ogólnie firma Mivardi wypada dość dobrze i przypuszczam, że reszta asortymentu jest równie dobrej jakości.     (2012/05/10 19:35)