Sprzątanie jeziora Średniak

/ 2 odpowiedzi
Płetwonurkowie WOPR-u wyłowili z jeziora Średniak około 200 kg różnych śmieci. Akcja trwała 4 godziny. Dla najaktywniejszych wójt gminy Gostycyn ufundował puchar i drobne upominki.
Pozostaje tylko podziękować WOPR-owcom za zaangażowanie.
 Piękna inicjatywa. Oby w przyszłości śmieci wyławiano coraz mniej. Może nadejdzie okres, kiedy takie akcje nie będą potrzebne. Wszystko zależy od wędkarzy i turystów nad wodą.
Artur z Ketrzyna


Płetwonurkowie WOPR-u wyłowili z jeziora Średniak około 200 kg różnych śmieci. Akcja trwała 4 godziny. Dla najaktywniejszych wójt gminy Gostycyn ufundował puchar i drobne upominki.
Pozostaje tylko podziękować WOPR-owcom za zaangażowanie.
 Piękna inicjatywa. Oby w przyszłości śmieci wyławiano coraz mniej. Może nadejdzie okres, kiedy takie akcje nie będą potrzebne. Wszystko zależy od wędkarzy i turystów nad wodą.

Może kto wpadnie na pomysł i mandaty za zaśmiecanie, będą finansować takie akcje...

Albo będzie taki koleś musiał posprzątać na własny koszt, lub zwracał za usługę firmy sprzątającej...

Dziś na rybkach nic nie złowiłem, ale na głębokości 2 widziałem 2 puszki po piwie. Ciekaw jestem turysta czy wedkarz?

Wyłowić ich nie miałem czym... (2013/10/10 19:57)

grisza-78


                                                                                                                 

           A tu sprzątanie 2014. I znowu sporo pracy nurków i nie tylko. Szkoda, że ludzie wciąż śmiecą, to przykre. (2014/09/15 20:32)