Sprzątanie zalewu Mrożyczka

/ 1 odpowiedzi
Dnia 25.03.2023r odbyło się jak co roku sprzątanie zalewu Mrożyczka oraz jego brzegów.
Mimo nagłośnienia akcji do sprzątania przystąpił tylko zarząd koła.
Smutne jest to że jesteśmy kołem z dużą ilością członków, dużo jest kolegów wędkarzy przyjezdnych, są instytucje i działalności przylegające do zalewu, którym na czystości powinno zależeć równie bardzo jak wędkarzom a mimo to nikt nie wyraził chęci pomocy.
Wędkarzu...nie milej obcować z naturą oddając się swojej pasji w czystości bez walających się śmieci. To czemu nie możesz raz w skali roku dać od siebie chwili by wziąć udział w akcji sprzątania. Zwracajmy uwagę również tym którzy śmiecą. Zalew to nasza wizytówka!!!
Natura to my 
Liczba sprzątających 7 osób 

jurasek15


Polak kocha przyrodę i bociana jak leci, potem jadzie do lasu wyp...dolić swoje śmieci.

Zrozumcie ta cała ekologia, C&R, miłość do zwierzątek to czysta utopia, a dla niektórych świetny biznes. 1% ludzkości nie zmieni niczego, gdy pozostałe 99% się nie zmieni. Wedkarzy nie stać aby na ryby wziąć mały worek na śmieci i zabrać go przed wyjazdem z wędkowania do samochodu, a wymagają czystości od innych. No chyba, że pod wpływem wytycznych UE, to zwykli ludzie jedzą już białe robaki nad wodą i pozostawiają po nich pudełka.

Jak nie zabrali ze sobą od razu, to po co będa przyjeżdżać na jakieś sprzątanie?

Masz rację, wszystkie wody PZW to wizytówka wędkarzy-śmieciarzy, dlatego wybieram te wody do których mają utrudniony dostęp i sprzątam wtedy tylko po sobie.

Pozdrawiam (2023/05/01 10:24)