Sprostowanie - wypowiedzi .

/ 12 odpowiedzi

Szanowni koledzy chciał bym uprzedzić i wyprzedzić moje posty które często są bardzo bezpośrednie i wytykające moim zdaniem błądy osób nie wywizujących się ze statusowych obowiązków zwłaszcza tych na stołkach .Oczywiście bez zamiaru urażenia kogokolwiek czy też poniżenia . Jestem osobą bezpośrednią i zawsze mówię to co myślę jeśli ktoś znajdzie się co poczuje sie urażony to sory z góry ale jak wspomniałem to nie jest zamierzone . Jeszcze jedno dla ogólnej informacji przyjołem do znajomych kolegę Yaro lecz ze względu na określenie jakie napisał na jednym poscie co do mojej osoby postanowiułem go usunąć ze znajomych za to że nie portafił powstrzymać się od takich określeń i tzrzymać nerwów na wodze Być może trafiłem w czuły punk nie wiem :(. Uważam że wiele można sobie wytłumaczyć pisząc w kulturalny sposób , fakt bycia "jakimś redaktorem" nie upowaznia tego kolegi do takich sformułowań a powinno być wręcz odwrotnie jako przykład . Jeśli chodzi iż  czasem zbyt mocne określenia z mojej strony to zawsze są one podparte sytucją praktyczną nie teorią tym badziej uważam że mam prawo o tym wspomnieć a wy koledzy macie prawo to skomentować w ten czy inny sposób i każądą kulturalna wypowiedz zrozumię każdy ma swoje zdanie i to szanuję Bez względu czy jest sie przeciętnym członkiem PZW czy się siedzi w zarządzie kół jakoczłonek itp. mamy takie same prawa choć obowiązki są podzielone wędkarze mają inny rodzaj obowiązku i mniejszy wpływ na pewne sprawy a zarząd wraz z członkmi ma podstawowy obowiązek kontrolowania i dbania o powierzone mienie. Kończe i nie męczę juz was

ps. w następna sobotę chyba kamping na hak i pierwszaa nocka :) życzę owocnych połowów wszystkim wędkarzom rekordowych ryb w tym sezonie :)

2780plox


No i sprawa jasna. Po co nerwy i uprzedzenia?

To dobry przykład dla wielu kolegów z portalu.

Pozdrawiam.

(2010/03/25 11:09)

Norbert Stolarczyk


Przyjęliśmy do wiadomości Szanowny Kolego.
Ja też jestem bezpośredni i również proszę bez urazy, tytuł poprawimy ale reszty niestety nie. (2010/03/25 19:44)

panoni


norbiko1 dziękuję za poprawienie tytułu jestem wdzięczny :) Mam problem z komputerem Przeskakuje mi literówka i czesto muszę szukać gdzie litera uciekła (brak czasu n formata) a że często piszę w pośpiechu i nie udaje mi się sprawdzić tekstu i wiem ,wiem że to nie "niechlujstwo" ale mam taką prace że muszę albo wysłać komentarz albo podpaść w pracy  . Postaram się ale nie obiecyję :( przy okazji w rękoąpęsacie każdmu koledze spotkanemu nad wodą stawiam duże piwo :) Oj chyba bedę musiał zakup piwa w churtowni dokonać le co tam w fajnym towarzystwie warto nie jedną beczkę przetoczyć . (2010/03/25 22:27)

andreaso


A tak sprostuję sobie ,a co tam,Niektórzy koledzy biorą przykład od naszych moderatorów niektórych.Dziwi mnie że taki moderator pisze z błędami a sam nie potrafi napisać niekiedy bezbłędnie.Czy taki moderator piszący z błędami, powinien być moderatorem?Zaznaczam nie do wszystkich moderatorów ta uwaga. (2010/03/28 11:46)

andreaso


Nie róbcie sobie obciachu panowie moderatorzy.Zanim komuś wytkniecie błędy,trzeba samemu pisać poprawnie. (2010/03/28 11:49)

0
u?ytkownik8975


Kolego panoni i tak nie wszyscy zrozumieją Twoją logikę myślenia . Masz już pierwszy przykład.Współczuję tym kolegom .Pozdro. (2010/03/28 17:44)

Murcielago


Mam pytanie do Norbiko1 - wróciłeś tu jako moderator? Od dawna? (2010/03/28 19:51)

panoni


pawełek sory ale nie zrozumiałem do końca twojej aluzji "Masz już pierwszy przykład. Współczuję tym kolegom ." Jeśli mogę o wytłumaczenie tego jak dla "blondynki" nie chciał bym źle tego zrozumieć i być może inni koledzy też :) (2010/03/28 21:20)

u?ytkownik8975


Ps.
Fajnie wyszło ha ha ha .Może na..... (2010/03/29 16:52)