Zaloguj się do konta

Sprostowanie i nie tylko?

utworzono: 2010/12/19 09:46
zubero62

  •  Witam nazywam się Wiesław Rykalski, i proszę wędkarzy Ziemi Bielawskiej o przyjecie mojego sprostowania do ogłoszenia o naborze do Społecznej Straży Rybackiej , pomyłka moja polegała   na błędnym  podaniu ilości hektarów, wód naszego powiatu, ot pomyłka o jedną cyfrę ,na którą mało kto zwrócił uwagę. Wiem, że to już wiecie, więc  o co chodzi, oto że wasz Zarząd udaje, że nic nie wpłynęło , czyli na pocztę mail Koła   PZW Bielawa-to znaczy moje sprostowanie. Wiec pytam, kto ma w tym interes, i trzyma ten list otwarty na stronie, jak bym popełnił jakąś wielką zbrodnie. Rozmawiałem 4 razy z waszym Prezesem Kol. Romanem Gałeckim, i widzę, że ta sytuacja się mu bardzo podoba, myślę, że do czasu.
  •  
  • Jeżdżąc na kontrole po obcięciu funkcji komendanta Powiatowego SSR, i będąc np. na wyspie zbiornika Sudety, w towarzystwie 1-2 strażników, wysłuchiwałem waszych skarg i opinii na pewne tematy, nikt z was nie wiedział, kim jestem ( dziś prezentuje swoją brzydką twarz dla przypomnienia). Mówiliście mi o nieprawidłowościach, zachowaniach, i innych niedozwolonych mówiąc skromnie praktykach, kilkunastu z was obiecało mi, że przyjdzie na zebranie sprawozdawcze waszego Koła ( trzymam was za słowo), na które, mam nadzieje, że wasz Zarząd, po tej publikacji, mimo wszystko , zaprosi również mnie ( w co wątpię), dlaczego? Zastosuje On taką metodę, jaka zastosował o puchar starosty, czyli o Mistrzostwo Powiatu, i nie powiadomił żadnej drużyny z Powiatu, albo,  zrobił to na” ostatni dzwonek” twierdząc, że powiadamiano drużyny miesiąc wcześniej?   Czy ja kłamie, nie, rozmawiałem z każdym Prezesem Koła czy Stowarzyszenia naszego Powiatu i wszyscy mi to potwierdzili?
  •  
  • Następnie ocenie stronę, która mieni się stroną waszego Koła ( oficjalną), i co tam znajdziemy, ano ostatni wpis, zawody 2010-07-14, cofając się w wstecz, znajdziemy,  zawody, zawody i czyn Zarządu, a czego nie ma, wszystkich podstawowych informacji potrzebnych szaremu wędkarzowi np. zamknięto Otmuchów, składki na rok 2011r, porozumienia Okręgowe, i wiele innych informacji, w zamian znajdziemy to , na czym można zarobić, czyli nielegalne reklamy, np.: Profi Credit, i innie firmy, żeby było śmieszniej, skopiowałem wasze strony z reklamami, i wyśle do zarządu Głównego PZW, do Pana Kidawskiego i poproszę go o zajecie stanowiska w tej sprawie, Więc usuwanie stron nic nie da a będzie tylko przyznaniem się do winy.? Gdyby nie moja osoba, to co by   robiło dwóch administratorów waszej strony i kolega sekretarz, jako trzeci ,może za rok, może dwa, coś by  pożytecznego napisali   !!!!! Dla was wędkarzy, a może mam tylko nadzieje!!!!!
  •  
  • Czy mam prawo oceniać stronę PZW Bielawa, myślę, że mam, administruje stronami?
  •  
  •  http://www.pzw.org.pl/dzierzoniow/

               http://zubero62.wedkuje.pl/blog/index.php?ID=31294

               Myślę, że ilość wejść na moje strony świadczy o ich poczytności, co świadczy mnie, pragnę   

                tylko nadmienić, że:

 

  • http://www.pzw.org.pl/dzierzoniow/           istnieje od 1.3.2010r a strona
  •  
  • http://zubero62.wedkuje.pl/blog/index.php?ID=31294        funkcjonuje od 2.5.2010r, czyli kilka miesięcy,
  •  A strona oficjalna koła PZW Bielawa istnieje ponad dwa lata, oceńcie sami, jakości merytoryczną i ilość wejść, w sumie uważam temat za zamknięty.
  •  
  • Kończąc pragnę złożyć z całego serca, serdeczna życzenia świąteczne dla was i dla waszych rodzin i bliskich, oraz przyżegam wam, że, zrobię wszystko, by Społeczna Straż Rybacka naszego powiatu, którą mam zaszczyt i honor dowodzić, spełniała  wasze wszystkie oczekiwania i nadzieje.

Z wędkarskim pozdrowieniem Wiesław Rykalski.

 

              

              

 

[2010-12-19 09:46]

sianki5

nowa miotla mysli ze dobrze zamiata
[2011-05-29 10:43]

mulak1

Szanowny Panie Wieśku ,mam dużo szacunku dla Pana,co Pan próbuje zrobić .Tylko to wszystko nie z tej strony, Pan zaczyna.Mam wrażenie że nie czytał Pan tego co piszę na stronie PZW Bielawa,o wysypisku w Owieśnie,o którym Pan wiedział już dnia 14. 05 .2011 po moim telefonie ,a pisze Pan o takich pierdołach jak strona internetowa Bielawy ,o której pan też wiedział już w Marcu też Panu zgłaszałem i zgłaszałem też do Okręgu.Chodziło o zasady wędkowania samowolne wymiary i regulaminy i nielegalne tablice Po moim zgłoszeniu do Okręgu stronę zdjęto a Pan do tego wraca.Opisuje Pan kontrole w Łagiewnikach ze ukarano wędkarza za jakąś butelkę w wodzie.W Owieśnie więcej pływa tam gdzie wysypali ten asfalt.I co Owiesno za duża afera. Przepraszam Pana ale wydaje mi   się  że ja za Strażnika robię.Uniżony Sługa........MULAK ......................POLECAM SWOJE USŁUGI.....List otwarty. [2011-05-29 22:34]