Spro Super Lcs 555 long cast

/ 11 odpowiedzi / 3 zdjęć
Witam :) szystkich. Kupiłem taki kręciołek w ubiegłym sezonie i chciałbym zapytać czy ktoś miał z nim jakieś doświadczenia ?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


W sumie nie różni się niczym od kołowrotka Jaxon Marlon. Mocny i trwały ale nie bez wad. (2018/03/11 12:39)

u?ytkownik26223


Czy aby na pewno NICZYM??
Są do siebie podobne ale to o niczym nie świadczy.Jest wile podobnych do siebie kołowrotków na rynku.To tak jakbyś powiedział że Iphone 6 za 5000 zł i jakaś chińska podróba za 600 zł to te same telefony i "w sumie niczym sie nie różnią"
Ale ja żadnego z ww kołowrotków w rękach nie miałem , więc nie będę się spierał.


Ps.Dobry wybór Swyniu. (2018/03/11 13:03)

ryukon1975


Idę o zakład że niczym poza lekkimi zmianami w wyglądzie zewnętrznym czyli w obudowie. Taki jest rynek od lat i to żadna nowość. Robione w jednej fabryce na jednej linii produkcyjnej. W tym przypadku nawet bardzo się nie wysilono by stworzyć choćby pozory że to inny kołowrotek. (2018/03/11 13:14)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

swyniu


Porównanie . NIe będę się rozpisywać o różnicach między marlonem a lcs bo są ogromne ,marlon jest modelem większym , spro ma nierdzewne łożyska , ślimakowy system posuwu szpuli typu "Worm Shaft", marlon tego nie ma bo ? bo to nie to samo " ślimakowej przekładni w układzie nawoju żyłki na szpulę" różnica jest zsadnicza, różnica w grubości wałka głównego. waga , spro 565 gr. ,marlon 699 gr. róznica w nawoju ilości szpuli jest spora bo to inne rozmiary. I nie wiem skąd kolega wziął tekst "

ryukon1975
0
Zrobione jak zrobione kolego #tomaszgud ale ten sam kołowrotek sprzedaje np. Spro tylko pod inną nazwą a Spro jest już chwalone choć kupuje go na pewno w tej samej fabryce w Chinach co i Jaxon.:) (2013-08-01 11:14)" kupuje go na pewno ??????? skąd kolega bierze takie domysły ? Są jakieś artykuły o tym ? chętnie bym zobaczył :) a jeśli chodzi o podobbieństwo to kolega się myli ponieważ wygladają inaczej :) podobne może i są jak dwie buteli INNEGO PIWA .

(2018/03/11 17:40)

swyniu


Taka drobna różnica w budowie (2018/03/11 17:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Niech będzie na Twoim. Dla mnie to ten sam kołowrotek pomimo że Spro kupiło mniejszy model a Jaxon większy. Różnice w wyglądzie czyli samej obudowie są naprawdę niewielkie. Inna korbka, inne pokrętło wolnego biegu i nóżka do stopy bez otworu. Plastik można modelować wedle uznania a środek zostaje taki sam. (2018/03/11 17:54)

pakul1206


Czyli wszystkie kołowrotki są takie same wszystkie mają korbkę, kabłąk,szpulkę, obudowe, pokrętło hamulca ... bo plastik można modelować wedle uznania.... :) (2018/03/11 18:52)

SlawekNikt


Takie rzeczy tylko wiadomo gdzie ;-) nie, nie w erze, na wedkuje ;-) (2018/03/11 20:15)

swyniu


Proszę o jakieś doświadczenia względem tego modelu a nie podobnych lub według innych takich samych lecz innego producenta :) Spro Super LCS 555 long cast :) (2018/03/12 12:36)


Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend