Zaloguj się do konta

Spro Super Long Cast Pro vs Dragon Maxima Baitfeed

utworzono: 2014/03/15 11:06
Obcy2

Witam.

Zastanawiam się nad wyborem kołowrotka na grunt i wypatrzyłem sobie dwa Spro Super Long Cast Pro 460 i DRAGON MAXIMA BAITFEEDER 1040i myślę że w tej cenie nie znajdę nic lepszego. Teraz pytanie do Was który będzie lepszy?
Za Spro przemawia:większa pojemność szpuli i przedni hamulec.
Za Dragonem: lżejszy, większa liczba łożysk, wolny bieg, 5 lat gwarancji (spro 2 lata).
Jakie jest wasze zdanie który powinienem kupić?
[2014-03-15 11:06]

Wyszukiwarka:
http://www.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=archiwum&autor=&szukaj=SproSuperLongCastPro460&data1=&data2=&sTresc=&sTytul=&sAutor=
http://forum.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=DRAGONMAXIMABAITFEEDER1040i
Miłej lektury po przeczytaniu pewno coś wybierzesz ;) [2014-03-15 11:19]

jareckipz

Witaj,jezeli chodzi o Spro Super Long Cast Pro 460 to z czystym sumieniem mogę go polecić,jest niezniszczalny,sam używałem tych kręciołków przy swoich karpiówkach,ostatnie 3 sezony,i jeszcze nic przy nich się nie stało,przy miśkach fajnie pracowały,za tę cene szczerze polecam co do dragona to nie mam pojecia jak się spisują ponieważ takowego nie miałem nawet w dłoni,ale zapewne ktoś taki ma to się wypowie ;p pozdrawiam
[2014-03-15 11:25]

Robson86

Witam. Mam maxime 1060, daje rade.. przeszła już kilka holi karpików i nic się nie dzieje złego. Jedynym mankamentem jest zdarcie się "chromowanej" farby z nakrętki trzymającej korbke, nie wygląda to najlepiej wizualnie ale mechanizm kołowrotka działa bez zarzutu. [2014-03-15 12:32]

Obcy2

A czy kołowrotek o masie 0,5kg to nie za ciężki jest? Nie będę odczuwał jakiegoś dyskomfortu przy łowieniu?
[2014-03-15 17:19]

Robson86

Te kołowrotki nie są przeznaczone do spiningu.. wędke masz w rękach jedynie przy rzutach i holach ryb... większość czasu leży na podpórkach. Zresztą jeśli masz powiedzmy ponad 3 lata to masz chyba na tyle siły aby unieść 0,5 kg
[2014-03-15 19:10]

Robson86

Te kołowrotki nie są przeznaczone do spiningu.. wędke masz w rękach jedynie przy rzutach i holach ryb... większość czasu leży na podpórkach. Zresztą jeśli masz powiedzmy ponad 3 lata to masz chyba na tyle siły aby unieść 0,5 kg
[2014-03-15 19:10]

Obcy2

No wiem ale tyle się słyszy żeby zestawy były lekkie i delikatne...
[2014-03-15 20:06]

KUBASOS

Ja posiadam  Spro do  2 lat wyciagły już sporo   karpików ponad  15 kilo   i poniżej NIC się nie dzieje. trochę  farbka schodzi ze  tych  chromowych nakładek pod spodem ale to przez warunki  pogodowe słońce deszcz  i  śnieg  .Szczerze polecam  ten  model  (   ja nie przepadam za wolnym biegiem )  wiec  dla mnie  nie  trzeba przepłacać za  jakiś  super kręciołek .
[2014-06-30 20:45]

bocznytrok

Z tym spro niestety nie miałem żadnej czynności ale maxime mogę z czystym sumieniem polecić.

Ps na forum jest dużo takich porównań

Pozdrawiam Boczny trok
[2014-06-30 21:18]

gucek6

Kolego mam dwa kołowrotki Spro Super Long Cast Lcs 555 i za te pieniądze nic innego bym nie kupił , nie jest to Shimano Baitrunner ale w niczym mu nie ustępuje .Polecam Ci je z czystym sumieniem.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      [2014-07-01 16:32]

Obcy2

W takim razie nie ma nad czym się zastanawiać i trzeba brać Spro :)
[2014-07-24 20:05]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia