Spro Passion - pytania

/ 4 odpowiedzi
Witam slyszalem parę dobrych opinni o tym kolowrotku jako maszynce do spinningu. Chcę kupic sobie kolowrotek do spinningu do 200zł. Zdecydowanie przy kupnie kolowrotka najbardziej uwagę zwracam na płynność hamulca , co sądzicie o hamulcach w tym młynku. Jak ogólnie się sprawuje ?

Jeżeli chodzi o kolowrotki , zaufanie mam do firmu OKUMA , jeżeli nie SPRO prawdopodobnie zdecyduje się na Okumę Zeon.
 Prosze o opinie o SPRO PASSION ;P
pozdrawiam
mar83


Niezły kręcioł hamulec płynny precyzyjny a co najważniejsze przy zakupie za 20 zł szpuli można z niego mieć kołowrotek matchowy (2012/01/15 13:29)

u?ytkownik64718


Za 200 zł, wolałbym kupic team dragona , dla mnie dużo lepszy jeśli chodzi o spining. (2012/01/15 13:36)

MicHALK86


Jestem w posiadaniu od nie dawna tego kręcioła w rozmiarze 740. Jeśli chodzi o hamulec to na pewno jest precyzyjny i płynny.Kręci płynnie i też równo nawija żyłkę (pod oporem).Jedynie do czego można się przyczepić to dosyć ciężko zbija kabłąk i mały luz na korbce,ale wynika on z konstrukcji samej korbki,a nie z luzu mechanizmu zębatki.Dziwi mnie też obudowa, producent  opisuje ją jako "specjalny gatunek grafitu",natomiast po rozkręceniu ukazał mi się widok tworzywa kolorem podobnego do kości słoniowej? Czy ona na pewno jest z owego kompozytu?  zazwyczaj obudowy grafitowe są szare. Mam pytanie do kolegi mar83 gdzie widziałeś szpule do tego kręcioła po 20 zł? Bo ja za cholerę nie mogłem  znaleźć. Pozdrawiam (2012/01/15 23:47)

mar83


Wczoraj na alledrogo właśnie match do 740 (2012/01/16 16:25)


Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend