Spro Passion 730 FD - zapasowa szpula

/ 4 odpowiedzi
Spro Passion 730 FD

Witam wszystkich
Chce kupić kołowrotek Spro Passion bo czytałem bardzo dobre opinie na jego temat jednakże kołowrotek ten ma jedną wielką wadę nie posiada zapasowej szpuli. Może ktoś z was wie jaka inna szpula ( od jakiego kołowrotka ) pasuję do tego spro passion lub może ktoś z Was ma jakąś szpulę którą mógłbym odkupić .
Z góry dzięki za odpowiedz
Pozdrawiam
baloonstyle

Spro Passion 730 FD

Witam wszystkich
Chce kupić kołowrotek Spro Passion bo czytałem bardzo dobre opinie na jego temat jednakże kołowrotek ten ma jedną wielką wadę nie posiada zapasowej szpuli. Może ktoś z was wie jaka inna szpula ( od jakiego kołowrotka ) pasuję do tego spro passion lub może ktoś z Was ma jakąś szpulę którą mógłbym odkupić .
Z góry dzięki za odpowiedz
Pozdrawiam

Mam ten sam problem i pisałem tu już gdzieś o nim :))
(2011/01/10 07:42)

Marceli79

Witam ponownie

Dzis dałem sobie czas i znalazłem dwie firmy które mają zapasowe szpule do Spro i mają bardzo dużo modeli nawet dzwoniłem i nie ma na chwilę obeną problemu.

Jedna to firma exper z bydgoszczy    http://www.expertfloat.pl koszt do passion 730 - 25 zł do passion 720 - 22 zł plus przesyłka 11 przesyłka pobraniowa priorytrt 15,50 pobranie 

a druga    www.tamaj.pl, Pan był tak miły że przesłał mi plik z cenami szpul to chyba wszytskich kołowrotków SPRO. 

Jest jeszcze szpula od RYOBI który niby pasuje

http://allegro.pl/show_item.php?item=1379325819

Mam nadzieję że mogłem pomóc pomimo że sam nawinąłem temat

Pozdrawiam

M

(2011/01/10 22:53)

baloonstyle

Pięknie :))  Dzięki za namiary :)) (2011/01/11 05:54)

Marceli79

Witam

Dziś otrzymałem od firmy expert przesyłkę z zapasową szpulą. Szczerze polecam z przesyłką za pobraniem 40,50zł. Szpula oryginalna taka sama jak przy kolowrotku.

Sam kołowrotek naprawde można polecić, porządny młynek za rozsadne pieniądze, dużo lepszy anizeli inny który mam w tej samej cenie. 

Pozdrawiam

(2011/01/20 21:38)

Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend