Spro Passion-luz wzdłużny

/ 5 odpowiedzi
Witajcie
Ostatnio zauważyłem w swoim Spro Passion FD740 luz wzdłużny ok 4-5mm tak jak zaznaczyłem na zdjęciu strzałką. Jestem pewien, że wcześniej tego luzu nie było. Dodatkowo kołowrotek leciutko wypuszcza żyłkę nawet na maxymalnym dokręceniu hamulca. Sprzęt był może ze 20 razy nad wodą, użytkowany z głową i zawsze czyszczony z piachu itp. Jam myślicie oddać go na gwarancje?.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Janik1

Jak masz gwarancję na kołowrotek to go oddaj do naprawy a jak juz sie skończyła to poszukaj tego tematu na jerkbait.pl w dziłe ,,tuning majsterkowanie" Tam siedzi sporo kumatych gości od napraw kołowrotków. (2012/11/26 15:54)

mik99

Jak masz gwarancję na kołowrotek to go oddaj do naprawy a jak juz sie skończyła to poszukaj tego tematu na jerkbait.pl w dziłe ,,tuning majsterkowanie" Tam siedzi sporo kumatych gości od napraw kołowrotków.

Kręcioł ma jeszcze blisko rok gwarancji także looz. Pytanie do posiadaczy Spro, Wy macie takie same objawy jak mój sprzęt?. (2012/11/26 16:28)

dawidwol

Jak masz gwarancję na kołowrotek to go oddaj do naprawy a jak juz sie skończyła to poszukaj tego tematu na jerkbait.pl w dziłe ,,tuning majsterkowanie" Tam siedzi sporo kumatych gości od napraw kołowrotków.

Kręcioł ma jeszcze blisko rok gwarancji także looz. Pytanie do posiadaczy Spro, Wy macie takie same objawy jak mój sprzęt?.

Mój już cały sezon użytkuje i żadnych problemów tego typu nie było :) (2012/11/26 19:43)

mik99

Dzięki kolego czyli czeka mnie naprawa gwarancyjna :). (2012/11/27 13:17)

mik99

ps. w PL mamy jakiś serwis Spro??czy kręcioł odsyłać do sklepu?. (2012/11/27 15:34)

Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend