Spro czy Shimano

/ 10 odpowiedzi
MAM MAŁY DYLEMAT
SHIMANO CATANA 2500FB
CZY
SPRO SALTIX 370
OBYDWA W RĘKU LEŻĄ PODOBNIE I WYGLĄDAJĄ SOLIDNIE, FIRMY I JAKOŚĆ WYDAJĄ SIĘ BYĆ ZBLIŻONE, BĘDĄ UŻYWANE DO KARPIÓWKI I GRUNTU,
CO O TYM SĄDZICIE
piotrcarp


Witam zdecydowanie za male sa te modele do lowienia karpi napisz do jakiej kwoty chcesz kupic kolowrotek to bedzie latwiej cos doradzic (2012/02/04 10:15)

ASAB22


KWOTA TO MAX 200 ZŁ A TAK NA MARGINESIE CO MYŚLISZ O FIRMIE SPRO

(2012/02/04 11:21)

u?ytkownik97004


Zacznijmy od tego, że Catana 2500 to relatywnie mały kołowrotek, a Saltix 370 duży, morski, więc nie mogą podobnie leżeć w ręku. Do karpiówki i ciężkiego gruntu jeśli już to ten drugi.

Firma Spro jest okej, sprzęt z reguły wart swojej ceny.

(2012/02/04 11:46)

piotrcarp


SPRO jest dobra firma duzo lepsza od jaxona,robinsona czy mikado duzo pozytywnych opini jest na temat tej firmy. Anie lepiej bedzie cos z wolnym biegiem np.daiwa regal tez ma dobre opinie a wolny bieg jest przydatny (2012/02/04 11:46)

loko9099


kolego jak chcesz naprawde tanie i fajne kolowroteczki to polecam MISTRALL MAXIUMUS 7000 jest tani i sporo zylki na niego wchodzi i kosztuje jakies 140zl, CARP POWER x4 600 120zl tez niezly, albo cos z spro tez maja niezla oferte, ale jak chcesz cos z tanich mlynkow to mistrall ma duza oferte, ale ja bym radzil przeznaczyc wieksza kwote i kupic cos dobrego na kilka latek niz po 2 sezonach zmieniac, ale mostralle dos solidne. (2012/02/07 22:52)

przemo1980


Ja przy feederkach mam kołowrotki Spro Drag Master X-Classs. Przy mocniejszym rozmiar 8500 i przy delikatniejszym 8300. Bardzo dobre, mocne, solidnie wykonane. Polecam.

Jeżeli do karpiówki to może z wolnym biegiem.
Spro Agresiv PRO LCS - cena w granicach 150zł.
Spro Freeliner XR LCS - bardzo fajny kołowrotek, cena w granicach 190zł. (2012/02/08 11:20)

przemo1980


Ja przy feederkach mam kołowrotki Spro Drag Master X-Classs. Przy mocniejszym rozmiar 8500 i przy delikatniejszym 8300. Bardzo dobre, mocne, solidnie wykonane. Polecam.

Jeżeli do karpiówki to może z wolnym biegiem.
Spro Agresiv PRO LCS - cena w granicach 150zł.
Spro Freeliner XR LCS - bardzo fajny kołowrotek, cena w granicach 190zł.

Catana 2500 stanowczo za mała i za delikatna do łowienia gruntowego . (2012/02/08 11:22)

kaziks403


Witam. Kolego ASAB22

Tak jak koledzy pisali: te kołowrotki do poważnego łowienia karpi to się nie bardzo nadają.

Shimano nie ma w swojej ofercie, żadnego kołowrotka karpiowego do 200zł. (wg.moich danych).

Rirma SPRO jest firmą holenderską, której wyroby, a zwłaszcza kołowrotki cieszą się dobrą marką wśród wędkarzy (czywiście w przedziale sprzętu klasy średniej). Drugą firmą produkującą kołowrotki, którą mogę Ci polecić jest OKUMA. W ich ofercie znajduję się kilka kołowrotków spełniających Twoje oczekiwania cenowe. Część z nich jest objęta 5-o letnią gwarancją. Załączam kilka propozycji kołowrotków tych firm, w cenie poniżej 200zł.

Spro Hardliner Pro LCS

Spro Aggressive LCS

Okuma Silvara Pro Baitfeeder

Okuma Lexsan Pro Baitfeeder

Okuma Carbonite II Baitfeeder

Okuma Travertine Baitfeeder

Okuma Tactic Baitfeeder 4

 

Pozdrawiam.

 

 

(2012/02/08 12:20)

przemo1980


Kolega @kaziks403 dobrze radzi z kołowrotkami Okuma. Ja jakoś zapomniałem żeby Ci zaproponować.
W pieniążkach do 200zł myślę że można wybrać coś ciekawego.
Ja posiadam też Okumę Travertine Baitfeeder 45 i powiem że naprawdę warto.
Także rzuć sobie okiem na wymienione przez nas  kołowrotki firmy Spro lub Okuma. (2012/02/08 16:02)

SZREK666


Koledzy kołowrotki firmy SPRO to nic innego jak kołowrotki firmy RYOBI tylko ciut inaczej wykończone. Firma Dragon również bazuje na kołowrotkach RYOBI i jak popatrzycie to zauważycie że to są bliźniacze produkty.
Nie polecam żadnych mistrali ze względu na byle jaki serwis jaki posiadają, dla przykładu podam że kolega nie chcący utopił szczytową część w karpiowce i chcąc ją dokupić po 3 miesiącach od pojawienia się owej wędki oni nie mieli już żadnych części zapasowych PORAŻKA kij nadaje się tylko do fasoli.
Ostatnio pojawiły się fajne kołowrotki Robinsona Taurus Pro Carp i są bardzo ciekawe i nie kosztują dużo coś około 120zł i mają również 5lat gwarancji. Jeśli coś droższego to jak wyżej pisali Okumki też są OK
(2012/02/15 22:15)


Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend