Sprawzdanie z działalności SSR - Gubin za rok 2011

/ 4 odpowiedzi
Przyrzekłem ,że po zebraniu strażników w starostwie opublikuje wyniki pracy mojej i moich strażników za rok 2011 ,dodam tylko że jest nas w tej chwili 9,przyjąłem w styczniu 3 kandydatów, w kwietniu okaże się ilu zostanie strażnikami,o wyposażeniu nie nie piszę ,nie chcę by kłusownicy wiedzieli czym dysponuję,jeździmy samochodem prywatnym,jesteśmy formacją w pełni umundurowaną na każdą porę roku-to tyle.W tym roku 14.01.2012r. zdjąłem pierwsze sieci na wysokości miejscowości Łomy.Pozdrawiam-R.Szumocki.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

radekszumocki

Przepraszam a gdzie zestawienie wyniki już dodaję-SSR-GUBIN- ROK 2011.
1.Ilość przepracowanych godzin                    -    233
2.Ilość przeprowadzonych kontroli                 -  53
3.Ilość skierowanych spraw do sądów powsz.  -  3
4.Ilość skierowanych spraw do sądów koleż.    - 4
5.Ilość ujawnionych wykroczeń                     - 59
6.Ilość ujawnionych przestępstw                   - 5
7.Ilość przejechanych kilometrów                  - 3217km
8.Sprzęt porzucony-zabezpieczony               -12 wędek z kołowrotkami
                                                             -ponton wędkarski
                                                             -2 sieci rybackie
9.Odebrano ryb                                        - 12kg kleń
                                                            -  8 kg szczupak
10.Ilość zatrzymanych wędek                     -119 szt.
                                                            -ponton,akumulator żelowy,przetwornica prądu
                                                             podbierak elektryczny
11.Ilość odebranych sieci                          - 4 szt.
12.Suma pieniędzy z dobrowolnych wpłat     - 4400zł
Oczywiście współpracujemy z policją i z strażą leśną ,za współpracę serdecznie dziękuję.
                                                    R. Szumocki-kierownik SSR-Gubin
                                        (2012/01/21 19:28)

darko1

No! Stosunek kontroli do skuteczności bardzo dobry! U mnie na szczęście rzadko zdarzają sie problemy z wędkarzami i zatrzymania wędek trafiają się parę razy do roku, ale to też kwestia regionu itp ;) Jak na 9 osób to kawał dobrej roboty. (2012/01/21 19:39)

radekszumocki

Koledzy nie byłbym w porządku w stosunku do swoich strażników bym nie wspomniał o przepracowanych godzinach przez strażników ujmę to tak ,moja strażniczka w miesiącu kwietniu miała wypracowane 81 godzin,na koniec roku-167godz,innych strażników nie podaję imiennie,ale były to wyniki pomiędzy150 godz.,a 240 godz. dlaczego o tym piszę, ano dlatego że w okręgu Zielona Góra po przepracowaniu 50 godz. strażnik nabiera uprawnień do 50% zniżki w opłatach za wędkowanie ,od tego roku w momencie  zapłacenia składki jesteśmy ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych,a także w czasie wędkowania.
(2012/01/21 20:01)

zwirek1

we wszystkich wypowiedziach pana Szumockiego widnieje określenie ...moje, moje i moje ..., czyżby pan Szumocki miał prywatną grupę społecznych strażników rybackich??? (2014/03/23 17:51)