Zaloguj się do konta

Sprawy techniczne grupy

utworzono: 2011/10/27 12:25

Oni mają pełny dostęp do tego pokoju........... Dzięki SWOJEMU moderowi. [2011-10-31 20:29]

bluehornet

Nie tylko Maciek - wystarczy wejść na profil obojętne którego członka grupy , kliknąć na aktywność i wszystko masz , jak na tacy - źle skonstruowany model zamkniętego wątku przez redakcję - wpisy w tym wątku nie powinny być widoczne w atywności !! Edyta to wyszperała z Niutkiem !!!
[2011-10-31 20:43]

zbynio5o

Zgadza sie , wątek nie jest widoczny na forum ogólnym  (hydepark) ale można w niego wejść poprzez "aktywność" usera.  A więc "intymne " wiadomości tylko na priv.  [2011-10-31 21:48]

Zgadza sie , wątek nie jest widoczny na forum ogólnym  (hydepark) ale można w niego wejść poprzez "aktywność" usera.  A więc "intymne " wiadomości tylko na priv. 


Tu się zgodzę ze @Zbyniem jak coś bardziej prywatnego dotyczącego grupy to na priw.

Oby ktoś póżniej nie wklejał tekstów z technicznego na ogólnym, jak to dotychczas ma miejsce............

[2011-11-01 06:59]

NaSpining

Jeśli można zadawać pytania to zadam takie. Czy można zrobić zanętę lub kulki proteinowe na szczupaka? Jeśli tak to odpowiedz ktoś jak takie zrobić. Jeszcze jedno pytanie, czy taką zanętę lub kulkę można założyć na wędkę spiningową? Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.

[2011-12-05 21:11]

tryfta

Jeśli można zadawać pytania to zadam takie. Czy można zrobić zanętę lub kulki proteinowe na szczupaka? Jeśli tak to odpowiedz ktoś jak takie zrobić. Jeszcze jedno pytanie, czy taką zanętę lub kulkę można założyć na wędkę spiningową? Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.

Za moje dobre sprawowanie na łowisku dostałem przepis na uniwersalne kulki,którymi się również nęci,ale na spina?Gość na te kulki łapie:amury,pstrągi,sandacze,szczupaki,karpie,liny,leszcze -gdybym tego nie widział to bym nie uwierzył..

[2011-12-15 16:41]

Kowal73

Kuria,, mnie takie cosik cały czas ,,jak przerzucam stronę jaką kol wiek,,od początku jak się zaloguje,,a czy to nie bawem minie???,..przykro strona nie wszedł a:(( [2013-09-03 22:59]