Sprawa o Wisłe 29.03.2010

/ 3 odpowiedzi
Wie ktoś może jaki wynik w tej sprawie, jak w PZW pytałem sie o Wisłe to mi powiedzieli że nie wykupywac, bo sie jeszcze nie roztrzygnęło i nigdzie nic nie piszą.
greg34

Z TEGO CO SIE DOWIADZIALEM TO ROZPRAWA JEST ZNOWU NASTEPNA NA POCZATKU MAJA,W KOLE POWIEDZIANO,ZE JESLI OPLACIŁES SKŁADKI ZA WISŁE  U NAS TO NASZA STRAZ RYBACKA BEDZIE TE OPŁATE TOLEROWAĆ,A JAK BĘDZIE KONTROL Z GDANSKA TO JEST MANDAT.TAKŻE LEPIEJ WSTRZYMAĆ SIE Z OPŁATAMI.POZDRAWIAM! (2010/04/02 15:22)

greg34

Z TEGO CO MI POWIEDZIANO W MOIM KOLE OKOŃ29 TO ROZPRAWA JEST PRZEŁOZONA NA POCZĄTEK MAJA.ALE JEZELI OPŁACIŁES WISŁE TU U NAS TO NASZA STRAŻ RYBACKA BĘDZIE TE OPŁATĘ TOLEROWĆ.JEZELI BĘDZIE TO STRAZ GDAŃSKA TO NIESTETY BĘDZIE PROBLEMIK!POZDRAWIAM!!!! (2010/04/02 15:33)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ksrekin

A mi w kole powiedzieli że gdańsk bierze pieniądze nielegalnie i mam nie opłacac, bo oni są pewni że wygrają. Słyszałem że PZW przedstawiło na sprawie jakieś lewe faktury i muszą je sprawdzic, dla tego przenieśli znowu sprawe. Dodatkowo słyszałem jeszcze z innego źródła , że chcą rozwiązac okręg toruński i częśc pójdzie pod bydgoszcz, a częśc pod włocławek, ale ile w tym prawdy ?! Nie wiem. (2010/04/02 22:21)