Sprawa łodzi do wywózki żywca u prokuratora

/ 31 odpowiedzi
u?ytkownik139802

Sprawa łódki powoli się wyjaśnia gdyż dzięki publikacji Władysław O. zadeklarował oddanie pieniędzy dwóm z nas oraz trzeciemu poszkodowanemu w innej sprawie.
Oczywiście w atmosferze cyrku i bezczelności. Brak słów.

To już duży krok na plusie :))) (2012/12/16 10:25)

avallone78

Sławek odzyskał 1300zł
Henryk poszkodowany w innej sprawie sprzęt ( teraz odzyskuje pieniądze)
Mariusz w trakcie ustalania terminu.
Ja oczywiście nie dostanę pieniędzy i będę się musiał ratować sprawą cywilną gdyż to przez moją publikację został Władysław O. zmuszony do oddania tego co nie jego. Tego mi nie podaruje :)
Połowiczny sukces publikacji już jest. (2012/12/22 09:49)

u?ytkownik64718

Nie rozumie autora postu, co teraz mamy ci współczuc czy zebrac pieniądze, w jakim celu to piszesz zastanów się czy to mądre, tak naprawdę nikogo to nie obchodzi. (2012/12/22 10:17)

zajaclol

Owszem obchodzi. A jakbyś był nieco inteligentniejszy to byś zauważył nawet w ostatnim poście Artura w jakim celu to pisze i co to dało. Pozdrawiam i życzę szybkiego i sprawiedliwego wyjaśnienia sprawy do końca ;)

wędkarstwo
- Mapy batymetryczne jezior polskich; 
- Jak przygotować się do łowienia; 
- Konstruowanie zestawów do poszczególnych metod wędkarskich; 
- Jak łowić różne gatunki ryb; 
- Porady w konserwacji i naprawie sprzętu wędkarskiego;  (2012/12/22 13:37)

avallone78

Nie rozumie autora postu, co teraz mamy ci współczuc czy zebrac pieniądze, w jakim celu to piszesz zastanów się czy to mądre, tak naprawdę nikogo to nie obchodzi.

A powinno obchodzić bo takie sytuacje w necie trzeba piętnować publicznie żeby przestrzec innych. (2012/12/22 23:40)

u?ytkownik64718

A powinno obchodzić bo takie sytuacje w necie trzeba piętnować publicznie żeby przestrzec innych.

Nikogo kolego nie uda ci się przestrzec, każdy człowiek sam się uczy na swoich błędach.

(2012/12/23 10:08)