Spotkanie w Wilczynie CD

/ 190 odpowiedzi / 22 zdjęć
tomasz26552


trza kończyć zabawe z tym portalem na dobre to moje zdanie i mej żonki  jutro usuwamy oba konta




Artur i Różo nie róbcie jaj.Ja sam zastanawiałem się nad usunięciem konta ale niby dlaczego mam je usunąć.Poznałem tu wielu wartościowych Ludzi wasza decyzja ale przemyślcie to jeszcze raz.Pozdrawiam (2011/09/05 22:43)

JaroDaw


Cześć wszystkim.Może mi ktoś wytłumaczyć, co się tak naprawdę stało? Kogo świeżbiły rączki, kto nie wyrobił i pojechał z koksem.O 17 temat jest, o 20 już go niema.CO JEST Z TYM PORTALEM ??????????
(2011/09/06 10:01)

tomasz26552


Sam bym chciał Jarku wiedzieć też w tych godzinach nie zaglądałem.Postów dużo usuniętych to i tak się nic nie dowiesz.Mirka już nie ma ale pewno wieczorkiem zajrzy pozdrawiam i idę się uwalić bom skonany po szychcie (2011/09/06 10:12)

JaroDaw


A więc "CO JEST Z TYM PORTALEM ??????????"Siedzę sobie w pracy i się nad tym zastanawiam (zamiast myśleć o zapewnieniu bytu moim najbliższym), o co tu chodzi?. Z natury jestem ostrożnym człowiekiem i nie sypie oskarżeń w stosunku do innych, jeśli mam choć cień wątpliwości co do swoich przekonań. Nie doszukuje się złych intencji tam gdzie ich niema, o czym zresztą świadczy mój ostatni wpis w temacie, który właśnie mija księżyc. Ale, no właśnie.... powstało ale. Jak to się mogło zdarzyć (nie po raz pierwszy), że temat dotyczący spotkania/zlotu został usunięty z portalu ? Został skasowany, jak by nie posiadał żadnej wartości dla wedkuje.pl, ani nie był związany bezpośrednio z wędkarstwem? Czy to efekt tego, że ludzie zaangażowani w ten "projekt" są niegodni lub niewygodni dla portalu, czy też budzą niechęć ze strony moderatorów? A może to że nikt inny nie ma na tyle odwagi i chęci by sam coś takiego zorganizować ? Jedno pozostaje pewne, wymówka że temat został usunięty, z powodu jakiś tam kłótni, to stek bzdur. Widziałem wczoraj jak się rodziło to "coś" co dziś ktoś nazwał by powodem usunięcia wątku. Kolejną dziwną sprawą, jest to że moderator nie ma możliwości usunięcia postu, ale to już inna bajka. Większość ludzi na portalu to dorośli ludzie i zdajemy sobie z tego sprawę, że tak można by poczynać z każdy, ale to dosłownie z każdym tematem na forum i co wtedy ? Nigdy nie chciałem zostawać "bloggerem", gdyż uważałem że na to miano powinni zasługiwać ludzie z dużo większym doświadczeniem niż ja, ale ostatnio pomyślałem, że coś napiszę właśnie o spotkaniu w Wilczynie Leśnym. Dzięki takiemu opowiadaniu Mirka ( którego pozdrawiam) , powstała powstała iskierka, która przyczyniła się do tego, by rok później samemu zostać uczestnikiem takiego spotkania. Dziś już uważam, że nie ma po co pisać o wrażeniach i emocjach związanych za zlotem, bo i tak znajdzie się ktoś kto dołoży wszelkich starań by podważyć wiarygodność naszych słów, by dla niezrozumiałych dla mnie przesłanek udowodnić innym że ekipa KILL&GRILL to banda pijaków i wieśniaków. Ale ja w odróżnieniu od innych tam byłem, ludzi poznałem i wolę ich w realu raz na rok, niż całe wędkuje.pl w obecnej postaci przez 365 dni w roku.

Ja z całą stanowczością mówię NIE dla prostackich zabiegów, knucia spisków i wykorzystywaniu jakichkolwiek przywilejów, (które były dane i ktoś nie musiał na nie zapracowywać) przeciwko ludziom, wartościowszym od siebie, o innych przekonaniach i innym spojrzeniu na świat. 
PS: nie wiem kto jest za tę sytuację odpowiedzialny i raczej mnie to wali, ale myślę że ta osoba powinna poświęcić się bardziej pasji wędkarskiej, a redakcja powinna pomyśleć o zakończeniu kariery tego delikwenta.

Pozdrawiam Jarek i z wędkarskim połamania . (2011/09/06 12:29)

r1920


Witam.

Również uważam,że redakcja powinna wyciągnąć wnioski z wczorajszego zachowania pewnych moderatorów.No bo chyba ktoś władze nad nimi pełni prawda? Ale to tylko moje skromne zdanie.Pozdrawiam

(2011/09/06 12:48)

KLEPA683


Jo je z tobą Jarek i z tymi co na te spotkania przybywajom karzdy może jeśli tlko chce a takim praktykom zawsze się przeciwstawie i powiem NIE POZDRO DLA ZLOTOWICZÓW (2011/09/06 13:01)

u?ytkownik10466


Cześć wszystkim.Może mi ktoś wytłumaczyć, co się tak naprawdę stało? Kogo świeżbiły rączki, kto nie wyrobił i pojechał z koksem.O 17 temat jest, o 20 już go niema.CO JEST Z TYM PORTALEM ??????????
Jako że temat był w moim pokoju to czuję się niejako wywołany do tablycy...Prosiłbym o nie psioczenie na moderów,snucia spiskowych teorii czy dopatrywania się czyjejś złośliwości,post poleciał wedle tych samych prawideł co inne,był prawdopodobnie kłótliwy i robił niepotrzebny zamęt tym samym.Piszę-prawdopodobnie-bo nie ja go usuwałem tylko któryś z pozostałych moderów,ufam jednak kolegom bo jak dotąd nie zawiedli i obiektywnie trzepią całe forum ,nie dzielą ludzi jak co niektórzy na ONYCH i NIEONYCH,te czasy i ci ludzie już się skończyły/li.Pozdrawiam tych ze zlotu i tych co tam nie było.
(2011/09/06 18:31)

roman76


no i powitać kolegów w ten ciepły wtorkowy dzionek (2011/09/06 19:53)

roman76


a tutaj widzę nadal ostro (2011/09/06 19:53)

tomasz26552


Moje posty w których też nie było nic co mogło by kogoś obrazić też znikły.Dla jednego będzie obraźliwe słowo d..a a dla drugiego pupa.Wszystkim nie dogodzisz (2011/09/06 19:55)

u?ytkownik60251


a tutaj widzę nadal ostro





spokojnie jak to na wojnie :))))))))))))))))))) (2011/09/06 19:55)

tomasz26552


Cześć Piotr i Roman a gdzie tam ostro normalna wymiana zdań (2011/09/06 19:57)

u?ytkownik60251


dzisiaj spokojnie :)))))))))))))))))))))))pewnie prąda mu brakło:))))))))))))))))) (2011/09/06 20:02)

roman76


ale koledzy są i tacy co wszystko olali i właśnie sobie na sandała polują,hehe kurde ma gość fajnie (2011/09/06 20:26)

roman76


a zgaduj zgadula (2011/09/06 20:29)

tomasz26552


Gdzie złota kula.Pewno Miętowy a jak nie to się nie bawię (2011/09/06 20:33)

roman76


a nie,kolega klepa męczy te swoje smoki (2011/09/06 20:34)

roman76


a właśnie gdzie marek,mięta,i reszta zlotowiczów (2011/09/06 20:34)

tomasz26552


No to Artur ma fajnie.No właśnie cuś mało nas tu zagląda (2011/09/06 20:36)

mienta


Jo jezdem ......witojcie przyjaciele  (2011/09/06 20:46)