Zaloguj się do konta

Spotkanie nad wodą wedkuje.pl 2014

utworzono: 2013/12/04 08:08

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Diablo

Tak jak podejrzewałem ze temat zacznie przygasać a szkoda

Rysiek, bez obaw jest jeszcze mnóstwo czasu a ty byś chciał żebyśmy fotki wstawiali jak pakujemy się do spotkania?
[2013-12-07 21:48]

rysiek38

nie aż tak ale czasem warto odświeżyć temat bo myślę że pomysł godny realizacji, wiem jak ciężko z takimi pomysłami .
Np. są firmy gdzie urlop trzeba planować z półrocznym wyprzedzeniem co i tak nie zawsze daje efekt (mój przypadek) musiałem walnąć robotą by pojechać na rajd
[2013-12-07 22:23]

Diablo

nie aż tak ale czasem warto odświeżyć temat bo myślę że pomysł godny realizacji, wiem jak ciężko z takimi pomysłami .
Np. są firmy gdzie urlop trzeba planować z półrocznym wyprzedzeniem co i tak nie zawsze daje efekt (mój przypadek) musiałem walnąć robotą by pojechać na rajd

Myślę że luty,  marzec to będzie odpowiednia pora na takie rozmowy
[2013-12-07 22:53]

Roxola

Jest możliwe moje przybycie na takie spotkanie.Wspaniale by było, gdyby miało to miejsce na Śląsku, bo wody u nas pod dostatkiem :) [2013-12-07 23:15]

Sebastian Kowalczyk

Aby sandacze w wodzie były to może być i na Śląsku :)
[2013-12-08 02:44]

z@mela

Taki zloty najlepiej robic w centralnej części kraju  zeby każdy mial +- taką samą  odległośc  do pokonania  tylko znowu tu z wodą problem  z  rybną wodą  :)
[2013-12-08 14:06]

ZanderHunter

Aby sandacze w wodzie były to może być i na Śląsku :)






Może Wlkp. lub graniczne Lubuskie np.Lubniewice dobre zaplecze...a i sandaczy podobno mega mnogo....:)))
[2013-12-08 14:13]

rysiek38

Co do Lubniewic to miałem okazję tam być i potwierdzam no i na dodatek te lasy i w ogóle wszystko
[2013-12-08 18:22]

Jakub Woś

Taki zloty najlepiej robic w centralnej części kraju  zeby każdy mial +- taką samą  odległośc  do pokonania  tylko znowu tu z wodą problem  z  rybną wodą  :)

Popieram. Ze wschodniej granicy na zachodnią nie bede jechał.
[2013-12-08 18:31]

Sebastian Kowalczyk

Faktycznie centralna Polska byłaby najbardziej "sprawiedliwa", z drugiej strony na fajne łowisko warto się przejechać kawałek dalej. 
Trzeba byłoby znaleźć rybną wodę z jakimś fajnym ośrodkiem lub domkami i polem namiotowym aby każdy miał coś do wyboru. Do tego nad wodą powinna być przystań z przynajmniej kilkoma łodziami do wypożyczenia i to wszystko za rozsądną cenę. 
I w tym miejscu zaczynają się schody :D [2013-12-08 20:04]

Romuald55

Czy to mają być zawody,że musi być fajne łowisko czy towarzyskie spotkanie.......
[2013-12-08 20:09]

Iras1975

Faktycznie centralna Polska byłaby najbardziej "sprawiedliwa", z drugiej strony na fajne łowisko warto się przejechać kawałek dalej. 
Trzeba byłoby znaleźć rybną wodę z jakimś fajnym ośrodkiem lub domkami i polem namiotowym aby każdy miał coś do wyboru. Do tego nad wodą powinna być przystań z przynajmniej kilkoma łodziami do wypożyczenia i to wszystko za rozsądną cenę. 
I w tym miejscu zaczynają się schody :D


Żaden problem.. wystarczy zmienić położenie "centralnej Polski" i będzie łatwiej. [2013-12-08 20:10]

Roxola

Sebastian, jeżeli mogę zasugerować, to moim zdaniem nie są ważne łodzie, bo mamy się spotkać, a nie rozpłynąć na cztery strony jakiegoś jeziora.Zdecydowanie wystarczy pole namiotowe z możliwością rozpalenia ogniska, a rybki będą, albo i nie :)Ja mam problem zupełnie inny, bo nie odległość mnie powstrzyma..., a termin może to zrobić, bo jeszcze około miesiąca i będę miała zaplanowane wszystkie weekendy w 2014 roku.Na wedkuje.pl jest wiele osób z którymi chcę się spotkać, jak też wielu z którymi chcę spotkanie powtórzyć...  dlatego będę śledziła ten temat. Powodzenia. [2013-12-08 21:13]

Romuald55

Podobnie jak wyżej napisałem przyłączam się do opinii Roxoli,nie łowienie jest ważne tylko spotkanie.
[2013-12-08 21:42]

mateuszwos

Seba a nie ma w okolicy Wawy jakiegoś fajnego kawałka Wisły?
[2013-12-08 21:49]

mateuszwos

Nie wiem jak tam z rybą ale zalew Sulejowski zdaje się być blisko środka Polski.
[2013-12-08 21:54]

rysiek38

Tak nieśmiało podpowiem - a może góry ? teren atrakcyjny dla wszystkich i łowisko bogate chyba we wszystkie gatunki czyli jezioro Żywieckie no i baza socjalna jest
[2013-12-08 22:01]

Sebastian Kowalczyk

Jezioro Żywieckie robi faktycznie wrażenie.  [2013-12-08 22:06]

Roxola

Przyjazna dla oka okolica ma dla mnie większe znaczenie niż rybna woda...  bo mogę jechać na ryby bez konieczności złowienia za wszelką cenę okazu i spędzić czas w miłym towarzystwie.Jednak troszeczkę gra mi w duszy łamanie stereotypów i pokazanie, że wędkarstwo wyczynowe, to nie tylko mała ryba...  może będzie ku temu okazja :) [2013-12-08 22:09]

Roxola

Tak nieśmiało podpowiem - a może góry ? teren atrakcyjny dla wszystkich i łowisko bogate chyba we wszystkie gatunki czyli jezioro Żywieckie no i baza socjalna jest


Góry w połączeniu z wodą dają niesamowity klimat.  [2013-12-08 22:10]

http://www.wersminia.pl/
[2013-12-08 22:13]

Kowal73

Witam,,powiem tak,,już nie tak ważna ta rybaczka,chodzi tu o spotkanie ,,milusio spojrzeć komuś w oczy ,do tej pory znając Go ino z pisowni i z forum:)Ja doznałem już takiego zlotu,km. mnóstwo...,a jaki czas milusio spędzony?!:):):) https://www.youtube.com/watch?v=DYb9rgtYXW8 [2013-12-08 22:37]

rysiek38

dobrze by było jakby ktoś łowiący tam opisał jak tam teraz , ja jedynie opieram się na wspomnieniach a te były pozytywne
[2013-12-08 22:42]

Kowal73

Dziękuje @Rysiu:),,,jak Ola wspomniała tam jeszcze zawitamy,,a w tym momencie to ino Zbynio5o może nam coś powiedzieć na temat tej wody:):):):):)
[2013-12-08 22:49]

Roxola

Jeżeli masz na myśli jezioro Międzybrodzkie, to byłam tam ostatnio trzy lata temu, przez dwa tygodnie...  z rybą słabo, mnóstwo małego okonia, ale Góra Żar za plecami i piękna okolica z polem kempingowym w przystępnej cenie. Na Żywieckim też łowiłam od strony "Rumcajsa"...okropnie wiało i mizerne brania...  no ale to było dawno :) [2013-12-08 22:56]