Zaloguj się do konta

Spostrzeżenia o filmach wedkarskich

utworzono: 2010/09/30 17:43
endriu1994

Pomyślałem że podziele się z wami moimi spostrzeżeniami(ale rym :P)

Jak tak sobie oglądam filmy typu Rex Hunt to zauważam takie drobne śmieszne detale np:

Widzieliście jak tan cały reks kaszkiet poprawia normalnie 1000 razy w 30 min albo jak te rybki całuje po 5 razy każdą.

A drugim przykładem jest John Wilson i jego rozbrajający śmiech normalnie tragedia oglądam zawsze do czsu aż sie zasmieje a póżniej nie moge bo coś mnie trafia :P

Może wy też macie jakieś ciekawe obserwacje :p

[2010-09-30 17:43]

jmakd

Każdy człowiek inaczej się zachowuje, jak w życiu tak i na rybach.

Mam znajomego kolegę to gada jak terkotka, jak ktoś ma branie na rybach to kazdemu gada jak ma postępować, to jest dopiero wkurzające no nie?

[2010-11-23 20:20]

wedkarz90

Mnie rozbraja to w filmach jak np. łowią płotki z gruntu to po każdym holu.
koleś bierze podbierak jak na szczupak i wprowadza płotkę do podbieraka siedzi pół metra od brzegu gdzie normalnie mógł by ją podnieść do góry i odhaczyć a nie męczyć się podbierakiem
mógł by przez to zaoszczędzić czasu!!!!
Masakra nie raz na tych filmach można się nie źle pośmiać.

Pozdrawiam!!!!!!

[2010-11-23 22:23]

jurek

A co o tym sądzicie ???
[2010-11-25 11:48]

zbynio5o

O, NIE ???!!!.  Sądziłem że tylko delfiny są inteligentne.
Ale sporo czasu potrzebował żeby chapnąć :)))
[2010-11-25 13:06]

zbynio5o

O, NIE ???!!!.  Sądziłem że tylko delfiny są inteligentne.
Ale sporo czasu potrzebował żeby chapnąć :)))
[2010-11-25 13:06]

Domingo

generalnie to w filmach wedkarskich nie lubie tego, ze pokaza przez 5sek jakie maja przynety w skrzynce, przez kolejne 5sek jaki sprzet, a potem przez pol godziny pokazane hole ryb i to najczesciej okoni.. no matko - czy ogladam takie filmy, zeby dowiedziec sie czegos od fachowcow, czy moze, zeby popatrzec na hol? Zeby to jeszcze sumy z Ebro byly to rozumiem.

Przyczepie sie do filmu "sposob na okonia", autorsta WMH. wieksza czesc filmu to pokazane holowania 30-40cm okoni i jakies durne komentarze wedkujacych, a naprawde malo tam jest rad i pokazanych roznych technik lowienia. Nawet w tym filmie nie skupili sie na pokazaniu drgan szczytowki podczas brania, czy podczas opadania przynety na dno ( tylko "musisz zauwazyc, ze kiedy przyneta opadnie, to szczytowka sie wyprostuje"). Tak! Kazdy wie, jak to wyglada, ale i tak powinni to pokazac na filmie, bo moze oglada go ktos, kto wlasnie rozpoczyna swoja przygode ze spinningiem?

Inna tez sprawa, ze namierzaja ryby echosonda, a tak duzo mowia o "czytaniu wody", heh
[2010-11-26 10:10]

bartex84

A co o tym sądzicie ???

haha dobre:) najlepszy był ten drógi film jak go za rękę złapał:) chłopaki chyba go sobie wychowali:D:D
[2010-11-28 12:03]

A fjordy to mi z ręki jadły ;)
[2010-11-28 19:37]

BZYKU5

generalnie to w filmach wedkarskich nie lubie tego, ze pokaza przez 5sek jakie maja przynety w skrzynce, przez kolejne 5sek jaki sprzet, a potem przez pol godziny pokazane hole ryb i to najczesciej okoni.. no matko - czy ogladam takie filmy, zeby dowiedziec sie czegos od fachowcow, czy moze, zeby popatrzec na hol? Zeby to jeszcze sumy z Ebro byly to rozumiem.

Przyczepie sie do filmu "sposob na okonia", autorsta WMH. wieksza czesc filmu to pokazane holowania 30-40cm okoni i jakies durne komentarze wedkujacych, a naprawde malo tam jest rad i pokazanych roznych technik lowienia. Nawet w tym filmie nie skupili sie na pokazaniu drgan szczytowki podczas brania, czy podczas opadania przynety na dno ( tylko "musisz zauwazyc, ze kiedy przyneta opadnie, to szczytowka sie wyprostuje"). Tak! Kazdy wie, jak to wyglada, ale i tak powinni to pokazac na filmie, bo moze oglada go ktos, kto wlasnie rozpoczyna swoja przygode ze spinningiem?

Inna tez sprawa, ze namierzaja ryby echosonda, a tak duzo mowia o "czytaniu wody", heh



A oglądałeś może filmy ,, Z WĘDKĄ NAD WODĘ " ze strony ,,ojca dyrektora" jeśli nie to proponuje pooglądaj bo na prawdę warto. http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wednew
[2010-11-29 18:05]