Sposób na złotego karasia

/ 7 odpowiedzi

WITAM

MACIE MOŻE JAKIEŚ SPOSOBY BY ZŁOWIĆ PRAWDZIWEGO KARAŚIA MOŻE JAKIEŚ ZANETY CZY COŚ SPECJALNEGO, BO NA ZBIORNIKU SĄ KARASIE TAKIE PONAT KILO, ALE NIE MOŻNA ICH ZŁOWIĆ PRUBOWAŁEM NĘCIĆ PINKĄ TYLKO IEDNA SZTUKA I TYLKO WZDREGI MACIE JAKIŚ SPOSÓB POMUSZCIE

POZDRAWIAM

Pesmerga


Piszemy po polsku:
ponat > ponad
prubowałem > próbowałem
iedna > jedna
pomuszcie > pomóżcie

Napominam tylko i wyłącznie aby młodzi nie uczyli się błedów naszego pięknego języka.

Proponuję pęczak (lub ciasto ze świeżej bułki), mały haczyk i dużo szczęścia. (2012/06/24 05:28)

endriu1994


Na złocistego karasia hmmmmm
Może zanęta http://sklep.wedkuje.pl/produkt,robinson-lin-karas-1kg,691580.html    nie trzeba daleko szukać :D
Mały haczyk nr 12 jeden lub dwa białe.
Jeżeli nadal będzie brała drobnica czerwony gnojaczek na haczyku nr 8.
Nie wiem czy coś złowisz ale u mnie te dwie opcje ze wskazaniem na czerwonego zawsze przynosiły efekt. (2012/06/24 09:21)

bednar14


Ja te prawdziwe karasie łowiłem na kukurydze lub try białe robaki na haczyku nr 12 lub 10 a nęciłem zanętą traper wody stojące. (2012/06/24 10:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Gryniu


Witam ! Lowie na dosyc malym jeziorze , jest one polozone stosunkowo niedaleko od mojego domu .Znane  z duzej ilosci karpia karasia . Na poczatku czyt. maj necilem kukurydza ( staralem sie zawsze po pracy wrzucic puszke ) teraz nece kulkami zanetowymi  lin- karas( 2 przed lowieniem ,dorzucanie w trakcie 2 po lowieniu ) .Zwabilem liny lowie ich kolo 5 - 6  na wyprawie . Moje pytanie dotyczy karasi . Nie biora . Nikt z tego co mi wiadomo na lowisku jeszcze nie zlapal w tym roku , woda jest ciepla . Dlaczego tak sie dzieje ?  (2012/06/24 10:37)

MianekPL


Ja łowię karasie na pęczak lub ciasto z świeżej bułki :) Wystarczy trochę zanęcić :D. (2012/06/24 10:49)

nata


Zanęta lin-karaś dodaj do niej pęczaku w proporcjach 70% (zanęta) - 30%(pęczak), na haczyk białe. Testowałem na kilku łowiskach i efekty były.  (2012/06/24 23:12)